Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Selyntův život

Osobní sdílení od členů, detailní popisy jejich životních osudů, vyprávění zajímavých příběhů, případně kazuistiky a příběhy z druhé ruky - příběhy zneužitých, životopisy slavných pedofilů ap.
Selynt
Uživatel
Pohlaví: muž
Povolání: Preschool teacher
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 0
... až do věku: 6
Děkoval: 30 x
Oceněn: 45 x
Kontaktovat uživatele:

Selyntův život

Příspěvekod Selynt » 27.1.2018 17:03:04

POZN. PLYŠÁČKA: Selynt, náš člen z USA, publikoval svůj životní příběh v anglické sekci Pedonia Empire pod originálním názvem Obrázek Selynt's Life. Neptun jeho tématické vlákno překládá zde do češtiny. Můžete jej komentovat zde - zde pouze česky, nebo v originále - tam pouze anglicky.

Selyntův život

Budu používat falešná jména lidí. V mém příběhu vystupuje spousta osob a nějaká jména pomůžou mu porozumět. Zatímco některá geografická jména musím použít skutečná.

Tak jo, můj příběh začíná před řadou let, tenkrát mi bylo 15. Byl jsem mladík a bydlel jsem v USA ve státě Minnesota. Hrával jsem na mobilu hru Clash of Clans. Všichni mí kamarádi ze školy hráli tuhle hru a většinou jsme si užili fůru legrace klábosením na "Clan" chatu. Změna přišla, když se k té komunitě přidala také malá sestra mého kamaráda, Sofie. Bylo jí 10. Předtím jsem ji nikdy nepotkal, ale teď jsme si náramně užívali chatování a hráli jsme tu hru spolu. Když jsem ji poprvé potkal v reálném životě - asi o měsíc později - už jsem k ní měl citový vztah.

Sofie a já jsme spolu hrávali hry, povídali si celé noci, koukali na filmy a mazlili se, ale nebylo to nic sexuálního. Náš vztah se pěkně vyvíjel, až mi jednou řekla, že se její rodina stěhuje na Floridu. Že už se nebudeme moci vídat. :cry:

Dost jsem si proto pobrečel a tak, ale nakonec jsem se o ni už nestaral. V tu dobu jsem potkal Addy. To byla malá sestra mé nejlepší kamarádky Marie. Addy bylo 12, ale vypadala a chovala se jako o dost mladší. Mě bylo pořád 15.

Když jí bylo 13 a mně 16, začali jsme spolu oficiálně chodit. Měli jsme úžasný vztah. Chodili jsme na procházky, do restaurací, hráli hry. Párkrát jsme měli sex. Často jsme zůstávali na noc v domě toho druhého a dokonce jsme dva týdny bydleli spolu. Naštěstí Minnesota má velmi volné zákony ohledně souhlasu dítěte se sexem, takže to nebylo protizákonné či trestné. Náš vztah skončil, když mě podvedla s jedním z mých kamarádů, s kterým jsme se znali od mateřské školky. :o

Pořád jsem ji ještě miloval i dlouho po tom a přitom jsem se jí pomstil tím, že jsem měl sexuální vztah s jednou z jejích kamarádek. Bylo jí asi 14. Tenhle vztah nedopadl dobře, protože jsem pořád myslel na Addy.

Pak jsem měl několik dalších hraničně legálních vztahů s dívkami, které byly sotva starší než vyžaduje zákon, a to je o nejvýš čtyři roky méně, než kolik je staršímu partnerovi a nejméně 13. (Například 18letý může mít sex se 14letou, 17letý s 13letou.)

Po té, co jsem se párkrát zamiloval do dívek, se kterými jsem měl pohlavní vztah, potkal jsem dívku jménem Alley. Vlastně byla mou žákyní. Učil jsem děti od 4 do 12 let brazilskému jiu-jitsu. Tou dobou mi bylo 17 a vážně mě nepřitahovaly děti mladší než 10 let. Tolik bylo Alley - deset. Byla nejlepší z oddílu: talentovaná, chytrá a se slušným vychováním. Začal jsem ji samotnou učit před oddílovým tréninkem a po něm, byli jsme tam jen ona a já. Tak moc se mi líbilo ji učit a byl jsem do ní pořádně zabouchnutý.

Nikdy jsme spolu nezačali chodit, ale objímali jsme jeden druhého a trávili jsme spoustu dalšího času povídáním a různou zábavou. Rozvíjel se ve mně stále silnější cit k Alley, až bych mohl říci, že jsem ji miloval. Vyhodili mně z té sportovní školy z úplně jiného důvodu, nesouvisejícího s Alley. Hlavní trenér a já jsme měli spory ohledně politiky a filosofie a on to vyřešil snadnější cestou vyhazovu, než aby přiznal, že jsem měl pravdu.

Od té doby, co mě vyhodili ze sportovní školy, jsem Alley neviděl. Moc mi chybí a také další mí žáci.

Upadl jsem do hrozné deprese, že nemůžu vidět svou lásku, a tak se dostal za hranice zákona. Pozoroval jsem, že se mi líbí stále mladší a mladší dívky. V mých osmnácti mě přitahovaly dívky od 5 do 10, ale i některé dospělé byly docela přitažlivé. Ale jak jsem byl v depresi, necítil jsem pro sebe žádnou budoucnost.

Nakonec jsem skončil v takové depresi, že jsem se odstěhoval od své rodiny, na druhý konec států. Do města Los Angeles. Zvolil jsem právě Los Angeles kvůli jeho přísným zákonům ohledně věku pohlavního partnera. Byl jsem přesvědčený, že když se nebudu s dětmi stýkat, přestanou mě přitahovat. Neměl jsem pravdu. Během svého pobytu v Los Angeles mě zcela přestaly přitahovat dospělé ženy. Teď mě zajímají jen holky asi do 11 let. :roll:

Zase jsem se přestěhoval na druhý konec země. Teď studuji na univerzitě v New Yorku (nemám to tu rád, stýská se mi po Los Angeles). Až dostanu diplom, plánuji se vrátit do Los Angeles. Promiňte, že tu plácám hromadu místopisných nesmyslů, které pro Evropany moc neznamenají.

Teď chodím s devatenáctiletou dívkou nebo ji mám jako nejlepší kamarádku, to je komplikované. Doopravdy se scházím s její malou sestrou, mou současnou láskou, které je 6. Jmenuje se El. Vídáme se o víkendech. Hrajeme hry, povídáme si, objímáme se a lehce spolu flirtujeme. Je do mě moc zamilovaná, jakož i já do ní. Ale protože jsem to slíbil její sestře a protože nechci už nikdy překročit zákon, neplánuji s ní dělat cokoli sexuálního. Doufám, že se jednoho dne vezmeme a strávíme zbytek života spolu. :) +++:

Inu, ve skutečnosti by toho bylo víc, co bych mohl vykládat, ale už takhle je to dost dlouhý příběh, tak tedy končím.

Máte-li chuť, ptejte se a diskutujte přímo v tomto vláknu. S pomocí Neptuna, který můj příběh přeložil, nějak odpovím. Nebo raději pište v původním anglicky psaném vláknu.
Miminko
Uživatel
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 0
... až do věku: 11
Děkoval: 115 x
Oceněn: 78 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Selyntův život

Příspěvekod Miminko » 28.1.2018 18:25:13

Hezky jsi to napsal. A přeji ti, ať ti vyjde, co si plánuješ.

Zpět na “ŽIVOTNÍ PŘÍBĚHY”