Chat pro oprávněné uživatele běží denně od 18:00 do 21:00.

V Indii brutálně znásilnili a zavraždili šestiletou dívku

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Asce
Administrátor
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2782 x
Oceněn: 2595 x

Příspěvekod Asce » 11.12.2017 15:15:29

Novinky.cz, 11.12.2017, drobně zkrátil Asce

Policie v severoindickém státu Harjana vyslýchá několik lidí kvůli brutálnímu znásilnění a vraždě šestileté (podle některých zdrojů pětileté) dívky, uvedla v pondělí stanice BBC. Její tělo bylo nalezeno v kaluži krve v neděli nedaleko domu, odkud byla unesena v noci 8. prosince.

Rozsah zranění dítěte šokoval obyvatele a připomněl jim brutální znásilnění studentky v autobusu v Dillí v roce 2012. Podle listu India Today měla až v děloze dvě třetiny z 24 cm dlouhého kůlu, který jí zranil vnitřní orgány.

„Oběť zemřela následkem mučení způsobeného vsunutím dřevěného klacku do jejích intimních míst. Klacek byl vsunut s velkou silou, takže nezpůsobil jen vážné zranění dělohy, ale také střev,“ uvedl patolog Rítu Gupta. Dívka měla i modřiny na ramenou, v pase a na nose a krvácela z krku.

V době útoku nebyl otec doma, protože pracuje jako sběrač odpadu a šrotu. Když se jeho žena ráno probrala, zjistila, že jedna z jejich dcer chybí. Rodina měla čtyři děti, dva syny a dvě dcery.

Policie vyslechla tři příbuzné otce, ale zatím nikoho nezadržela. Domnívá se, že dívku unesl a znásilnil někdo z nedalekého slumu.

Pod tlakem veřejnosti vláda ustavila speciální vyšetřovací tým. Rodina oběti požaduje, aby se vyšetřování chopila federální policie, protože v místní nemá důvěru. Odmítla také dívku pohřbít, dokud nebude pachatel dopaden. Pokud nepokročí policie s vyšetřováním, budou obyvatelé vesnice Hisar Uklana od středy blokovat silnici.
Plyšáček
Administrátor
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7529 x

Re: V Indii brutálně znásilnili a zavraždili šestiletou dívku

Příspěvekod Plyšáček » 12.12.2017 19:08:52

Tu maličkou jsem vůbec neznal. Je jednou z milionů dětí... Ale její osud mne citelně zasáhl. (Někteří) lidé jsou opravdu zrůdy!

Nejprve bych prošetřil, zda nebyla nabízena rodiči (za nevěstu) a za jakých okolností a zda se zainteresovaný neuspokojený člověk nechtěl pomstít.
Asce
Administrátor
Povolání: IT služby
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2782 x
Oceněn: 2595 x

Re: V Indii brutálně znásilnili a zavraždili šestiletou dívku

Příspěvekod Asce » 13.12.2017 12:38:06

Podobně jako Plyšáčka, i mne osud té dívenky silně zasáhl. Proto jsem ten článek vložil, byť za jiných okolností bych toto nechal spíše na někom jiném. Pro mne, jakožto kancléře Pedonie, je víceméně mechanické přenesení textu až příliš laciné "sbírání bodů" za aktivitu. Tu raději projevuji diskuzí nad tématy, která mne zaujmou, publikováním svých memoárů, výpisky z literatury i vlastní tvorbou, tedy tím, že se snažím dodat jakousi svoji přidanou hodnotu. U tohoto článku jsem však pocítil okamžitou potřebu vložit jej, a to bez další úpravy, s očekáváním, zda a jak se k osudu nebohé dívenky někdo vyjádří. Na druhou stranu chápu, že toto je problém, protože jde o tak zrůdnou věc, že nad ní zůstává rozum stát...

Na mne popisovaný otřesný případ působí tím dojmem, jako kdyby šlo o zásadní varování rodině. Třeba si půjčili od nějakého tamního bosse peníze - a ty nesplácí. Jsou tedy "upozorněni", že dluhy musí uhradit, ber kde ber, jinak... Podle mne tomu nasvědčuje fakt, že tělo zavražděné dívky bylo umístěno tak, aby bylo snadno nalezeno. Její mučení mohlo symbolizovat to, že dlužník se nevykoupí ani tím, že by snad spáchal sebevraždu, ale že by tento svět opouštěl v krutých mukách. Ale ať už byl motiv jakýkoliv, je s podivem, čeho jsou lidé schopni pro ukojení svých potřeb, ať již sexuálních či materiálních. Važme si toho, že, přes obludné nedostatky naší západní civilizace, přeci jen žijeme v ní, a podobné případy, na rozdíl od Indie, ale i mnoha dalších světových míst, se u nás dějí jen zcela výjimečně či vůbec.

Chtěl bych vyjádřit naději, že aspoň tam někde v nebesích nebes se zmiňované nebohé indické dívence daří dobře a že je oproštěna od duševní bídy svého původního světa. Samozřejmě netuším, zda nějaká nebesa nebes vůbec existují, ale bohužel zde jinak pomoci neumím. Možná snad aspoň tak, že zde vyslovím následující apel: Ať už jsme jakéhokoliv vyznání, sexuální orientace či variace, duševních či materiálních nároků vůči svému okolí, nechť pro každé naše konání existuje neviditelná hranice, kterou nikdy nepřekročíme. Tou hranicí je bezcitnost.

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”