Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Otec v USA si vzal dceru a má s ní dítě

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Uživatelský avatar
Asce
Administrátor
Příspěvky: 870
Registrován: 16.12.2015 18:13:48
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2926 x
Oceněn: 3064 x
Kontaktovat uživatele:

Otec v USA si vzal dceru a má s ní dítě

Příspěvekod Asce » 5.2.2018 14:16:47

Otec v USA si vzal dceru a má s ní dítě. Za incest jim hrozí deset let

Zdroj: Novinky.cz

V USA zatkli 42letého Stevena Pladla z Knightdalu v Severní Karolíně a jeho dvacetiletou dceru Katii kvůli incestu. Loni v září se jim narodil chlapec, uvedla stanice Fox News. Pokud budou uznáni vinnými, hrozí jim trest až deseti let vězení.

Obrázek
Katie Pladlová a její otec Steven Pladl

Pár byl zadržen 27. ledna na základě zatykače vydaného ve Virginii, kde podle úřadů incestní vztah začal. Případ má velmi složité pozadí. Pladl dal Katii ještě jako nemluvně k adopci. Když dospěla, pokusila se otce vyhledat přes sociální sítě, což se jí povedlo. V roce 2016 se k rodině přistěhovala. V té době žil Pladl u Richmondu (stát Virginia v USA) se svou ženou, Katiinou matkou, a dalšími dvěma dětmi, které jsou Katiinými sestrami.

V listopadu 2016 úřady schválily rozluku manželství a Pladlova žena se odstěhovala. V té době už prý Pladl spával na zemi v pokoji u dcery. V březnu podala manželka žádost o rozvod a v červnu ho dosáhla. Když si loni v květnu pročítala deník jednoho ze svých potomků, zjistila, že Katie je těhotná. Pladl a Katie se pak podle sdělení jeho bývalé manželky vzali v Marylandu a pak se přestěhovali do Severní Karolíny. Katie zveřejnila na sociálních sítích fotografii se srdíčkem s datem 20. července, na které se oba líbají. Uvedla, že jde o lásku.

Podle úřadů Pladl řekl zbylým dvěma dětem, že Katie je jejich macecha.

Zatykač byl na dvojici vydán v listopadu.

Pladl byl propuštěn po složení kauce ve výši miliónu dolarů. Katie ale zatím zůstává ve vazbě, i když může být propuštěna po složení stejně vysoké částky.


Asceho komentář

Já opravdu nechápu, proč je třeba lidi za takové věci ničit. Být státem, ověřil bych, zda nešlo o násilí, vydírání, apod. Pokud ne, a to ne z tohoto případu přímo čiší, nechal bych ty lidičky být. Láska je na prvním místě. Proti ní jsou jakési papírky, byť tu a tam popsané smysluplnými výroky ("nepokradeš", "nezabiješ"...), ale nezřídka absolutní nic neřešící zvůlí, naprosto mimo mísu.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
VIP člen
Příspěvky: 136
Registrován: 2.1.2016 18:41:28
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 12
Děkoval: 513 x
Oceněn: 351 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Otec v USA si vzal dceru a má s ní dítě

Příspěvekod Gabriel Svoboda » 16.2.2018 13:18:03

Soulož mezi příbuznými může vést k početí defektního dítěte - to je pak obětí takového činu. Z toho by vyplývalo, že trestná by měla být hlavně soulož mezi příbuznými bez antikoncepce - jenže žádná antikoncepce není stoprocentně spolehlivá. Proto bych chápal trestnost jakékoliv soulože mezi příbuznými.

Na druhou stranu je poněkud divné, že v jiných případech, kdy počatému dítěti hrozí defekty, není trestná soulož, která by k početí mohla vést - nenapadá mě žádný paragraf, podle kterého by šlo postihnout třeba nezodpovědné rozmnožování se lidí s dědičnými nemocemi. Ve slušné společnosti se to nikdo ani neodváží navrhnout, protože by to zavánělo eugenikou. A chráň vás pánbůh, kdybyste chtěli naznačit, že by se mělo zabránit třeba i nezodpovědnému rozmnožování lidí z vadného sociálního prostředí nebo lidí, kteří nebudou schopni dítě uživit - to byste byli rovnou za nacisty.
Uživatelský avatar
Neptun
Moderátor
Příspěvky: 467
Registrován: 2.1.2016 13:35:44
Pohlaví: muž
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 6
... až do věku: 40
Děkoval: 1461 x
Oceněn: 1532 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Otec v USA si vzal dceru a má s ní dítě

Příspěvekod Neptun » 16.2.2018 18:04:50

Omlouvám se za svou neschopnost. Už dávno jsem měl pokračovat ve svých úvahách o genetickém poškození potomků příbuzných ve svém vláknu Incest. Ve skutečnosti je malá pravděpodobnost defektního dítěte ze spojení otce a dcery, pokud se neví, že otec nese vlohu pro nějaký defekt. Důvod pro zakazování incestu dospělých je nicotný. Tradice. Hlavně náboženská.
Tam, kde se to ví, a ono se to u mnoha nemocí ví, že rodiče nějakou vlohu přenášejí, se alespoň těm rodičům - teď myslím jako normálním, nepříbuzným - naznačí, že by spolu počít neměli. Ale nezakazoval bych jim to. To chce osvětu, ne represi.

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host