V Turecku se dívky mohou vdávat již v 9 letech (Fake news)

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Ketchup
Uživatel
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 3
... až do věku: 11
Děkoval: 43 x
Oceněn: 13 x

V Turecku se dívky mohou vdávat již v 9 letech (Fake news)

Příspěvekod Ketchup » 5.1.2018 21:41:37

Strangelove
Uživatel
... ve věku od: 1
... až do věku: 20
Děkoval: 14 x
Oceněn: 51 x

Re: V Turecku se dívky mohou vdávat již v 9 letech (Fake news)

Příspěvekod Strangelove » 6.1.2018 19:43:48

Nepochybuji o tom, že na světě se děje spousta špatných věcí - dětské manželky, prostituce, otroctví, a tak dále. Stejně tak nepochybuji ani o tom, že jsou v Turecku dívky prodávány, pardon, provdávány i v devíti letech...

Jen bych rád upozornil, že odkazuješ na velice pochybný zdroj, který se objevuje na seznamech webů zabývajících se konspiračními teoriemi, manipulací a fake news. Když jsem se tam dnes naposledy díval, všechny hlavní zprávy na vrchu stránky se zabývaly islámem, imigrací a to v tom nejhorším světle. Trochu níž jsem nalistoval nějaké výpady proti Evropské Unii a další proti Merkelové, zmínky o UFO rozhánějícím chemtrails na obloze. A to je tak v kostce hlavní zaměření toho webu.

Pro informaci: V Turecku je oficiální hranice pro manželství 18 let, při svolení rodičů nebo soudu je to o rok nebo dva méně. To se neliší od jiných států Evropy ani ČR. Začít můžeš třeba i na Wikipedii. Praxe může být jiná a na spoustě míst světa taky je (kulturní zvyklosti třeba). A určitě nějaké organizace nebo autority mohou prohlašovat, že to chtějí jinak, ale to neznamená, že je to oficiální stanovisko té země.
Ketchup
Uživatel
... ve věku od: 3
... až do věku: 11
Děkoval: 43 x
Oceněn: 13 x

Příspěvekod Ketchup » 6.1.2018 22:50:59

Vím, co je ten server zač, ale v češtině to jinde nebylo. Ohledně fake news: Dnes jde jen o to, jak sofistikovaně web lže. Nejvíce prolhaný web je např. aktuálně.cz nebo ihned.cz.

Zpráva v angličtině: infowars.com
Strangelove
Uživatel
... ve věku od: 1
... až do věku: 20
Děkoval: 14 x
Oceněn: 51 x

Příspěvekod Strangelove » 6.1.2018 23:33:58

Ketchup píše:Ohledně fake news: Dnes jde jen o to, jak sofistikovaně web lže. Nejvíce prolhaný web je např. aktuálně.cz nebo ihned.cz.

Díky za vysvětlení. Nemůžu s tebou než souhlasit. Mezi tím, když se web snaží vydělat pomocí výběru šokujících a zkreslených zpráv a nebo se snaží šířit nenávistnou propagandu, je tenká hranice. Ihned.cz bude ta první možnost, tohle druhá. Vůbec nepovažuji za rozumné sdílet články bez uvedených zdrojů. Zajímavé je taky sledovat případné zdroje až k ehm... původnímu zdroji (kdo to dělá? kdo má na to čas?). Čtením tímhle směrem se začnou objevovat nové informace, které při přebírání zprávy vypustili nebo pozměnili. A ani pak není jistota, že je původní zpráva alespoň na dohled realitě. Je to dneska těžké. Ale vlastně, kdy nebylo, že jo...

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”