Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

KRÁLOVSKÉ PROSLOVY

Projekty a plány komunity, konkrétní informace o plánovaných nebo proběhlých akcích komunity, upozornění na akce pro děti.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7569 x
Kontaktovat uživatele:

Srpnový proslov

Příspěvekod Plyšáček » 2.8.2017 17:48:25

Milí Pedoňané.
Léto je v plném proudu. Někteří kamarádi jsou na táborech, jiní s příbuznými na dovolené, jiní sami doma. Jeden má více času na Pedonii, druhý je naopak zaneprázdněn radovánkami v přírodě. Když to jde, pouštím chat, někdy i po ránu.

S Mackem jsme důkladně překontrolovali všechny příspěvky v AV sekci. Našli jsme několik příspěvků s chybějícími obrázky a videi. Fotografie jsme doplnili, několika videí se lehce vzdali. Milovníci děvčátek u nás najdou již více než 13000 luxusních fotografií. Naše říše je v bezchybném a obdivuhodném stavu. Jsem rád, že zažíváme poklidné období. Zato ruský pedoweb Luchik sveta byl ukončen - dle mého z toho důvodu, že zveřejňovali fotografie soft dětské pornografie. I pro tolerantní Rusy to bylo již zřejmě za hranou.

Podařilo se mi dokončit téma Potlačená pedofilie. Každý může reagovat na mé postřehy a názory. Zároveň jsem se pustil do velice obsáhlého a vzrušujícího tématu Předčasná sexualizace dětí. Bulvár se této otázce poměrně rád věnuje, málokdo však k tomu dokáže napsat něco více než pár pomluv. Chci tuto problematiku zpracovat opravdu důkladně a z mnoha hledisek.

V subfóru Reakce na média se za poslední měsíc vyskytlo několik neuvěřitelných zpráv. Člověk si říká, zda je to vůbec možné. Japonsko je zemí totálně degenerovaných deviantů, děti jsou závislé na všem možném a rodiče je nechávají sledovat soukromými detektivy, v Británii odhalují pedofily podle zasílaných balíků, ztracené dívky si přespí u nálezce a ten je předá rodičům až ráno... Je tady ještě někdo normální?

Přeji vám hezké letní dny.
S pozdravem Plyšáček
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7569 x
Kontaktovat uživatele:

Zářijový proslov

Příspěvekod Plyšáček » 2.9.2017 18:57:20

Drazí Pedoňané.
Prázdniny jsou za námi, školáci opět usedají do lavic. Pro někoho z nás skončily radostné chvíle, někomu začínají. Záleží na tom, co komu přináší radost a kde se se svými miláčky potkává. Pro mne osobně byl srpen tím nejnádhernějším měsícem mého života. Úžasná pohádka po boku milované Královny.

Jsem moc rád, že někteří další soukmenovci začínají navazovat naplňující vztahy. Není vyloučeno, že je to i vlivem kultivace v Pedonii. Pedofilie je o lásce a oddanosti dětem, nikoliv o pokleslostech a konzumaci. Samostatnou neuvěřitelnou kapitolou jsou Asce a jeho nová sedmnáctiletá přítelkyně. Jsou vzácnou ukázkou toho, že láska kvete v každém věku a že na věkovém rozdílu mezi partnery tolik nezáleží.

Ačkoliv se někteří členové stahují do ústraní, noví zase přicházejí. Každý nováček je zajímavým zpestřením a obohacením komunity. Jistě by bylo ještě zajímavější, kdyby se více lidí zapojovalo do diskusí. Stávaly by se tak bohatšími.

Čím více se věnuji zpracovávání témat s fotografiemi dětí, tím více přicházím na to, kolik úžasných a jedinečných fotografů a fotografek existuje. Stále je co objevovat, stále je z čeho vybírat. Je to velice náročná rutina, která mne přesto stále ještě baví.

Za nejcennější na našem fóru považuji názory a sdílení jednotlivých členů. A samozřejmě celou Odbornou sekci. Překvapilo mne, jak se rozrostlo téma Předčasná sexualizace dětí. Bude z toho pomalu celá kniha. Jen kapitolu Sexualizace dítěte vlivem sportu, modelingu a tance jsem musel rozdělit do tří samostatných obsáhlých kapitol. Můžete se těšit na pokračování.

Některé na fóru neaktivní členy chci upozornit, že se jim chat brzy uzavře. Chápu, že člověk nemá stále čas něco psát nebo tvořit. Ale pokud se aktivita omezí už jen na chat a někdo není ani schopen občas udělit nějaké to poděkování příteli, který se pokusil potěšit druhé, považuji to za lenost a lhostejnost vůči komunitě.

Přeji vám hezké chvíle v Pedonii i mezi dětmi.
Plyšáček
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7569 x
Kontaktovat uživatele:

Říjnový proslov

Příspěvekod Plyšáček » 2.10.2017 20:19:41

Drazí Pedoňané.
Za poslední měsíc jsem si uvědomil hned několik věcí. Některá fakta mne dosti rozladila, byl jsem nedostatečně motivován k aktivitě na fóru a cítil jsem nechuť podporovat mnohé kamarády. Viděl jsem velkou záludnost, nevypočitatelnost a nebezpečnost v činech některých z nich. Teprve v závěru září se mnohé vyjasnilo a nyní si uvědomuji, že i mezi pedofily jsou většinou přátelští a seriózní lidé, kteří nechtějí ubližovat a dokáží se postavit za komunitu a dobrou věc. Avšak chování jednoho známého pedofila, který není z Pedonie, v reálném světě mě nesmírně udivilo a zklamalo. Lidem, s již tak těžkým údělem, ubližuje, hnán vlastními omezenými přesvědčeními, jen pro osobní pomstu, přitom určitě přesvědčen o své dobrotě a spravedlnosti. Jeho počínání považuji za sebevražednou misi. Snad mu jeho blízcí pomohou.

Dříve jsem přidával příspěvky do řady témat pravidelně a s velkou chutí. V současnosti na sebe nevytvářím takový tlak, mnoho času věnuji svým milovaným, se kterými se mohu setkávat "v těle". Není nad to, když má člověk skutečné přátele nejen ve virtuálním světě internetu, ale i na zemi. Pochopil jsem totiž, že ani ti nejaktivnější členové mnohdy vše nestudují a nejsou zapáleni pro otázky kolem holčiček a pedofilie tak, jak se může zdát. U mnohých členů jsem při zrodu Pedonie viděl značný tvůrčí potenciál. V současnosti mi připadá, že buďto zlenivěli nebo se vyčerpali. Může to souviset i s nedostačující zpětnou vazbou od ostatních a s určitou vnitřní prázdnotou. Úděl pedofila je neskutečně strastiplný. Věřím, že i přesto se mohou dít zázraky. Některé nepublikovatelné příběhy to dokládají. Doporučuji pasivitu, zahořklost a závist zaměnit za tvořivost, naději a práci na sobě.

Velice mě naplňují témata z Odborné sekce. Když si letmo procházím starší vlákna, těší mne, jak zeširoka a do hloubky dokážeme naši problematiku řešit. Všichni, kdo mají na fóru svůj životní příběh, by si mohli projít dosavadní paměti a zvážit, zda by nebylo přínosné zase něco nového sdílet. Nikdy nevíte, kolik skrytých návštěvníků vás má rádo, kolika připomínáte jejich vlastní situaci a kolik ve vás nachází jistou vzpruhu či vzor.

Přes 500 fotografií a obrázků nám ze dne na den náhle zmizelo z fóra. Zřejmě to souvisí s nějakými novými podmínkami na úložišti jpeg.cz. Díky pečlivosti a mravenčí práci se nám podařilo vše během jediného dne nahradit. Správa tolika fotografií je stále náročnější. Ale stojí to za to. Většina lidí k nám přichází v prvé řadě kvůli nim. Za zmínku stojí například téma Photographer Jock Sturges s více než 400 000 shlédnutími nebo Book Tanja und Fabian se 160 000 shlédnutími za pouhých sedm měsíců. Zřejmě na některá naše vlákna někdo uvádí trvalé odkazy.

Přeji vám romanticky vybarvený podzim.
S Láskou Plyšáček
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7569 x
Kontaktovat uživatele:

Listopadový proslov

Příspěvekod Plyšáček » 2.11.2017 18:36:25

Milí Pedoňané.
Máme zde podzim a jeho nálady. Na osobní rovině hledám opěrné body a vyhlídky dalšího smysluplného směřování. Mnoho z toho, co mne dříve těšilo, mne již nenaplňuje.

V současnosti celý svět zažívá obrovské strasti, nepokoje a katastrofy. A k tomu všemu jsou teď témata kolem sexuálního zneužívání dětí, ale i sexuálního obtěžování, zvláště mezi celebritami v minulosti, na denním pořádku. Nezapomínejme jako lidstvo na zákonitost, že tvoříme a zmnožujeme to, na co zaměřujeme pozornost. V podstatě můžeme prohlásit, že se zneužívání stává módní záležitostí. Naprostá většina lidí o něm nic neví, ale zajímá se o stále více konkrétních detailů k případům. Z jejich strany je to naprostá perverznost.

Po delší době se s námi opět spojila paní doktorka Kateřina Klapilová z Národního ústavu duševního zdraví s další prosbou. Tentokrát jde o velice zábavné téma. K výzkumu shánějí vzrušující propedofilní scény z filmů. Prosím zapojte se, podělte se, ukažte, že naše komunita žije a že dokáže být přínosem i na poli vědy, jak se zavazuje ve stanovách.

S přáním klidných dnů Plyšáček
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7569 x
Kontaktovat uživatele:

Prosincový proslov

Příspěvekod Plyšáček » 2.12.2017 17:14:40

Milí Pedoňané.
Čekají nás již druhé společně prožité Vánoce. Naše holčička Pedonia bude v lednu slavit své druhé narozeniny. Je zdravá, mimořádně bystrá, nádherná a ráda pomáhá. Jen škoda, že většina členů rodiny pro ni nemá čas a ani malý dáreček. To vážně nemáte nic, čím byste mohli obohatit naši komunitu? Je tak těžké alespoň jednou za čas na něco krátce zareagovat?

Svět v současnosti prožívá šílenství kolem odhalování starých sexuálních pletek. Celebrity, politici a další mocní muži jsou napadáni a mnohdy na stará kolena obviňováni ze všeho možného. V mnoha případech se jistě jedná o skutečně vážná provinění. Vedle nich ale divoce bují stovky smyšlených nebo zveličených kauz, kdy se o sexuální obtěžování nebo zneužívání ani nejednalo. Jak kdyby se celá řada žen (opravdu zlaté holčičky) chtěla připodobnit k těm chlípným herečkám, co i jako děvky vypadají. Amerika ovlivnila svět více, než je zdrávo. Každý druhý americký film je polovičním pornem a hrdiny dnešních trháků jsou zejména padouchové. To má zajisté velký vliv na miliony diváků po celém světě. A zvláště na naši mládež. I současná politická situace v mnoha zemích naznačuje, že lidstvo jako celek se ubírá do stále smrdutějších stok. Celá kampaň MeToo si říká o odvetné kroky. Falešná obvinění si zaslouží minimálně stejně přísné tresty jako sexuální obtěžování.

Problémem je vůbec definice toho, co je sexuálním zneužitím. Koncem loňského roku jsme toto zásadní téma odložili. Jistě se k němu v příštím roce dostaneme. V úvahách se stále více vracím k postřehu Asceho, že slovem zneužití jsou označovány i ty případy, kdy k faktickému zneužití nedošlo. Byl bych rád, kdybychom za naši komunitu dokázali připravit návrh změny zákona. Buď ať dojde k názvoslovným změnám a místo pohlavního zneužití jsou trestné všechny pedosexuální aktivity, nebo ať policie a soudy přestanou řešit dobrovolné sexuální aktivity s dětmi. Díky chybně užívanému slovu zneužití se setkávám s mladými pedofily, kteří se chlubí tím, že se zneužití nedopustili, jelikož dívenka radostně souhlasila a dlouhodobě spolupracovala a přímo naléhala. Veřejnost zkrátka o pedosexuálních aktivitách téměř nic neví a je odkázána jen na vzrušení z bulváru. Články o sexu s dětmi jsou na denním pořádku, zdá se tedy, že společnost o toto má mimořádný zájem a stále více lidí to vzrušuje. Naší úlohou jakožto pedofilů je chránit všechny děti před perverzní společností. V obsáhlém tématu Předčasná sexualizace dětí o tom máme a budeme mít řadu klíčových poznatků.

Někdo se zase v něčem hrabal a mocné korporace vydělávající na reklamě odhalily, že YouTube je plné perverzních videí. Mám zato, že o tom všichni dávno věděli, ale teď najednou rychle budou dělat, že s tím nechtějí mít nic společného. Vedení YouTube se zmátořilo a najednou, jako mávnutím kouzelného proutku, mizí řada propedofilních videí i celých kanálů. I v říši jsem musel zacelovat mnohé díry. Jen díky velkému množství velice kvalitních videí se nás to výrazněji nedotklo. Jsem pro kontrolu slušnosti internetu a odstraňování závadného obsahu - ať již se jedná o urážlivá videa, příspěvky podněcující nenávist či šířící nepravdivé zprávy. Ale smazat holčičce profil jen proto, že ukazovala, jak umí gymnastickou pozici, a že na ni klikaly miliony nadržených mužů, nepovažuji za potřebné.

Všechny represivní složky stále sofistikovaněji a rafinovaněji odhalují zneužívače a další pokleslé tvory na darkwebu. Je to zajisté dobře. Velice důrazně všechny varuji před jakýmikoliv návštěvami těchto pochybných míst. Když i největší machr na darkweb od toho dává ruce pryč a tvrdí, že již neexistuje bezpečný způsob návštěvy, něco na tom nejspíš bude. Přece si nepřejete, aby vás jednou sebrali! Zkrátka Pedonia se v budoucnu zákonitě stane bezpečným a legálním místem pro život slušných pedofilů.

Přeji nám všem, abychom se s moudrým nadhledem a čistým srdcem posunuli o krok k lepším zítřkům.
Plyšáček
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7569 x
Kontaktovat uživatele:

Novoroční a lednový proslov

Příspěvekod Plyšáček » 2.1.2018 18:00:36

Milí Pedoňané i všichni návštěvníci.

Máme za sebou již druhý rok společného života v naší nádherné říši. Mladičká Pedonia slaví své druhé narozeniny. Z početné rodiny se o ni stará však jen hrstka milujících. Pečující láskou jí každý předává cosi jedinečného a osobitého. Plyšáček ji vychovává, Asce zajišťuje pohodlné spaní, Neptun ji učí jazyky, Mack dělat lulu, Snilko snít a Max jí nedá zazlobit. Několik dalších milých členů širší rodiny se ukáže alespoň tu a tam. Jistě jsme plni očekávání, co nám všem rok 2018 přinese. Třetí tisíciletí je již konečně dospělé, bude se k nám snad tedy chovat rozumně a vyrovnaně.

Celý rok si držíme sledovanost kolem 1900 jedinečných IP adres za den. Je to vynikající, nicméně nerostoucí údaj. Jak efektivně oslovovat další potřebné duše, je otázkou. Heslo dětská sexualita se v Googlu nachází až za nevýznamnými hloupostmi na 5. straně, heslo pedofilie je z nepochopitelných důvodů až někde v háji na 18. straně vyhledávače, zato holčičky, tedy slovo, které si obvykle milovník holčiček napíše do Googlu hned poprvé, co je sám doma, vyskakují směle v plavkách se svými rozkošnými půvaby hned na prvním místě. Přes 130 000 shlédnutí tématu Holčičky v plavkách jistě není malý počet. V Empire v tomto vedou témata Photographer Jock Sturges se 470 000 shlédnutími a Book Tanja und Fabian s 224 000 shlédnutími.

Ohlédneme-li se za událostmi posledního roku, nemůžeme si nevzpomenout na velké strasti spojené s jedním členem, který nás terorizoval bandou falešných psychopatických nicků. To, že se nám podařilo jej odhalit, považuji za úspěch hodný agentů. Věřím, že je natrvalo vyléčen a že bude už jen přínosem celé naší komunitě. Hackerové nás letos naštěstí tolik neobtěžovali. Pouze jsme v závěru roku měli pár dní jisté potíže s blokací naší hlavní adresy http://www.pedonia.com. Vedení hostingu je však nesmírně schopné a vše zvládlo. Nikdy nezapomeňte, že Pedonia je věčná a že vždy můžete zkusit záložní adresu http://www.pedo-gl.com, nápovědu ostatně naleznete v úvodním obrázku, nebo další postupy rozepsané v naší Strategii obrany proti hackerům. Jsme připraveni na vše.

Když procházím nejrůznější témata v AV sekci, připomínám si, jaké nádherné poklady naše říše skýtá. Ve chvílích, kdy nemáte vhodnější náplň, zajděte i do starších témat a pokochejte se. Málokde na internetu naleznete něco srovnatelného. Navíc celá řada pedofilně laděných stránek nenávratně mizí. Opravdu velké množství fotografií z nich je dnes již pouze u nás. Není nad poctivou a systematickou práci se zdroji včetně záloh. Jelikož nabízíme neskutečné množství audiovizuálních témat a v nich více jak 16 000 fotografií, je pro nás stále náročnější neustále kontrolovat, zda někde něco nechybí. Pokud při procházení některého tématu objevíte chybějící obrázek nebo video, považujte, prosím, za svoji povinnost nám jej jednoduchým stiskem tlačítka "!" nahlásit. Velice bychom uvítali dobrovolníky k procházení a systematické kontrole témat.

U mnohých členů jsem při zrodu Pedonie viděl značný tvůrčí potenciál. V současnosti mi připadá, že buďto zlenivěli nebo se vyčerpali. Může to souviset i s nedostačující zpětnou vazbou od ostatních a s určitou vnitřní prázdnotou. Úděl pedofila je neskutečně strastiplný. Věřím, že i přesto se mohou dít zázraky. Některé nepublikovatelné příběhy to dokládají. Doporučuji pasivitu, zahořklost a závist zaměnit za tvořivost, naději a práci na sobě. Budu rád, když členové, kteří docházejí nepravidelně, fórum sledují, ale přispívají jen minimálně, začnou více tvořit a sdílet. Mohou tak objevit terapeutický význam komunity. V této střední zóně členské základny vidím velký nevyužitý potenciál.

Velice mě naplňují témata z Odborné sekce. Můj život byl v uplynulém roce prosycen úvahami o potlačenosti pedofilů, koketování holčiček, dětské masturbaci, líbání, mystériích lidského orgasmu a celé sexuality a hlavně o předčasné sexualizaci dětí. Sám se stále více dozvídám a jen díky usilovné badatelské práci dále rostu. Upřímně děkuji svým nejbližším přátelům a rádcům za podporu a uklidňování ve zmatečných časech.

Jednoduše konstatujme, že dnešní doba je více než šílená. Skoro celý svět fanaticky nenávidí pedofily, ve skutečnosti pouze svou chybnou představu o nich, dává mezi ně a násilníky totiž rovnítko, zároveň se stává stále více perverzním a zprávy o sexu s dětmi se stále většími detaily vzrušeně hltá. Mám obavy, že to dojde až tak daleko, že pokud žena bude chtít být uznávána, bude se snad muset přihlásit k hnutí obtěžovaných, a pokud rodiče si budou chtít připadat jako vzorní vychovatelé, budou muset holčičkám každou druhou hodinu strkat do rukou modrá autíčka a chlapečkům zase ob den plést copánky. A místo rozverných říkanek by se miminkům mohla předčítat rizika nechráněného styku a jiné hrubé technikálie. Protože co kdyby, že? Nakonec zde zůstaneme pouze my, slušní devianti, kteří budeme společnost upozorňovat na to, co je zdravá sexualita.

Buďme všichni rádi za naši požehnanou říši a za všechny dary, které nám skýtá. Svůj cíl již plní. Nicméně dále ji obohacujme a tím posilujme. Ze svého osobního života se s vámi chci podělit o radost, že po mém boku vyrůstá Královna, urozená bytost, kterou budeme jednou jistě všichni obdivovat.

Společně s kancléřem Ascem přejeme všem požehnaný rok 2018.
Plyšáček
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7569 x
Kontaktovat uživatele:

Únorový proslov

Příspěvekod Plyšáček » 2.2.2018 21:15:03

Drazí Pedoňané.
Se začátkem roku nám do říše přišlo několik nadějných nováčků. Rád bych jmenoval zejména Strangelove se zajímavými podněty a Selynta z Ameriky, který je z naší říše přímo nadšen. Prý jej přivedl Manuál pro pedofilní pedagogy. Zajímavé sledovat osudy témat a členů... Myslím, že o jejich přítomnosti na fóru může do značné míry rozhodnout přístup a reakce ostatních soukmenovců. Popravdě, většina jen tupě sedí na chatu a stěží někdy napíše nějakou otázku či přátelskou poznámku. A když se jim nějaký příspěvek líbí, nejsou schopni věnovat ani poděkování... Čilý, činorodý a zejména pestrý život zde těžko zajistí pár nadšenců.

Velice mě láká pustit se do dalších témat ohledně dětské sexuality. Bohužel stěží nacházím novou inspiraci. Skoro mi připadá, že zde už vše máme. Snad mi přijdou nové impulsy.

Po dlouhé odmlce se se svou literární tvorbou navrací Leonid. Jistě si s nostalgickým povzdechem rádi vzpomeneme na Filoménku nebo Tři přání. Nyní nás čeká Párečkové nebe. Těším se na dobrodružství malé osmileté, ke všemu ušmudlané Pavlínky.

Kdo prožívá dění v Pedonii intenzivně, může si s námi symbolicky přiťuknout skleničkou dětského šampaňského při oslavě toho, že na našem fóru je vloženo již více než 7000 kvalitních příspěvků. V průběhu ledna jsme s potěšením shledali, že máme více jak 1500 členů. A to jsme ani netušili, že do konce měsíce jejich počet přesáhne 1600. Zdá se, že se mezi pedofily něco děje. Kéž by to byly ušlechtilé a přínosné pohnutky. Najdou se však i zoufalci, co se uspokojují trapnými provokacemi.

S politováním se musím zmínit o rozpadu v mnoha aspektech zajímavého až neuvěřitelného pedonského páru Asce a Livrey. Lidé se scházejí a rozcházejí a život jde dále. Přeji našemu kancléři mnoho síly na jeho další úžasné cestě a Livrey, aby se našla.

Jsem zvědavý, co nám přinese další měsíc.
S pozdravem Plyšáček
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7569 x
Kontaktovat uživatele:

Březnový proslov

Příspěvekod Plyšáček » 2.3.2018 14:07:09

Milí Pedoňané.
Je již mým oblíbeným zvykem přicházet s proslovem vždy druhého dne v měsíci. Jelikož jsem v tomto čase skoro neustále s Královnou, budu se věnovat jí a vás jen krátce pozdravím.

V naší říši vše bezvadně funguje, ožívají starší témata, objevují se noví autoři se svými příspěvky. V některých dnech máme tolik materiálu v Odborné sekci, že je pro některé členy obtížné se vším prokousat. Inu, přistupujte k tomu jako ke studijnímu materiálu - témata si rozvrhněte i do dnů, kdy toho tolik není. Mrzí mě, že někteří členové mnoho nepíší - a to ani krátké zajímavé postřehy či otázky k cizím dílům. I z tohoto důvodu budu s chutí plošně i individuálně omezovat chat.

Asi by málokoho napadlo, jak dlouhodobou přípravu si chystám. Jen pro zajímavost mohu zmínit, že v Clubu mám připraveno přes více jak sto příspěvků s Holčičkami v plavkách - tedy zásobu na více než dva roky dopředu a více fotek, než bylo dosud v tomto tématu zveřejněno.

V Empire jsem minulý měsíc dokončil zpracování Legal Pedophile's Handbook, pokud jde o téma Pedofilie. V dalších letech se budu pečlivě prokousávat tématem Děti. Jelikož zdrojem je kontroverzní materiál Pedophile's Handbook od neznámého autora, musím každou citovanou větu pečlivě vážit a uvádět jen ty vhodné, výchovné a s vědeckou hodnotou. Celé téma Children se bude věnovat velice odborným poznatkům dětské sexuality z praxe, takže půjde o velice cennou studii. Kapitoly jako Lovecká sezóna nebo Nácvik penetrace určitě přeskočíme.

Přeji nám i holčičkám konec mrazů a brzký příchod jara s hřejivým sluníčkem.
Váš Plyšáček
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7569 x
Kontaktovat uživatele:

Dubnový proslov

Příspěvekod Plyšáček » 2.4.2018 15:31:40

Milí Pedoňané.
Letos vychází den proslovu na Velikonoční pondělí. Doufám, že jste si užili hodování a že jste pomlázkou omladili mnohé děvče. Snad nikoho ani nenapadlo zmalovat zadeček nějaké holčičky do ruda. Věřím tomu, že tuhou zimu už máme za sebou a že nyní přijdou nádherné jarní dny s hřejivými paprsky sluníčka, které rozproudí krev po těle a vykouzlí více úsměvů na tvářích dětí i dospělých. Choďte více ven a internet si nechejte pokud možno jen pro zpestření večera.

Po dlouhé odmlce jsem se opět pustil do zpracovávání seriálu Sexualita miminek. Asi si nedokážete představit, jak náročná práce to je. Z videozáznamu sexkoučky přepisovat dlouhé proslovy do písemného projevu a stylizovat vše tak, aby se to dobře četlo. Navíc vybírat to podstatné a hledat k tomu vhodné komentáře. Každopádně doporučuji, ačkoliv třeba nejste "na miminka", seznámit se s tímto tématem, jelikož jde o dosti tabuizované a pro změny ve výchově klíčové téma. Zpočátku jsem nabýval dojmu, že půjde skoro o nelegální návody. Na fóru jsem zatím zveřejnil prvních 5 kapitol. Po zpracování zbývajících čtyř v Clubu jsem shledal, že sexkoučka ve svých pokynech nenabádá k překračování hranic - i když některé návrhy jsou poněkud deviantní. Počkejte si na další díly!

Díky bakalářské práci slečny Šulcové naprosto úžasně ožilo, vlastně přesně po roce, významné téma Coming out pedofila. Toto mne vždy nadchne - když ožijí stará vlákna a jsou dále rozvíjena a obohacována. Po prokousání se nezáživnou teoretickou částí jsme se nakonec dostali i k poměrně zajímavé výzkumné části, která cituje řadu pozoruhodných individuí. Nyní je na vás, abyste také přispěli a napsali své zkušenosti nebo názory k této problematice.

Při přípravě řady témat do audiovizuální sekce, která skladuji v Clubu, jsem objevil hezkou fotku předškolní holčičky se zvětšeným prsíčkem. Vzpomněl jsem si na to, že se toto u holčiček někdy dočasně děje - zřejmě vlivem hormonů. Nedalo mi to, pátral jsem po odborných textech, až z toho vzniklo několik příspěvků do tématu Puberta u dívek. Někdy se mi stane taková zvláštní věc, že třeba text mám hotový za dvě hodiny, ale další dvě tři hodiny hledám ty nejvhodnější ilustrační fotografie. Zkrátka chci potěšit. O to více jsem potom zklamán, když pod příspěvkem najdu jen minimum poděkování. Konkrétně téma Mystérium sexuality je opravdu jen pro několik "vyvolených" a téměř všichni ostatní na něj koukají "jak z jara". Beztak si myslím, že ty nejvýznamnější studie napíšeme až jednou s mou dospělou partnerkou. A že to budou revoluční objevy!

Mnozí z vás si jistě oblíbili knížku Párečkové nebe. Měla již skončit, ale na mé naléhání Leonid dotváří napínavé kapitoly, které budou více fantastické. Pinky bude ještě menší a bude učit sebeukájení jinou holčičku. I Maxe jsem musel postrčit k další aktivitě. Začal zpracovávat velice poutavé příspěvky do tématu Trendy kybernetického zneužívání dětí, konkrétně problematiku zneužívání přes internet v Rusku.

Jsem přesvědčen, že svou tvorbou můžeme i napomáhat při edukaci odborníků. Nikde na internetu nejsou témata ohledně dětské sexuality, pedofilie a sexuálního zneužívání dětí tak systematicky uspořádána a tak do hloubky propracována. Je to škoda nebo štěstí, že se o nás zatím tolik neví?

Střípky Asceho minulého i současného života jsou stále zajímavější a neuvěřitelnější. Budeme jistě rádi, když bude intenzivně zpracovávat své čerstvé zážitky. Vítám jeho krok, že s rozhodl založit takzvaný Rozcestník Asceho životních příběhů a že pod každým Střípkem doplňuje případné odkazy na probíhající diskuse v samostatném vláknu.

Pokoušejme se ve svých osobních životech o prožívání nadšení, radosti a spontánní čisté lásky, a to i přesto, že celá společnost psychicky trpí. Na jedné straně se na nás valí proudy živočišného sexu, na straně druhé se pranýřují i historická díla, která jen letmo znázorňují nahotu. A pohled na nahé děti, které dříve bezstarostně pobíhaly nahé, je pomalu považován za trestuhodný. V rozporu s tím jejich matky, které dříve své vnady cudně zakrývaly, se dnes nestydatě předvádějí. Každé zpodobení nahého dítěte je z internetu mazáno nebo přísně cenzurováno. I těch pár nahotinek na nezávadných fotografiích s uměleckou hodnotou, které se snažíme zde nabízet, je stále obtížnější zachovat na nějakém úložišti. Vše je plošně ničeno, jako kdyby snad normálové konečně objevili nádheru dětského tělíčka, ale vzápětí se toho sami děsí a bojují se svými pocity.

Zajímavým případem je kauza youtuberky Jaroslavy, o které nám pravidelně podává zprávy Gabriel Svoboda. Ona ta holka se svou sestřičkou Svatoslavou točila popravdě poněkud propedofilní videa, kde se předváděly a snažily upoutat za každou cenu. Nikdy však nepřekročily hranice slušnosti a vkusu. Někomu však musely vadit, jelikož jejich kanál s více jak milionem odběratelů byl smazán. Údajně kvůli odhaleným ramenům, která působila na americké cenzory příliš vyzývavě. Pochybné. Jak chování holek, tak cenzorů.

Zkusme si zachovat psychické zdraví a užívejme si jara.
Plyšáček
Uživatelský avatar
Asce
Administrátor
Příspěvky: 871
Registrován: 16.12.2015 18:13:48
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2928 x
Oceněn: 3072 x
Kontaktovat uživatele:

Květnový proslov kancléře Asceho

Příspěvekod Asce » 1.5.2018 16:45:44

Vážení pedonští šlechtici, vážení členové, vážení příznivci!

Během uplynulého měsíce se udály některé zásadní věci, na něž se ptáte, a které hýbou celou naší říší. Je proto logické, že jakožto vysoký představitel fóra vás nenechám bez informací a tento „vládní proslov“ zaměřím zejména tímto směrem.

Nejprve cosi jako FAQ (nejčastější otázky a odpovědi):

  • Otázka: Jak je to s právním statusem Pedonie, komu vlastně patří?
  • Odpověď: Fórum, jakož i všechny k němu přináležející doprovodné služby, tj. domény, zálohovací servery, bezpečnostní ochrany, apod. jsou mým (Asceho) výhradním majetkem, popřípadě jsou službami mnou hrazenými jejich poskytovatelům (webhosting, apod.).
  • Otázka: Jaká je role Plyšáčka vzhledem k fóru?
  • Odpověď: Naprosto klíčová. Prostě zásadní. Je jedním ze dvou spoluzakladatelů fóra, do jeho rozjezdu poskytl rozhodující finanční částku, je autorem valné většiny úvodních textů typu pravidel, podstatnou měrou se podílel na grafickém vzhledu, udává směřování fóra, vkládá většinu příspěvků (aktuálně cca 47%). Je reprezentantem fóra navenek vůči různým sexuologickým a dalším institucím.
  • Otázka: Jaká je role Asceho vzhledem k fóru?
  • Odpověď: Naprosto klíčová. Prostě zásadní. Asce sám celé fórum stvořil, naprogramoval různé odchylky od standardu i drobné kontrolní skripty. Asce je jediným a výhradním pánem nad jeho databází, proto jen on dokáže činit i takové zásahy, které neumožňuje ani administrační rozhraní. Je nejvyšším administrátorem. Organizuje, řídí a realizuje veškerou činnost, která souvisí s vlastním dennodenním chodem fóra. Provádí zkrátka takovou tu „neviditelnou“ práci, bez které by nic nefungovalo, ale právě z tohoto důvodu se mnohem častěji při své práci na fóru potkáváte s Plyšáčkem, než s Ascem.
  • Otázka: Mně připadalo, že fórum patří Plyšáčkovi, zdálo se mi, že takto i vystupuje. Navíc jsem zaslechl, že Pedonie má přezdívku Plyšoweb. Jak to tedy je doopravdy?
  • Odpověď: Je to tak, jak jsem napsal výše. Doplním však, že na počátku celého projektu jsme se s Plyšáčkem dohodli, že z hlediska vnějších projevů fóra, tedy k vám uživatelům, bude mít on rozhodující slovo, zatímco v ostatních oblastech, ale i vůči členům Clubu, budeme vše řešit výhradně vzájemnou dohodou. Je to z toho důvodu, že styk s běžnými členy by měl být jednotný, navíc Plyšáček má lepší cit pro jazyk, umí věci lépe rozvrhnout a ještě ke všemu reprezentuje fórum navenek, protože já nejsem zdaleka tak komunikativní typ. Naopak, mé stanovisko je rozhodující v technických záležitostech. Neboli, oba jsme si velice přáli, aby fórum žilo, ale oba jsme měli přeci jen rozdílné předpoklady, čím a jak k tomu co nejlépe přispět. Proto jsme se dohodli na rozdělení kompetencí, jak jsem právě popsal.
  • Otázka: Byl jsem zvyklý od Plyšáčka dostávat pokyny, kdy mám svůj příspěvek vložit, někdy jsem mu i posílal text nejprve ke schválení. Jak to bude nyní, když nemohu Plyšáčka sehnat?
  • Odpověď: Se všemi přáními, stížnostmi, náměty, prostě s čímkoliv, se obracejte na mne, tedy na Asceho. Pokud bych byl nedostupný, neboť den má zkrátka jen 24 hodin, a nemůžu být všude naráz, mohou vám cenné rady poskytnout i moderátoři Neptun a Mack.

Jak zřejmě z mých výše uvedených větiček vyplynulo i nezasvěceným, bohužel, Plyšáček se nyní nemůže účastnit práce pro Pedonii. Nedal si říci, že není dobrý nápad „vychovávat“ současnou společnost různými dvojsmyslnými narážkami. Pokud si posadíte na klín holčičku a vedete přitom řeči o tom, že dětská sexualita je stejná jako ta dospělácká, a pokud to děláte neustále, navíc před těmi „správnými“ lidmi, máte zkrátka na problémy zaděláno. A jelikož u nás v Čechách máme takové kouzelné úsloví, že „není šprochu, aby na něm nebylo pravdy trochu“, tak už není jen zaděláno, ale problém se dostavil jako na koni. „Je třeba prověřovat“, a jelikož by „mohlo dojít k ovlivňování svědků“… Jistě si zbytek domyslíte. Vaše četná přání, aby se vše brzy vysvětlilo a Plyšáček byl zase s námi, jsem předal. Za vaše pozdravy si zatím dovolím poděkovat za něj.

V uvedené souvislosti byla k prozkoumání zkopírována celá databáze Pedonie. Pokud je mi známo, nemělo by zde být nic závadného, avšak přesto připomínám:

Pravidly je zakázáno, a znovu opakuji, že vedení Pedonie si výslovně nepřeje, aby byly vkládány, a to jakoukoliv formou, právně závadné materiály. V opačném případě bude dle mého úsudku postupováno od smazání příspěvku, rušení účtu až po oznámení na policii, pochopitelně dle závažnosti prohřešku.

Poznámka: Výjimku tvoří takové situace, kdy si nějaký výtečník testuje moji obezřetnost, a co všechno kontroluji, takže si založí dva účty (zřejmě se domnívaje, že to nepoznám), a pak si sám se sebou konverzuje, přičemž se zve na setkání, nabízí si DP, apod. Jde o zjevnou provokaci bez skutkové podstaty, takže zde dotyčného nechávám, ať si myslí, jak mě obelstil.

Vzhledem k tomu, že nevím, kdy se Plyšáček vrátí, nezbývá mi, než učinit několik opatření a vyslovit následující výroky či výzvy:

 • S okamžitou platností posiluji neformální pravomoc moderátorů Neptuna a Macka. Nyní mohou rozhodnout i organizační věci, jako dát vám dobrozdání k publikování příspěvku, pokud si jej vyžádáte, či rozhodnout o tom, kdy nejlépe příspěvek vložit, apod.
 • V průběhu tohoto měsíce bude přepracována procedura registrace nových členů tak, abychom zamezili či znesnadnili registraci lidem, kteří to zkouší jen ze zvědavosti. Současně bude zrušeno členství těm, kteří tak učinili v minulosti – tj. zaregistrovali se, ale pak již nikdy do fóra nevstoupili.
 • Plánuji zavést i některá další technicko - organizační opatření. Jakmile budu mít tyto záležitosti promyšleny do hloubky, budu vás o nich informovat. Zatím děkuji za některé náměty a připomínám, že budu rád, když v zásobování nápady vytrváte i nadále.
 • Žádám všechny členy, aby zvýšili svoji aktivitu. Pokud vám záleží na tomto fóru, na tom, aby nadále plnilo svou funkci, je zapotřebí každé ruky. Bez vašich příspěvků, nápadů, diskuzí a oceňování druhých za jejich práci, by Pedonia byla zbytečná. Těm, kteří tak činí, za celé fórum velice děkuji a prosím, abyste ve svém úsilí pokračovali.
 • Financování chodu Pedonie je vzhledem k placeným bezpečnostním službám poměrně náročné, ale je zajištěno. Děkuji za nabídky těm z vás, kteří měli ohledně této věci starost, ale zatím bych vaší velkorysosti nevyužil. Byl jsem však potěšen tím, jak vám na fóru záleží, a proto ještě jednou děkuji. V této souvislosti dodávám, že i nadále budu odmítat četné nabídky na honorované vložení inzerce do našeho webu. Je o to velký zájem, ale jak jsem již řekl, odmítal jsem tento přístup dosud, a budu tak činit stále.

Na závěr tohoto proslovu mi dovolte popřát vám v tomto jarním měsíci plno sluníčkových dnů, abyste potkávali co nejvíce usměvavých holčiček a těšili se tak z jejich krásy, a samozřejmě inspiraci pro tvorbu, kterou obohatíte všechny nás zde na fóru.

Ať žije Pedonia!

Asce
Kancléř Pedonie
Uživatelský avatar
Asce
Administrátor
Příspěvky: 871
Registrován: 16.12.2015 18:13:48
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2928 x
Oceněn: 3072 x
Kontaktovat uživatele:

Červnový proslov kancléře Asceho

Příspěvekod Asce » 1.6.2018 12:13:42

Vážení pedonští šlechtici, vážení členové, vážení příznivci fóra!

Aniž jsem se nadál, tak je další krásný jarní měsíc za námi. Přinesl jistě mnoho radostných setkání s našimi obdivovanými bytůstkami, či alespoň potěšujících pohledů na ně, avšak – to alespoň v mém případě – i plno tvrdé práce a starostí. Zabezpečit chod Pedonie zkrátka není úplná legrace. V této souvislosti bych vám chtěl poděkovat za to, že se zapojujete do chodu „říše“, zvelebujete ji svými příspěvky, a vůbec tak nějak ji zabydlujete svojí přítomností. Každý jsme trochu jiný, ale myslím, že dohromady tvoříme príma partu, ve které se můžeme „vykecat“ ze svých každodenních trampot. A to je přesně to, proč toto fórum máme a proč stojí za to pracovat na něm. Děláme to pro druhé, ale vlastně i pro sebe. Děkuji vám, přátelé…

Jak jsem slíbil v minulém proslovu, změnil jsem registrační proceduru. Nově se členem Pedonie může stát pouze ten, kdo přeci jen vynaloží alespoň trochu námahy. Naše úvodní tematicky zaměřená captcha byla nyní doplněna o nutnost registraci potvrdit proklikem z e-mailu zaslaného naším automatem na registrační adresu nováčka. Stále je tedy možné použít jednorázově získanou e-mailovou adresu, ale přeci jen již celá procedura dá více práce, a tak jistě odradí nejednoho spamera či jiného záškodníka.

Vzhledem k nepříjemnostem s vkládáním spamu, jsem navíc nováčkům nastavil nutnost schvalování příspěvku administrátorem či moderátorem. Předpokládám, že nyní bychom již neměli být oblažováni reklamou na kabelky, prodloužení penisu, ba ani úvahami na téma neřešit naši údajnou mužskou nedostatečnost holčičkami, ale na dospělačku si pořídili pořádný vibrátor. To poslední mne tak trochu i pobavilo. Bože, jak jsou někteří lidé hloupí…

Tak, jak jsem sám cítil, ale jak jste mne nabádali i vy, rozhodl jsem se pročistit fórum od některých neaktivních uživatelů. K vymazání jsem zvolil takové, které mi vrátil SQL dotaz do databáze na uživatele zaregistrované mezi 1.1.2016 (dříve ne, abych nevymazal deaktivované boty) a 31.12.2017, přičemž po registraci se již nikdy neukázali. Prostě nakoukli, zjistili, že tu není (a nebude) to, co možná hledali, a tím pádem jsme je přestali zajímat. Nepochopili, že naše fórum tu není od toho, abychom si vyměňovali nemravné obrázky či jinak se příčili zákonům, ale od toho, abychom si legální cestou ulevili ve svém někdy nelehkém údělu. A tak jsme chudší o 319 soukmenovců. Ovšem není čeho litovat, neboť oni ve skutečnosti našimi soukmenovci ani nebyli.

Vzhledem k různým vzájemným vazbám, přívětivosti, aktivitě na fóru a/nebo chatu a také s přihlédnutím k dlouhodobému prezentování rozumných názorů, jež mohou vhodně směrovat ostatní uživatele, rozhodl jsem se v uplynulém měsíci pozvat a přijmout do Clubu Pedonia další dva z vás.

Jde o Dejana, u kterého se vlastně jedná o znovupřijetí, neboť dříve již členem Clubu Pedonia byl, avšak posléze se na velmi dlouhou dobu odmlčel, a tudíž byl pro neaktivitu vyloučen. Jsem nesmírně rád, že se právě Dejan znovu zařadil mezi nás. Jeho názory jsou kultivované, má široký rozhled, je vtipný, pracovitý a mistrně vládne slovem i v písemné podobě. Milý Dejane, vítej zpět!

Velkou radost mi učinilo také to, že mou nabídku členství v Clubu Pedonia přijal i další soukmenovec. Je jím Gabriel Svoboda, náš dlouholetý známý spoluharcovník již z Čepeku. Je to člověk, kterého si velmi vážím. Pravda, na některé otázky máme vzájemně malinko jiný náhled, ale právě i zde oceňuji jeho kultivovanost, díky které v klidu prodiskutujeme i takovéto věci. Toto je nesmírně cenné, protože člověk by se neměl vždy automaticky zabarikádovat na svých pozicích, ale měl by vnímat i rozdílné myšlenky či postoje a názory. Jen tak se můžeme dále rozvíjet. Gabrieli, vítej v Clubu Pedonia.

Bohužel jsme ztratili nebo částečně ztratili i několik milých soukmenovců, kteří se z nejrůznějších důvodů již práce na fóru nemohou zúčastňovat tak, jako dříve. Nejde, pochopitelně, vždy jen o nějaké zásadní životní komplikace, ale někdo třeba jen změnil práci, musí dokončit nějaký rozsáhlý projekt, apod., tudíž času na fórum se mu již tolik nedostává. Naproti tomu mohu s radostí oznámit, že jsem ve prospěch fóra a k velké úlevě mého zatížení získal nového moderátora. Pokud se tomu divíte, neb nikdo „oranžový“ nepřibyl, pak dodávám, že skutečně je tomu tak. Dotyčný člen nechce být nijak nápadný, takže „barevně“ setrvává na své původní pozici. Nový moderátor se specializuje zejména na obnovu příspěvků poškozených následkem smazání či přesunutí námi embedovaných obrázků z některých serverů jako Imgbb či Postimg, apod. Milý příteli, vítej mezi pedonskou šlechtou! Opravdu velmi, velmi upřímně si přeji, ať se ti práce daří...

Tak, vážení soukmenovci, tolik letem naším světem. Do měsíce června vám přeji opět mnoho radostných potkávání s dívenkami vaší preference, k tomu plno sluncem prosvícených dní a samozřejmě i chuť obohatit nás všechny svými příspěvky na fóru.

Ať žije Pedonia!

Asce
Kancléř Pedonie
Uživatelský avatar
Asce
Administrátor
Příspěvky: 871
Registrován: 16.12.2015 18:13:48
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2928 x
Oceněn: 3072 x
Kontaktovat uživatele:

Červencový proslov kancléře Asceho

Příspěvekod Asce » 2.7.2018 13:03:40

Vážení pedonští šlechtici, vážení členové, vážení příznivci fóra!

Kalendář mi připomněl, že právě uplynul další měsíc „kdy za všechno můžu já“, neboli kdy jsem vrcholovou autoritou našeho fóra. Býti tím nejvyšším, je přesně to, co jsem opravdu, ale opravdu nikdy nechtěl. Ne, že bych souhlasil se vším, co rozhodl můj kolega Plyšáček a nechtěl mít některé věci jinak, často právě naopak, ale dělat si svou „neviditelnou“ práci někde na pozadí běhu webu, zkrátka sloužit vám tak nějak ve skrytu, to mě vždy lákalo mnohem více. Odpovídá to mé povaze, protože jsem spíše samotář. Pravda, to by do mne pravděpodobně řekl jen málokdo z těch, kdož se mnou přichází do styku osobně i elektronicky, nicméně vnitřní nastavení člověk jen tak neošálí. Nu, byl to pro mne měsíc plný práce pro Pedonii, ale zdá se mi, že úpravy, které jsem prozatím provedl, se více méně osvědčily, a tudíž je ponechám.

Stále se nám sice objevují spamové a spekulativní nově zakládané účty, ale společně s moderátorem Neptunem se tomu věnujeme, takže tito nováčci se u nás ohřejí, ledva by si, tak říkajíc, prstíček smočili. Navíc dosah jejich konání je navenek zcela nulový, protože nováčci si musí nyní nechat příspěvky schvalovat – a my jim je jednoduše nepropustíme. Navíc stačí stisk jediného tlačítka a takovýto uživatel nás definitivně opouští i se svými příspěvky, ať již případně publikovanými či nikoliv. Neboli jeho likvidace je pro mne mnohem jednodušší a rychlejší, než registrační procedura pro něj.

Nová pravidla mají ještě další efekt, a to ten, že se zvýšila intimita chatu pro oprávněné uživatele. Pro náhodného čtenáře raději dodám, že na chatu se neprobírá nic světoborného či snad dokonce trestného, nicméně občas si potřebujeme „vylít srdíčko“ – nést úděl, kterým nás vybavila Matka Příroda, není úplně jednoduché. A asi nikdo netouží svěřovat své trampoty úplně komukoliv. Zatímco dříve k tomu, aby se stal oprávněným (tj. členem skupiny Registrovaní uživatelé), stačilo nováčkovi „vytapetovat“ fórum pěti klidně i „štěky“ či úplnými nesmysly, nyní tomu tak není. Administrátor či moderátoři jeho příspěvky posuzují, a propustí jen ty, které mají hlavu a patu, z čehož lze aspoň částečně usuzovat, že dotyčný to myslí s členstvím vážně a jde o rozumného člověka.

V uplynulém měsíci jsem také absolvoval několik zajímavých rozhovorů s nováčky, ale i staršími členy. Některé myšlenky se mi zdají podnětné, některé, jak už to bývá, musím odmítnout, ale v každém případě jsem i nadále připraven přijímat podněty a nápady od kohokoliv z vás. Klidně mi pište, co vás na Pedonii baví, co pak již méně, ale i to, co vám vysloveně leze na nervy. Jak jsem naznačil, nemohu a ani nechci, akceptovat úplně cokoliv, nicméně rád vyslechnu každého. A toto se samozřejmě netýká jen záležitostí chodu fóra.

V současné době se mi otazníky okolo Plyšáčka jeví tak, že ve vedení Pedonie zůstanu sám delší dobu. Abych měl ještě silnější motivaci vše zvládat, rozhodl jsem se web více přizpůsobit svým preferencím. V praxi se to mimo jiné projeví i tím, že uživatelské příspěvky budou méně usměrňovány vedením Pedonie (pozor: méně není totéž, co vůbec – například hrubé pravopisné chyby budeme opravovat i nyní, protože nechceme dopustit zesměšnění uživatele, který publikoval v dobré víře, avšak unikly mu nějaké překlepy). Byť tzv. odborné příspěvky spoluzakladatele Plyšáčka jsou beze sporu velmi zajímavé, přesto některé z nich nevyjadřují názory nejen moje, ale ani většiny členů širšího vedení a členské základny Pedonie. Proto je budu postupně přemisťovat tak, aby bylo zřejmé, že jde o názor jednoho, byť význačného člena Pedonie, a nikoliv o názor fóra jako takového.

Bohužel, servery pro ukládání obrázků v současné době prožívají značnou krizi, neb padají jeden za druhým, podobně jako švestky na podzim. Tak jako se nejednomu po více méně sofistikovaných úpravách zkvašených švestek udělá nevolno, podobně to mám já při pohledu na stovky a stovky prázdných míst po zmizelých obrázcích. Něco se dá opravit, avšak leccos ne. I u toho, co opravit lze, to bude trvat dlouhé týdny, ne-li měsíce. Žádám proto vkladatele obrázků, aby si vše pečlivě archivovali u sebe a v případě problému u svých příspěvků mne kontaktovali a dohodli nápravu z této své zálohy.

Vážení soukmenovci, přeji vám nádherně prožitý prázdninový čas, který bude určitě prodchnut zářivými úsměvy našich šmudlidolek, a který bude ještě o dost významně lepší, pokud bude doplněn i úsměvy vašimi. A nezapomeňte, že Pedonia je tu pro vás, a na oplátku aspoň kousíčkem času také vy pro ni. Proto čtěte, diskutujte a pište.

Ať se vám daří.

Asce
Kancléř Pedonie
Uživatelský avatar
Asce
Administrátor
Příspěvky: 871
Registrován: 16.12.2015 18:13:48
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2928 x
Oceněn: 3072 x
Kontaktovat uživatele:

Incident 11.7.2018

Příspěvekod Asce » 12.7.2018 11:40:57

Vážení členové Pedonie!

Včera, tj. dne 11.7.2018 se stalo několik věcí, které mne ve svém souhrnu pobouřily natolik, že jsem situaci psychicky neunesl a nejprve vypl chat a vzápětí i celé fórum. Byl jsem přesvědčen, že tím Pedonia končí. Není-li o její služby zájem, k čemu by pak byla…

Co se stalo? Vlastně jde o příběh dvou našich členů, a sice Angela a Huskyho. Ti měli již od svého vstupu na Pedonii, což bylo v jejích prvopočátcích, problém s našimi pravidly a způsobem, jakým je tehdejší šéf fóra Plyšáček prosazoval. Obou jsem se zastával, což mi u Huskyho bylo houby platné, neboť ten se v publikování i v konverzaci na chatu odmlčel a více méně se neprojevoval. U Angela mé přímluvy, někdy až „hlučného rázu“, platnost měly – obvykle, pro zachování tváře Plyšáčka, mu sice ban zůstal, avšak místo dlouhodobého, mu byl změněn na jednodenní, tedy z praktického hlediska vlastně žádný, apod.

Nyní tu Plyšáček není a já jsem zbyl na celý chod fóra sám. Samozřejmě neopomíjím kvalitní služby moderátora Neptuna a zatím menší výpomoc Livrey, ale uvědomme si, že k mým technickým povinnostem přibyly i ty Plyšáčkovy. A to je už pořádná porce. Pedonia totiž disponuje širším portfoliem „vnitřních“ služeb, než některé podobné weby. Zkrátka jsme sice značně dražší, ale zato robustnější strukturou. Svou práci pro všechny zájemce o fórum dělám rád a samozřejmě naprosto nezištně. Ihned, jak jsem pochopil, že v čele fóra již nejspíš budu tak dlouho, dokud ono bude v provozu či neskonám, tedy lidově řečeno „navždy“, deklaroval jsem větší míru svobody. Pravidla sice bude nutno dodržovat, ale způsobem, kterým by se beztak choval každý soudný člověk působící na fóru tohoto typu.

Nejsem včerejší, abych si myslel, že mi snad za to bude členská základna líbat ruce. Ale to, že na nesmyslný útok Huskyho a Angela, kteří nakydali na fórum samá negativa, navíc v tom nejlepším případě polopravdivá, ale spíše úplně zcestná, se zvedne nějaká vlna odmítavých reakcí, tak to jsem naopak čekal. Nebo jsem snad bláhový snílek? Vyhodnotil jsem to tak, že Pedonia nikoho nezajímá, a tudíž je každému jedno, co kdo o ní říká. A pokud fórum není zajímavé ani pro jeho vlastní členy, pak není ničím víc, než pouhým odpadem, který jen trapně trčí v kyberprostoru.

Snažil jsem se najít nějakou psychickou podporu alespoň na chatu, ale ani to se nepovedlo. Angelo si zase tak, jako velice často, vedl ty svoje řeči o tom, jak mu všichni ubližujeme. Přitom na konkrétně položenou otázku nebyl schopen odpovědět nic jiného, než že si bohužel neudělal screenshot. Sakra, kdyby mně někdo ublížil, tak si to s ním hned vyříkám, nikam to netahám a pokud bych si to ani nepamatoval, tak asi žádné ublížení nenastalo, ne? To se jako budeme na chatu šmírovat screenshoty, a pak to na sebe vytahovat? Děkuji, nechci!

Ray mne přesvědčoval, že si přeci může každý říkat, co chce a že přeci nemůžu čekat nějaký vděk. Co chce, si nemůže říkat nikdo nikde, snad s výjimkou pustého ostrova. Ani v nejdemokratičtějších demokraciích to nelze. A urážet už vůbec ne – třeba tak, jak to učinil Husky. Ano, s vděkem a podobnými jevy je to v dnešní době špatné, ne nadarmo se říká, že „jedinou upřímně stisknutou ruku najdeš na konci své druhé paže“. Ale že se mě, nebo fóra jako celku, někdo účinně zastane, to jsem opravdu čekal. Opět se ptám: „To jsem tak bláhový snílek?“

A završil to Miminko, když opakovaně „vykřikoval“, ať už toho necháme. Ale já se chtěl obhájit a dokonce, leč marně, nalézt podporu. Miminko doslova napsal, že to nebude číst. Dobrá, tak ať to nečte, řekl jsem si – a vypl chat. To už se ve mně vše vzbouřilo, takže jsem vzápětí vypl celé fórum. Proč si mám za svoji práci a své peníze nechat ubližovat? Proč? Ne, nemám to zapotřebí. Nikdy jsem po společnosti jiných pedofilů netoužil, a to, že jsem se zaregistroval kdysi na Čepek a pak se události prostě valily, je shoda neskutečných náhod. S vypnutím Pedonie by to pro mne byl jen návrat k mé přirozenosti samotáře.

Nicméně dostal jsem následující mail. Nevyžádal jsem si svolení k publikaci, proto neuvádím autora:

Současná situace ve mně vyvolává několik otázek.

 • První otázka je, jak se v době odstávky fóra mají projevit ti, kteří by chtěli Pedonii podpořit. Na fórum jaksi napsat nemůžou.
 • Druhá otázka je, jestli není poněkud zjednodušující považovat za odpůrce Pedonie každého, kdo nestihl zareagovat v cca sedmihodinovém časovém oknu mezi včerejšími 13:00 (první Huskyho příspěvek) a 20:00 (vypnutí Pedonie). Někdo možná nic nečetl a absolutně netuší, o co běží.
 • Třetí otázka je, jestli příznivce Pedonie musí svůj kladný názor na Pedonii pořád opakovat jen proto, že Husky a Angelo napsali názor jiný. Můj názor na Pedonii platí, dokud neřeknu opak, a žádný Husky ani Angelo na to nemají vliv.
 • Čtvrtá otázka je, zda administrátor, který na třetí otázku odpovídá jinak než já, by to neměl nejdřív dát najevo a vyzvat k obraně Pedonie a teprve pak případně vypnout chat. Současná situace připomíná kancléře, který místo výzvy k mobilizaci bez varování podepíše rovnou dekret o zrušení říše, bez ohledu na to, že by mobilizace měla úspěch.
 • Pátá otázka je, jestli lze někomu za současné situace vyčítat, že nečte fórum, když je fórum nečekaně, úmyslně a zbytečně odstaveno zrovna v situaci, kdy by měl čas ho číst.
 • Šestá otázka je, jestli by nebylo přiměřenější vypnout pouze chat, nikoli i fórum.
 • Sedmá otázka je, jestli se kvalita Pedonie v čase nemění. Třeba tak, že do včerejšího vypnutí to byl dobrý web a od té doby je to špatný web. Vypnutý web jaksi nemůže být dobrý, ale dobrým opět bude, jakmile bude zapnutý.

Je to jiný pohled, než pohled aktuálně vytočeného kancléře. Je to dobrý pohled. Psal jej někdo, kdo se zajímá a současně je moudrý…

Dostal jsem ale i další mail. A na základě toho jsem se rozhodl Angela vyloučit (zabanovat) z našich řad. Opravdu se nehodlám dále stresovat těmi jeho neustálými ničím nepodloženými stížnostmi na to, jak se údajně k němu špatně chováme. Já si chci chat prostě užívat a ne se tam kolem dokola zabývat jedním zcela nesoudným člověkem.

Co se týká Huskyho, napsal si rozhodnutí sám. Z důvodu, který jsem příliš nepochopil, neboť za bandu fízlů se opravdu nepovažuji, se s námi rozloučil. Tudíž ho nebanuji. Předpokládám, že když na mnou podanou ruku plivl, že bude mít aspoň tolik vnitřní cti, že k nám již nezavítá o své vlastní vůli.
Uživatelský avatar
Asce
Administrátor
Příspěvky: 871
Registrován: 16.12.2015 18:13:48
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2928 x
Oceněn: 3072 x
Kontaktovat uživatele:

Srpnový proslov kancléře Asceho

Příspěvekod Asce » 1.8.2018 14:10:33

Vážení pedonští šlechtici, vážení členové, vážení příznivci fóra, milí návštěvníci!

Nu a máme polovinu prázdnin za sebou. Jsou krásné letní dny, a tak je mi skoro líto vytrhávat vás svým proslovem od koupališť, řek, rybníků a přehrad, či z lesů plných malin, jež tak krásně barví dívčí ústa, a vůbec, lákat vás, byť jen myšlenkami, od míst, kde jistě trávíte spoustu svého času v přítomnosti vámi obdivovaných bytůstek. Pokud patříte, stejně jako já, k té většině soukmenovců, která momentálně nemá žádnou takovou dívenku, které by ve vší počestnosti předávali to nejlepší ze sebe, a činili tak její život krásnější - způsobem, že i po létech bude nadšeně vzpomínat, jak se vždycky se svým skvělým strýčkem či starším kamarádem vyblbla třeba při hledání kešek, šiškové válce, cachtání ve vodě a podobně, nezoufejte. Běžte do té přírody s kýmkoliv jiným, anebo třeba klidně i sami – a udělejte tak radost aspoň sobě. Stojí to za to. Ostatně kdo ví, koho na té cestě potkáte. Věřte mi, a z pozice mého letopočtu narození si již nějaké to tvrzení mohu dovolit, že život je o náhodách, často neuvěřitelných, takových, jaké byste nikdy nedovedli naplánovat…

Ale nemáme jen „výročí“ poloviny prázdnin, ale je tomu také čtvrt roku, co stojím sám na nejvyšší příčce vedení naší kouzelné říše Pedonia. Sám. To zní skoro až děsivě – a ano, někdy mne to i děsí. Tedy to množství práce a nervů, jež je nejčastěji skryto běžnému uživateli, a které stojí za chodem našeho fóra, tj. fóra pro mnoha lidmi nenáviděnou skupinku nás, s pedofilní orientací. Věřte, že někdy mám sto chutí s tím praštit a také jít někam na procházku. Třeba do svých milovaných lesů, obzvlášť nyní, kdy už bych s sebou nemusel vláčet motorovou pilu a dvouruční sekeru.

Proto mne obzvlášť mrzelo hašteření, kterého jsme v uplynulém měsíci byli svědky. Přátelé, pro to, aby si někdo s někým vyřizoval prostřednictvím Pedonie své účty, opravdu svůj čas, nervy, ba ani peníze, obětovat nehodlám. Ti, kterých se to týká, nechť si uvědomí, že se chovají jak malé děti na pískovišti: „Mamí, on mi rozšlápl bábovičku!“ „Ale mamí, když on mi sebral kyblíček…“ Jenže vy si nemůžete vybírat, zda jste malí caparti, nebo dospělá pedofilní osoba. To už za vás rozhodl život. Tak se, sakra, chovejte jako dospělí. Jestli vidíte, že soukmenovec udělal chybu, tak mu ji ihned vytkněte, třeba mu i vynadejte, ale hlavně ho poučte. A ten, kdo chybu udělal, poučen, kritiku přijme a příště už chybu neudělá. Toť vše. Jak prosté, milý Watsone… Pardon, dr. Watson nejspíš nebyl pedofil… Ale i když nevím, jak by zmíněná fiktivní osoba tedy moji promluvu vzala, tak zato naprosto přesně vím, že nějaké přeposílání či vyhrožování screenshoty, a jiné útoky vůči členům, zde nepřipustím. Ostatně v pravidlech máme napsáno: „Zakázané jsou však osobní útoky na jiné uživatele, výroky urážející děti a propagace sexuálních aktivit s dětmi. Vyjadřujte se raději k názorům, nehodnoťte druhé.“

Rozhodl jsem se dát uživatelům více demokracie, než tomu bylo dříve. Ovšem demokracie není totéž, jako to, že si kdokoliv může dělat cokoliv. Porušování pravidel budu trestat. Dávám vám možnost, abyste publikovali své myšlenky, své postoje, předvedli prostřednictvím své tvorby, co umíte, abyste žádali kolegy o duševní podporu, či se prostě jen vypovídali. Nebudu ale dávat prostor k osobním útokům a projevům animozity. Myslím, že toto je férová nabídka…

Postupně, tak, jak jsem slíbil, přizpůsobuji fórum novým poměrům:

 • Zřídil jsem dvě nová subfóra :

  • V Odborné sekci / Ostatní jde o subfórum Plyšáčkovy úvahy, kam jsem podle svého uvážení soustředil ty Plyšáčkovy příspěvky, o kterých jsem přesvědčen, že nereprezentují názory většiny z nás. Můj výběr můžete rozporovat, a to na obě strany (tedy něco sem přidat, či naopak něco vrátit do původního umístění).
  • Ve fóru Jiná témata a volná diskuse jde o subfórum Kafilérie, kam budou umisťovány ty materiály, které na naše fórum nepatří, ale z nějakého důvodu nebyly kancléřem či některým moderátorem smazány ihned. Trvanlivost příspěvků zde není garantována.
 • Upravil jsem část pravidel, konkrétně na stránce „O nás“ pasáž o vedení fóra tak, aby nyní odpovídala tomu, co zde vlastně již nějakou dobu praktikujeme. Podívat se můžete zde: VEDENÍ KOMUNITY PEDONIA. Na téže stránce pak byla provedena některá upřesnění v pravidlech. Navazující dokumenty budu upravovat později. Na tomto místě děkuji moderátorovi Neptunovi za zajištění překladu do anglického jazyka.

 • Zavedl jsem možnost do příspěvků vkládat tabulky. Jde jen o tu nejjednodušší variantu, ale i tak, myslím, najde uplatnění. Na to, jak příslušnou funkčnost použít, se můžete podívat zde: Vytvoření tabulky. Do tabulky lze místo textu vkládat i obrázky, čímž snadno dosáhnete toho, že u malých obrázků místo příspěvku typu „had“, dostanete cosi rozumněji uspořádaného, viz například zde: Holčičky při hře. O vytvoření složitější tabulky je možno požádat kancléře, který ji může vyhotovit jako samostatnou webovou stránku, tedy již nikoliv coby součást příspěvku, ale odkazovanou. Příklad viz zde: Asceho typologie dívek ze Střípků

Vážení čtenáři, do dalšího letního měsíce vám přeji krásné počasí bez těžkých šedivých mraků, a to jak na nebi, tak na duši. Ať se vám daří zažívat krásné okamžiky, nejlépe po boku svých šmudlidolek, ale třeba i bez nich, protože život je k tomu, abychom si jej užívali. Z vlastní zkušenosti vím, že to není vždy možné, ale máte tu svoji chápající Pedonii, a tak se nezapomeňte o své radosti i strasti podělit.

Asce
Kancléř Pedonie
Uživatelský avatar
Asce
Administrátor
Příspěvky: 871
Registrován: 16.12.2015 18:13:48
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2928 x
Oceněn: 3072 x
Kontaktovat uživatele:

Zářijový proslov kancléře Asceho

Příspěvekod Asce » 2.9.2018 18:06:03

Vážení pedonští šlechtici, vážení členové, vážení příznivci fóra, milí návštěvníci!

Prázdniny utekly tak, že se mi skoro až nechce věřit, že již zítra začíná nový školní rok. Všem nám, co se točíme okolo školy, byť já již dávno nikoliv jako učitel, nastává zvláštní čas, kdy se v nás mísí radostné očekávání s obavami, jestli i letos v náročném procesu obstojíme. Myslím však, že podobně je tomu i u děcek, jen na trochu jiném levelu - již se nemohou dočkat, až svá prázdninová dobrodružství o překot povypráví svým spolužákům a oproti tomu se obávají, jaké zbytečnosti jsme si my, dospělí, zase pro ně přichystali… Ale ať už máte pocity jakékoliv, ať již stojíte na kterékoliv straně pomyslné barikády či na zcela jiné pozici, jisté je, že zase budeme v ulicích potkávat plno něžných květinek, od těch nejmenších školaček, sotva viditelných za mohutnými brašnami, až po pubošky, kterým na první pohled prostě patří svět. A tak se oko nejednoho našince při pohledu na tu krásu lehce zaleskne a jeho mysl zasní při představě, jaké by to asi bylo, kdyby tuto či tamtu dívku směl doprovázet…

V uplynulém měsíci jsem si tak říkajíc po chvilkách vybíral dovolenou. Proto nyní ode mne nečekejte výčet novinek, kterými jsem opatřil naše fórum, aby bylo den ode dne lepší a lepší. Inu, Pedonia, myslím, funguje dobře a změny, které se chystám dále provádět, nemají nijak akutní charakter. Věnoval jsem se tak ponejvíce standardní údržbě, i ta totiž vyžaduje poměrně dost času, ale i další částečné nápravě škod vzniklých problémy se službami pro ukládání obrázků. V této souvislosti je pro mne úsměvná tato příhoda:

Kdosi je zaměřen na fotografie nejmenších dívenek, zřejmě pak ponejvíce na ty, kde jsou ony bytůstky oblečeny v plenách. Bohužel, toto téma bylo obzvlášť postiženo výpadkem obrázků. Dotyčný evidentně zaregistroval, že se daří některé materiály obnovovat. On však nemůže napsat, ať již na mail nebo soukromou zprávou: „Hele, Asce, buď od té dobroty a obnov také nějaké ty plenky…“ Ne, to by bylo zřejmě málo pracné, a tak se raději zaregistruje pod nickem „obmenfotkamivbelihtrusah“. Ještě ke všemu registraci nedokončí, takže je viditelný pouze pro mne, a to jen v sekci věnované administraci uživatelů. Člověk aby se zde snad učil i ukrajinsky: „Obměň fotkami v plenkách“. Nuž, obratem jsem tedy opravil poslední příspěvek a později ještě jeden další od konce. Ovšem začátek tématu, to je opravdu jeden velký „masakr“, to opravím, až se budu nudou dloubat v nose. A jelikož se nikdy nenudím a jelikož jsem slušně vychovaný a v nose se nedloubu… Ne, vážně – samozřejmě i na dotyčné téma dojde, ale všechno má svůj čas, a ten je, bohužel, tuze vzácným zbožím…

V srpnu se někteří z členů Pedonie, kteří sami sebe tak nějak vytěsnili na okraj komunity, obzvlášť činili v okopávání mých kotníků. Někdy přemítám nad tím, co vlastně tito soukmenovci chtějí. Pedonia jim nabízí kvalitní možnost sebeprezentace, sdílení pocitů i pocitů jiných autorů, možnost diskutovat, a to značně volněji než na jiných fórech ve veřejném prostoru, a stejně pořád bublají jak švestková povidla ke konci výroby. Byl bych rád, kdyby si tato slova nebrali k srdci ti, které pouze informuji. Zjistil jsem, že pokud pronesu obecnou výtku, zpravidla se zastydí ti, kterým vůbec nebyla určena a naopak ti, kteří by se nad svým chováním zamyslet mohli, nadále setrvávají v přesvědčení o své velkoleposti a úžasnosti. Takže Vaše Vysokoblahorodí – fórum Pedonie nabízí možnost předvést se i vám. Tak prosím. A jestli máte něco proti tomuto fóru či proti jeho vedení, a neumíte se přes tyto pocity přenést, pak sem přeci chodit nemusíte. Nebojte, přítomnost není povinná, neudělím vám případně žádné „áčko“.

Opětovně se také diskutovalo o našem chatu. Raději proto zopakuji základní věci. Náš chat je tzv. minichat. Jde o pouhý zásuvný modul (čili rozšíření) standardní aplikace phpBB fóra. Toto řešení má gigantickou výhodu – nejde o další aplikaci, tedy další nutnou údržbu, včetně zálohování, žádní jiní uživatelé a jejich správa. Naproti tomu stojí jistá omezení, která prostě ta naše „věcička“ neumí řešit. Z mého pohledu jde ale o volbu „žádný chat“, oproti „náš minichat“. Proto je zbytečné diskutovat na téma „ale toto by chat měl umět“. Možná ne, možná ano. Mám tedy minichat vypnout, aby nebylo nic, když to, co máme, se někomu nejeví dostatečným? A to prý zase nééé, to bychom neměli uživatele! Tak jsem se schválně podíval, jak to s těmi uživateli u nás máme:

Tabulka uvádí procenta jednotlivých typů uživatelů
 Boti65 - 75 
 Neregistrovaní  20 - 30 
 Registrovaní bez chatu 1 - 3 
 Registrovaní s chatem1 - 3 
 Celkem  100 

Poznámky k tabulce:
 • Boti jsou všemožné typy programů, které automatizovaně prochází webové stránky a registrují různé jejich dílčí součásti (slova, fráze, odkazy, média, apod.).
 • Registrovaní bez chatu – nováčci plus zabanovaní uživatelé


Z tabulky plyne, že kdyby na Pedonii přestali chodit lidé kvůli nepřítomnosti chatu, tak bych v různých výkyvech návštěvnosti toto vůbec nezaregistroval…

Říkám, že Pedonia nestojí na chatu, i když jsem samozřejmě strašně rád, že jsem jej nainstaloval. Tehdy to bylo proti Plyšáčkově vůli a tajně. A než jsem se vzpamatoval z toho, že experiment se povedl, a to aniž jsem shodil fórum, stačil se do něj, jako vůbec první osoba po mně, přihlásit Max: „Hele, my máme chat!“ Bylo mi to milé, protože vzápětí jsem se s tehdy nejvyšším šéfem pohádal – ale i ten rychle pochopil, že chat je sice zbytná, avšak přesto užitečná pomůcka. Na čem tedy Pedonia opravdu stojí? Nu, přeci na vás, na tom jednom procentu, kteří zde tvoříte, diskutujete, čtete, lajkujete, zkrátka na vás, co žijete Pedonií. Děkuji vám, přátelé! A to i za tu většinu, která se projevuje jen v logovacích zápisech. Třeba se časem také osmělí. To my, ostřílení, chápeme, že vypovídat se, byť pod nickem, na veřejně dostupném pedowebu, je ten správný adrenalin. Ale zároveň posila pro ty, kteří by se bez nás cítili ještě více osamělí. To my jsme ta skála, o kterou se oni mohou opřít...

Ale teď už bylo dosti řečí, vzhůru za holčičkami, holkami a slečnami, tak jak velí dobré GL mravy…

Váš
Asce
Kancléř Pedonie

Zpět na “AKCE”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů