Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Školačka únoskyní malých dětí

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Uživatelský avatar
Max
VIP člen
Příspěvky: 205
Registrován: 2.1.2016 17:09:35
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 3
... až do věku: 12
Děkoval: 2734 x
Oceněn: 561 x
Kontaktovat uživatele:

Školačka únoskyní malých dětí

Příspěvekod Max » 27.11.2017 19:08:08

Únoskyně - školačka:
Už dvakrát si chtěla odnést cizí dítě, vyhlédla si ho v nákupním centru Eden
(blesk.cz)Policisté vyhlásili pátrání po dívce, která se už dvakrát pokusila v nestřežené chvíli odnést cizí dítě, které si vyhlédla v Nákupním centru Eden. K prvnímu případu došlo v pátek večer, k druhému v sobotu 25. listopadu. V pondělí vpodvečer se kriminalistům podařilo dosud nezletilou únoskyni vypátrat.

Šokující zážitek má za sebou maminka, která nakupovala v pátek večer v Edenu se svými dvěma dcerami věku rok a půl a sedm let. „Maminka si pouze poodešla k vedlejšímu regálu, kdy děti měla stále pod dohledem. Ani tak ale nezabránila hledané, aby zničehonic popadla mladší z holčiček a snažila se ji odnést neznámo kam,“ uvedl policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Cizí žena zakročila
Starší z holčiček se snažila únosu zabránit a s cizí ženou se o sestřičku „přetahovat“ a u toho křičela o pomoc. Ze spárů únoskyně ji nakonec vyvlékla náhodná kolemjdoucí, která dítě předala matce.

„Bohužel únoskyně využila vyvstalého zmatku a z místa utekla neznámo kam. Oznámení o této události přijali pražští policisté až v noci na neděli. Kriminalisté prosí paní, která malou holčičku zachránila, aby se jim přihlásila prostřednictvím linky tísňového volání 158. Je totiž pro další prošetřování velice důležitá,“ dodal k prvnímu případu Hulan.

Únoskyni vytrhla dceru
K obdobnému případu došlo i v sobotu. Únoskyně si opět vyhlédla malou dívenku, vzala ji do náruče a snažila se s ní odejít. „Promiň, omlouvám se, to bude dobrý,“ řekla holčičce. Únosu si naštěstí všimla její matka, která okamžitě zakročila.

„Doslova vytrhla svou dcerku neznámé dívce či ženě z jejího pevného sevření a odvedla ji pryč. Hledaná opět okamžitě utekla neznámo kam, nicméně maminka tříleté dívenky ji následně popsala téměř totožně jako dívku či ženu z události předchozího dne,“ popsal druhý případ mluvčí.

Policie po únoskyni vyhlásila pátrání, to bylo v pondělí vpodvečer úspěšné. „Jelikož se podle dosavadních zjištění jedná o osobu nezletilou, odvoláváme nyní v souladu se zákonem vyhlášené pátrání,“ sdělil Hulan. „Jedná se o žákyni základní školy u nás na ,desítce‘,“ napsal mluvčí Prahy 10 na Facebook. Dívka je podezřelá z trestného činu únos ve stadiu pokusu.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7562 x
Kontaktovat uživatele:

Školačka únoskyní malých dětí

Příspěvekod Plyšáček » 28.11.2017 18:48:42

Nezletilá únoskyně byla u výslechu. Děti obtěžuje často, říkají lidé (idnes.cz)Nezletilá dívka, která se pokusila ve dvou případech unést malé děti rodičům v pražském nákupním centru Eden, se podle dostupných informací o únos pokoušela již víckrát. Policie ji vyslechla, z ničeho ji ale zatím neobvinila.

„My jsme s dotyčnou provedli úkony stanovené trestním řádem, dá se tedy říci podání vysvětlení. Poté odjela se svými rodiči domů. K tomu úkonu byli samozřejmě v souladu se zákonem přítomni například pracovníci odboru sociálně-právní ochrany dítěte,“ informoval pražský policejní mluvčí Tomáš Hulan s tím, že s ohledem na věk dívky nemůže případ více komentovat.
Dívka podle informací iDNES.cz chodí teprve na druhý stupeň základní školy. „Divně se chovala už dřív,“ řekl iDNES.cz mladík, který s dívkou chodil na stejnou školu.
...

Policie po dívce vyhlásila pátrání, do kterého se zapojila i radnice městské části. „V tomto případě se nám podařilo do několika minut spojit s obyvateli Prahy 10, kteří dívku poznali. Rodiče nás navíc nyní informují i o dalších incidentech, které se týkají nezletilé dívky,“ sdělil mluvčí Prahy 10 Vítek Novák.
Matky se svěřují i na radničním Facebooku. „Měla jsem s ní zkušenost na jaře. Ještě s jedním klučinou skákali na trampolínách u Nádraží Vršovice. Jak viděla malou (dceru), okamžitě přiběhla, vzala ji do náručí a nesla ji k té trampolíně. Podle chování mi přišla nějaká divná,“ napsala na facebookových stránkách Prahy 10 jedna z místních matek.
„Každé odpoledne je v Edenu v 2. patře v koutku pro děti a obtěžuje malé děti,“ přidala další.
Důvod, proč chtěla školačka děti unést, zatím zůstává neznámý.

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host