Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Film The Florida Project (2017)

Ostatní materiál AV charakteru, který se nehodí do jiného subfóra. Zejména KNIHY (pokud nejsou detailně zpracovány v Odborné sekci) a FILMY (bezkonkurenční kartotéku všech filmů s dětmi a pedofilní tématikou naleznete na ČEPEKu).
Max
VIP člen
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 3
... až do věku: 12
Děkoval: 2740 x
Oceněn: 561 x
Kontaktovat uživatele:

Film The Florida Project (2017)

Příspěvekod Max » 12.1.2018 2:59:04

Film The Florida Project

Nedaleko Disneylandu na Floridě stojí řada kdysi populárních pestrobarevných motelů. Okouzlující šestiletá Moonee (Brooklynn Prince) a její přátelé, kteří si naplno užívají léta, bydlí v jednom z nich. Radost ze svobody, potulování a neodolatelných kopečků zmrzliny nemá nudný a složitý svět dospělých šanci ohrozit. Co na tom, že její 22letá máma (Bria Vinaite) každý týden divoce shání peníze na činži a pozdními platbami dráždí starostlivého správce Bobbyho (Willem Dafoe). Je na čase seznámit se s novou sousedkou a naplánovat dalších pár průšvihů! Režisér Sean Baker přichází s neobyčejně silným snímkem, který se stal miláčkem kritiků i diváků ihned od svého uvedení na festivalu v Cannes.

Obrázek

Tento skvelý film natočený s láskou by mal byť povinnosťou si pozrieť pre milovníkov talentovaných filmových dievčatiek. To, čo tam Brooklynn Prince dokázala, je niečo neskutočné. Ja som počas filmu premýšľal, či je to hrané alebo tým deťom dali voľnú ruku, nech si robia, čo chcú, vymýšľajú, a oni ich len s kamerou prenasledovali. No niečo úžasné, ako sa chovali prirodzene. Bol to pre mňa nezabudnuteľný zážitok. A zhodou okolností, keď som dopozeral tento film, kukol som sa na Twitter a tam mi hneď nabehla správa, že tá malá herečka vyhrala cenu ako najlepšia filmová herečka Critics Choice Awards 2018. Právom si to vybojovala a ja sa tomu ani nečudujem.

phpBB [video]

Skvelá bola aj kamarátka z filmu Valeria Cotto.

Snilko
VIP člen
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 2
... až do věku: 13
Děkoval: 2614 x
Oceněn: 645 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Film The Florida Project (2017)

Příspěvekod Snilko » 18.3.2018 20:13:57

Ja nemám veľa času na pozeranie filmov. Ale táto recenzia ma upútala a film som si musel pozrieť. Naozaj neľutujem, že som ho videl. Je to naozaj vynikajúci film s vynikajúcim obsadením. Je reálne zo života a o živote. Film zanechal vo mne veľmi hlboký dojem. Tým, ktorí ho ešte nevideli, odporúčam čo najskôr ho zhliadnuť. Všetko už napísal Max, ja viac nemám čo dodať, snáď len nerušený zážitok z filmu +ok+

Zpět na “OSTATNÍ”