Chat pro oprávněné uživatele běží denně od 18:00 do 21:00.

ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Návrhy, nápady, stížnosti, práce s nováčky.
Uživatelský avatar
Torusek
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 9.11.2017 18:56:42
Pohlaví: muž
Povolání: účtovník, cukra
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 5
... až do věku: 12
Děkoval: 33 x
Oceněn: 14 x
Kontaktovat uživatele:

ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Příspěvekod Torusek » 10.11.2017 8:09:33

Prišiel som sem, pretože nemám sociálne postavenie v spoločnosti ľudí. Každý doma rýpe, nadáva, ako sa správam a ako neustále robím chyby a iné veci. Aj moja gramatika stoji za nič, ako väčšina mojich vecí v živote. Snáď aspoň tu nájdem trochu pochopenia.

Mojím cieľom je byť dobrý a uspokojujúci pedofil. Mnohokrát som sa snažil, aby som to nedal najavo. No teraz mi deti samy dávajú to, čo som nikdy od nich nezískal. Je to divný a zvláštny pocit, keď mi dievčatko dá seba len v šatičkách alebo v plavôčkách. Je to nádherný pocit, keď vidím, ako sa usmieva na mňa. Každý deň s ňou píšem. Vždy mi pošle niečo, čo si kúpila - či už hračku alebo oblečenie. Raz od času mi pošle aj seba ako v baletnej sukni alebo v sukničke, ktorá je tylová od značky Dolly, a iné ešte krásne veci robíme spolu. Je moc zlatá a ľúbim ju skoro ako vlastnú dcéru. Som rád, že mám aspoň ju.

Snáď aspoň vy ma tu pochopíte. Ďakujem +dej_ruzi+ +dej_ruzi+ +dej_ruzi+
Uživatelský avatar
Tonda
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 21.11.2017 18:12:26
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 3
... až do věku: 5
Oceněn: 7 x
Kontaktovat uživatele:

ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Příspěvekod Tonda » 21.11.2017 19:17:54

Ahoj, všechny vás tu zdravím.

Jmenuji se Tonda, mám 31 let a pocházím ze zlínského kraje. Jsem svobodný, bezdětný a hodně se mi líbí malé holčičky, ideálně 3-5 let. Nemám sice žádné intimní zkušenosti, ale přiznám se, že mě to hodně láká.

Rád bych tady poznal podobného člověka jako jsem já a nebo i takového, kdo už má nějaké zkusenosti. Bylo by fajn mít kamaráda podobných zájmů a třeba by bylo možné i reálně o tom popovídat.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7543 x
Kontaktovat uživatele:

Změna nicku Alef na Efix

Příspěvekod Plyšáček » 2.12.2017 19:52:29

Z milého člena Alefa se vyklubal známý a významný přítel efix z ČEPEKu. O jeho původním nicku jsem věděl. V současnosti pominuly důvody pro odlišný nick. Je to náš Efix. V textech jsem změny již provedl.
Plyšáček
Uživatelský avatar
Lumiere
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 31.12.2017 17:50:38
Pohlaví: muž
Povolání: médium Suiseiseki
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 6
... až do věku: 40
Děkoval: 11 x
Oceněn: 7 x
Kontaktovat uživatele:

ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Příspěvekod Lumiere » 31.12.2017 20:31:03

Ahoj.
Tady jsem nový, avšak před pár lety jsem chodil i nějaký čas na ČEPEK, občas se tam ještě sice zastavím a dávám nějaký ten obrázek či videjko - ale asi mi čas, starosti a psychické vyčerpání brání být více tvořivý a aktivní...

Své sklony k pedofilii jsem měl skryté a objevily se u mě až v pozdějším věku po dospívání - neznal jsem a nechápal důvod, proč tomu tak je. S pocitem, že mě nějaká bytost jako malá holčička miluje a svádí, jsem se potýkal čas od času stejně jako s pocitem, že mě vlastně myšlenkově ovládá a jako Sucuba saje ze mě sexuální energii - ale nebylo to pro mě nepříjemné! Naopak, únavu nahrazovala vždy rozkoš při samotné erotické představě a aktu onanie. Též mi dělalo dobře, když se ta představa či fantazie chovala jako má paní a já byl sluha té dívenky nebo holčičky... Ona jako by byla více inteligentní než já a ta představa dívenky si občas hrála v mé fantazii i na moji učitelku nebo nějakého duchovního Guru, který řídí můj osud a život.
Uživatelský avatar
Strangelove
Uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: 6.1.2018 10:53:55
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 20
Děkoval: 21 x
Oceněn: 61 x
Kontaktovat uživatele:

ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Příspěvekod Strangelove » 6.1.2018 18:34:46

Nazdárek kašpárek.

Že mě přitahují mladší (především) děvčátka jsem si uvědomil někdy v pubertě. Nejen proto, ale i z mojí introvertní povahy, následovalo mnoho a mnoho let deprese a velmi temných myšlenek. Jiné i tato komunita mi nejsou jako náhodnému kolemjdoucímu neznámá, ale přidávám se až teď. Myslím, že jsem se svojí orientací už docela smířený a jsem za ni přes všechny životní trápení rád. Nedovedu si dost dobře představit, že by mi někdo nabídl pilulku, po které by mě děti přestaly zajímat, přestal bych je vnímat jako ty nejúžasnější a nejdůležitější bytosti na světě. A to má být život? :lol:

Jsem otevřený kontroverzním myšlenkám ohledně (nejen) dětské (nejen) sexuality, vývoji jejího chápání v průběhu historie, a jsem skeptický ke všem dogmatickým tvrzením a závěrům. Dovedu si představit budoucí svět s posunutými normami přijatelného a žádaného chování, ať tím nebo oním směrem (a nevidím důvod myslet si, že současný stav je jakkoli konečný). Ale se sexem s dětmi nesouhlasím. Jako asi většina tady, mám svoje představy, touhy a nutkání, rád se mazlím, objímám i lechtám, až piští hlavou dolu a cokoli navíc nechávám fantazii někde jinde a osamotě... Možná, že to dítěti život nezničí (v dnešní vyděšené době považuji za pravděpodobnější, že zničí), ale kdyby místo sexu dostalo platonickou a nesexuální lásku a přátelství, přineslo by mu to v každém případě mnohem víc. Věřím, že jsem tu s tímhle názorem na správném místě a že si ho tu spíš posílím a zjistím, kde se dají sehnat ty červené kontrolky, co mě udrží na světlé straně. :)

Ale zpět. Jsem teď v dlouhodobém vztahu s dospělou ženou, je výjimečná a velmi ji miluji. Snad jí jednou dovedu říct (myslím, že to tuší, je všímavá, ale stejně mám obavy), že se mi líbí i malé holčičky. Ovšem také trochu i chlapečci, mimo to jsem lehce bi (některé ženy se mi líbí, někteří muži s ženskými rysy mě taky dovedou přitáhnout). A vůbec, vídám krásu ve spoustě směrech - bohužel v "dospělém" světě se mi pod všema těma srajdama dost špatně hledá.

Snad se mi tu bude líbit a třeba budu i přínosem. +pozdrav+
Uživatelský avatar
Roman
Uživatel
Příspěvky: 23
Registrován: 5.1.2018 17:17:18
Pohlaví: muž
Povolání: Instalatér
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 6
... až do věku: 9
Děkoval: 42 x
Oceněn: 48 x
Kontaktovat uživatele:

ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Příspěvekod Roman » 7.1.2018 0:59:28

Ahoj, jmenuji se Roman a rád bych se zde podělil o svoje záliby a touhy. Doufám, že zde najdu pochopení.

Nejsem žádný násilník, spíš se řadím k fetišistům. Líbí se mi holčičky jako takové, ale více s nějakými doplňky.
Taková šestiletá holčička, která má na krku krční límec, protože ji bolí krček, je pro mě něco hezkého. Dále se mi líbí různé druhy ortézek a nakonec malá holčička s velkou vložkou, i když ji nepotřebuje. To se mi zkrátka líbí. Nejde o to, že by se mi líbilo, že někdo trpí - naopak, že mu tyto pomůcky pomáhají k lepšímu zdraví.
Uživatelský avatar
Asce
Administrátor
Příspěvky: 802
Registrován: 16.12.2015 18:13:48
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2830 x
Oceněn: 2734 x
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Příspěvekod Asce » 7.1.2018 17:01:21

Milý Lumiere, Strangelove a Romane, naši noví parťáci.

Dovolte mi, abych vás oficiálně, tedy nejen za sebe, ale i jménem celé Pedonie, přivítal v naší kouzelné říši. Jsme rádi, že jste se k nám připojili a rozšířili tak naše řady.

Vzhledem k tomu, že jste se všichni tři velmi hezky na úvod představili, dovolím si k přivítání připojit i očekávání, že se aktivně zapojíte do práce na fóru. Myslím, že jej máme bohatě strukturované a jistě si vyberete vám blízké téma, které můžete obohatit o své názory a pohledy. Pokud však cítíte potřebu přidat něco originálního, prosím, neváhejte a zakládejte témata vlastní.

Pravidla našeho soužití jsou zapsána – inu v našich Pravidlech. Nyní přidám jen několik základních rad na úvod, abyste zbytečně netápali:

  • Každý příspěvek fóra je moderován a je prováděna jeho jazyková korektura, případně jeho formální úprava tak, aby byl kompatibilní s námi vytýčenými pravidly. Neberte to nijak osobně, tomuto režimu podléhají i příspěvky nejvyšších šarží, jako je třeba Plyšáček nebo já.
  • Jak správně zadat tzv. BBCode, aby se vámi vložený obrázek opravdu jevil jako obrázek, odkaz byl klikací, jakož i plno dalších fines, objevíte v tématu Návod pro tvorbu příspěvků – BBCode.
  • Potrpíme si na kamarádskou atmosféru. Pokud přesto budete cítit potřebu někoho kritizovat, čiňte tak slušně a zejména formou soukromých zpráv (u šarží není jiná cesta ani přípustná).
  • Nebojte se na cokoliv zeptat. Za případnou neznalost se vám nebude nikdo ani smát, ani vás nebude peskovat.
  • Chat se automaticky zapne těm, které jsme již prostřednictvím jejich publikování lépe poznali. Za podmínku nutnou, avšak podle okolností nikoliv postačující, je stanoveno alespoň 5 vložených příspěvků.
Ať se vám v Pedonii líbí a naleznete zde plno spřízněných a chápajících duší. To je ode mne pro začátek vše, takže nyní s chutí do práce, k čemuž vám přeji tvůrčí „slinu“ a plno vděčných čtenářů.

Asce
Kancléř Pedonie
Uživatelský avatar
Endorfin
Uživatel
Příspěvky: 6
Registrován: 3.5.2017 16:58:16
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 8
... až do věku: 40
Děkoval: 119 x
Oceněn: 19 x
Kontaktovat uživatele:

ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Příspěvekod Endorfin » 19.2.2018 17:28:11

Ahojte.
Som tu pre inšpiráciu. Páčia sa mi holčičky, ale môj záber je dosť široký...
Esteticky sa mi páčia ženy - divky 8 - 40, kde top sú pre mňa 14 - 18 ročné, takže tento web je pre mňa príjemným relaxom, oddychom pri sledovaní videí, inšpiráciou pri výbere filmov...
A ešte oceňujem Leonidove krásne, milé poviedky.
Všetko dobré všetkým. :)
Uživatelský avatar
Altruista
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 7.3.2018 21:17:15
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 5
... až do věku: 11
Děkoval: 6 x
Oceněn: 12 x
Kontaktovat uživatele:

ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Příspěvekod Altruista » 8.3.2018 19:20:47

Ahoj! Tak mě tu máte. A kdo že to vlastně jsem? Slovem veřejnosti: „Úchylák! Ukažme si na něho prstem.”
A víte co? Vlastně mají pravdu. Ale to mi nevadí, protože jsem s tím smířený a vím, že mi stačí na holčičky jen koukat (ale jen virtuálně, osobnímu kontaktu se radši vyhýbám).

A jak jsem se tady ocitl? Víte, moc rád bych povyprávěl pohádku o tom, že jsem prošel devatero horami, prošel kolem vesničky se skřítky a nakonec došel k jeskyni, kde byl vytesán odkaz na tuto stránku - ale tak to bohužel není. Odkaz na toto fórum jsem našel na stránce, kde je seznam všech typů pedofilních stránek. Samozřejmě mě zajímají jen ty bez červeného srdce (bez dětské pornografie). Chodím na ten seznam hlavně kvůli tomu, že jedině tam je přehledně vypsáno, jestli jsou zrovna stránky dostupné, nebo ne. Ono totiž veřejnost moc nezajímá, jestli je ta stránka legální nebo ne - oni řeší hlavně to, že je to stránka pedofilní. A pedofily nemá nikdo rád, takže takové stránky, které jsou pedofilní, i když legální, se podle nich mají rušit.

Již nějakou dobu navštěvuji ty zmíněné legální onion stránky a občas sem tam něco přihazuji do tamních diskusí. Akorát mě štve to, že onion je děsně nestabilní a i když je stránka legální, tak na ni padá salva hackerských nebo DDoS útoků od jedinců s IQ houpacího koně.
Proto jsem se rozhodl vyhledat nějakou stránku, která by se mohla jevit jako stabilní. Ono je totiž poměrně nepříjemné, když ze dne na den vaše příspěvky zmizí a administrátor jen napíše "sorry, na útok takového rozsahu jsme nebyli připraveni".

Rád vás poznávám a těším se na společně strávený čas s vámi. :)

Zpět na “PODNĚTY”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů