Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Lásky našeho Miminka

Osobní sdílení od členů, detailní popisy jejich životních osudů, vyprávění zajímavých příběhů, případně kazuistiky a příběhy z druhé ruky - příběhy zneužitých, životopisy slavných pedofilů ap.
Uživatelský avatar
Miminko
Uživatel
Příspěvky: 67
Registrován: 16.2.2016 19:36:12
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 0
... až do věku: 11
Děkoval: 124 x
Oceněn: 82 x
Kontaktovat uživatele:

Lásky našeho Miminka

Příspěvekod Miminko » 23.2.2016 16:34:06

Poznámka Plyšáčka:
Pro lepší seznámení s naším členem Miminko sem vkládám nejprve kopii ze Zápisů nováčků, kde nám popsal celkem zajímavě svoji osobnost. Následovat budou jeho pestré postřehy... Miminko je Adult Baby, který zároveň cítí erotickou přitažlivost k malým holčičkám. Opravdu vzácný případ.


Miminko píše:Vše začalo v mých 8 letech, co si pamatuji... To se mi začaly prvně moc líbit věci pro miminka - od dudlíku po plenky, lahvičky a overálky a kočárky a postýlky... prostě vše, co je spojené s miminkama. Bydleli jsme v paneláku, takže jsme měli i kočárkárnu, kde bylo spoustu kočárků, a já jsem tam šíleně moc rád chodil koukat se, sahat a sedat si do některých kočárků - do kterých to šlo...

Uplynulo pár let a v deseti jsem se musel stěhovat do jedné vesnice, takže moje radost byla prostě v tahu a já smutnil hodně, ale nedal jsem to na sobě znát. No nezbývalo nic jiného, než ve městě koukat do výloh s kočárky nebo na maminky, co vozily kočárky. To mi stačilo jen pár roků. Pak jsem jedny Vánoce dostal svůj první počitač - sice byl pomalý, ale měl jsem pc... Byl jsem šťastný jak blecha... A i internet měl... Tak jsem koukal na obrázky kočárků, postýlek a všeho doma.

Léta utíkala a bylo mně dvacet let. To už moje záliba ve věcech pro miminka byla hodně velká a začal jsem po pokoji nechávat střípky náznaků, aby mamka zjistila, co mám moc rád a co v duši stále jsem. No tak to bylo další dva roky. A pak jeden den za mnou přišla moje mamka a říká: "Nechceš mi něco říct?" A já: "Né, mami, nechci." Ale mamka na mě: "Neboj se, já už to stejně vím." Tak jsem mamce řekl, že miluji moc věci pro miminka, že bych chtěl mít postýlku, overálky a plenky. To se stalo dva měsíce před mými narozeninami. Řekl jsem mamce, co chci k narozkám. Pak přišel ten den a já to nedostal. No, v tu chvilku jsem byl docela zklamán, a už jsem ani nečekal, že ji dostanu.

Ale uplynulo dva a půl měsíce a najednou telefon: "Ukliď si pokojík." Tak jsem si ho uklidil, ale nevěděl jsem, proč. Jak jsem měl uklizeno, tak mi pak mamka řekla, že odpoledne dostanu překvápko. Netušil jsem, co to bude. V tu chvilku se čas vlekl jak slimák. Ale nakonec to uteklo a já zůstal stát jak socha a koukal jsem, jak mi v pokojíčku vyrostla moje úžasná postýlka. No nemohl jsem tomu uvěřít a skočil jsem hned mamce kolem krku a delší dobu sem ji nepustil a stále jsem děkoval. "Děkuji maminko za tak užasnou postýlku!" A od té doby jsem štastnej jak blecha.


Moje láska je můj kočárek a moje postýlka. Jsem štastný, že je mám. A ještě chci koupit reál panenku do kočárku. Pak si ještě koupím hrací kolotoč.
Uživatelský avatar
Miminko
Uživatel
Příspěvky: 67
Registrován: 16.2.2016 19:36:12
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 0
... až do věku: 11
Děkoval: 124 x
Oceněn: 82 x
Kontaktovat uživatele:

Adult Baby dle Wikipedie

Příspěvekod Miminko » 19.4.2016 16:11:24

Existují 4 typy Adult Babies:
Psychický
Adult Baby chce být stejně jako malé děti na nejnižším místě v sociální hiearchii, to pro něj znamená povinnost poslouchat svoje rodiče (často nikoliv reálné rodiče, ale najaté pečovatele), závislost na jejich pomoci...
Adult Baby se cítí příjemně, když je plně závislé na svých „rodičích“ a cítí se dobře v submisivním postavení, dále miluje pocit své neodpovědnosti, bezstarostnosti a možnost dělat věci, které se stydí dělat jako dospělý.
Parafilní
Podrobnější informace naleznete v článku Parafilní infantilismus.
Sissy
Zvláštní mužská verze, při které dospělý muž přijímá roli malé rozkošné (snaží se tak vypadat) dívky, jde v podstatě o transvetitismus sloučený s regresí. Obvyklé oblečení jsou dívčí šaty. Svojí motivací k tomuto chování odpovídá psychickému typu.
Permanentní
Tito Adult Babies se takto chovají nepřetržitě, často léta nebo i do konce svého života a protože jde o stav trvalý, často si osvojí mnohé dětské zvyky, které se pro ně brzy stanou normální částí života. Jde především o Adult Baby psychického typu, kterým vyhovuje submisivní role. Takoví Adult Babies se stávají minimálně částečně zainteresovanými v dětských hrách a věcech jako Adult Babies infantilní formy. Adult Babies tohoto typu zachovávají mnohé dětinské zvyky také na veřejnosti, často jde například o nošení plen nebo nošení dětského oblečení, často zakázkově ušitého v dospělých velikostech, některým je vše jedno a chovají se na veřejnosti jako doma.
Charakteristika
Hlavní cíl Adult Babies — cítit se jako dítě, protože jim to přináší příjemné pocity nebo sexuální vzrušení (parafilní). Adult Babies se snaží chovat ve všech situacích jako malé děti: používají dudlík, dětskou postýlku s mřížemi, dětský nábytek (stolička/chodítko...), plenky, různé druhy hraček pro děti předškolního a batolecího věku, dětské oblečení, dekoraci v dětském stylu… Jejich pokoj, často vyhrazený zvlášť, vypadá jako by byl vybudován pro dítě maximálně předškolního věku. Adult Babies často hrají svou blbost, nešikovnost, neschopnost, inkontinenci a mnoho dalšího typického pro předškolní a batolecí věk, hru s hračkami, vybarvování omalovánek, stavení z Lega… Adult Babies většinou pouze hrají toto vše, obzvláště ti parafilní, protože se nebaví samotnými dětskými činnostmi, ale líbí se jim to, že se u toho cítí jako děti. Některé části svého chování však mohou prožívat reálně. Za nejhlavnější znak se považuje, že téměř všichni nosí plenky. Adult Baby je obvykle druhotný život, po hlavním, až na některé Adult Babies permanentního typu.
Problémy
Tento styl života v sobě pojí i určité problémy, spjaté zejména s nošením plen, které v případě dlouhodobého nošení (stačí půlrok) samo o sobě dokáže způsobit plnou močovou i fekální inkontinenci, protože tělo se postupně přizpůsobuje možnosti vyprazdňovat se kdykoliv a kdekoliv, a zároveň dochází ke zmenšení objemu močového měchýře, například v jednom případě došlo po roce a půl stálého nošení plen ke zmenšení pojemnosti o 80%. Nebezpečí spočívá v tom, že léčba je natolik těžká a dlouhodobá, že jen málokomu se podaří opět získat kontrolu nad svým vyprazdňováním.
Nošení těsných, plastových/igelitových plen také zvyšuje teplotu ve varlatech a při dlouhodobějším nošení může dojít až k dočasné neplodnosti, funkce varlat se poté vrací zcela do normálu.
Infantilní forma
Atypická, obyčejně mezi Adult Babies nezařazovaná forma, ale silně připomínající «Adult Baby» hlavní rozdíl je však v motivaci tohoto chování. Tito Adult Babies nehledají submisivní sociální postavení dítěte, ale lákají je samotné dětské činnosti a věci. Nošení plen nebývá časté, ani používaní ABDL verzí předmětů pro batolata (dudlík, dětská láhev), regrese je mírnější, důvod: Činnosti 5letého dítěte jsou pro dospělého příliš nudné a hloupé.
Tito Adult Babies jsou zainteresováni přímo v dětských činnostech a vidí zábavu přímo v nich, například si hrají s hračkami, vybarvují omalovánky, hrají dětské hry, staví si ze stavebnic, a dělají dětinské blbosti, nevidí provádění těchto činností jako nástroj ke svoji roli, vidí v tom zábavu jako normální děti, možnost vyjádřit například zálibu v dětských hrdinech, knihách, filmech, seriálech… «Adult Babies» tohoto typu se cítí být dospělými, ale mají záliby obecně považované za dětské.
Zdroj: Wikipedie: Adult Baby
Uživatelský avatar
Miminko
Uživatel
Příspěvky: 67
Registrován: 16.2.2016 19:36:12
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 0
... až do věku: 11
Děkoval: 124 x
Oceněn: 82 x
Kontaktovat uživatele:

Lásky našeho Miminka

Příspěvekod Miminko » 7.8.2016 17:36:56

Povím o své nešťastné lásce. Jmenovala se Nikolka. Bylo jí 17 a mně 20. Poznali jsme se na narozkách kamaráda, kterého jsme oba znali. A tam jsem se do ní zamiloval na první pohled. Byla opravdu nádherná, drobounká, měřila jen 155 cm, měla dlouhé hnědé vlásky a modrozelené oči.
Nesměle jsem s ní začal mluvit. Měl jsem úplně srdce v krku. Ale jiskra mezi námi přeskočila a oba jsme se do sebe šíleně zamilovali. A začali jsme spolu chodit, vídat se každý den. Tak to bylo rok a půl a já se pomalu odhodlal jí říct, že miluji věci pro miminka a že jsem rád miminko. A když nastal ten den, kdy jsme se sešli a já pomalu na ni: "Lásko, chci ti něco říct." Ona: "Tak povídej." Tak já začal: "Víš, nevím jak začít, ale řeknu. Líbí se mi věci pro miminka od plenek po overálky a postýlku a kočárek a jsem rád miminko. Víš, to jsem ti potřeboval říct." No v tu chvilku mi řekla: "Víc mi neříkej, já si to musím promyslet a uvědomit si to vše. A já se ti ozvu, až si to proberu v hlavě."
Tak jsem jí řekl "Dobře, lásko moje." A asi tušíte, co bylo dál. Ozvala se, ale už jen smskou, že se mám jít léčit, že s nemocným člověkem nebude, a ať se jí už neozývám a nevyhledávám ji a zapomenu na ni. Tak to mě dostalo na dlouhou dobu. Na rok jsem byl z toho úplně v Prčici. A proto asi budu navždy sám, páč když to holce neřeknu hned, bolí to hodně pak, a když to řeknu hned, tak ani nic nezačne.
Uživatelský avatar
Max
VIP člen
Příspěvky: 205
Registrován: 2.1.2016 17:09:35
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 3
... až do věku: 12
Děkoval: 2740 x
Oceněn: 561 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Lásky našeho Miminka

Příspěvekod Max » 7.8.2016 18:31:17

Vieš, niekedy je človeku ťažké povedať, čo si myslí osobne, než pomocou internetu alebo sms.

Ženy o akých snívaš sú. Aj ja som si v mladosti myslel, že som sám na svete, komu sa páčia dievčatká. Než som sa dozvedel, že je to bežné v populácii... Proste len nemáš dostatok informácií o iných a o ženách, ktoré sú tiež tak zamerané, a v tom vidím tvoj problém. Musíš hľadať ďalej, byť viac aktívny a nezatracovať ženy mávnutím rúk.

Vieš, mne tiež dlho trvalo, než som zistil, že nie som sám, ale je nás viac pedofilov v populácii. Narozdiel od teba, my pedofilne orientovaní nemôžeme mať vzťah, z pochopiteľných dôvodov, s deťmi, tak o tom aspoň snívame. Ale ty narozdiel od nás tú šancu máš, ponúka sa ti, len musíš ísť za svojím cieľom. Mať hlavu hore a nie byť niekde uzavretý, tak sa s nikým nezoznámiš.
Uživatelský avatar
Asce
Administrátor
Příspěvky: 871
Registrován: 16.12.2015 18:13:48
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2928 x
Oceněn: 3072 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Lásky našeho Miminka

Příspěvekod Asce » 7.8.2016 20:30:18

Miminko!
K nádhernému vyjádření Maxe opravdu těžko něco dodat. Přesně tak, jak to napsal, o tvém problému uvažuji i já. Samozřejmě nelze čekat, že ženy, které budou mít pro tvoji úchylku pochopení, budou obrazně řečeno posedávat a čekat na tebe na každém patníku. Tedy to, že jsi byl odmítnut dívkou, o které jsi nám napsal, bylo z hlediska pravděpodobnosti vlastně očekávatelné. Pokud sázíš Sportku, také nejspíš nevyhraješ jednu z významných cen hned na první tiket. Pokud chceš vyhrát významnou sumičku, jdeš té pravděpodobnosti naproti tím, že sázíš pravidelně. Úplně stejně se to má s tebou - při počítačových hrách nejspíš mnoho lásek neobjevíš. Je třeba konat. Zkusil bych třeba i inzerát. Ale nejspíš bych vyrazil do ulic, na nějaké akce. Tak vzhůru do života...
Uživatelský avatar
Miminko
Uživatel
Příspěvky: 67
Registrován: 16.2.2016 19:36:12
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 0
... až do věku: 11
Děkoval: 124 x
Oceněn: 82 x
Kontaktovat uživatele:

Lásky našeho Miminka

Příspěvekod Miminko » 4.3.2017 20:04:41

Moje další přiznání.
Jsem zoofil. Rád bych jednou zkusil sex s fenkou nebo kravičkou a nebo klisničkou. Ale asi je to nerealizovatelná věc.
A vím to o sobě od 15 let.
Uživatelský avatar
Snilko
VIP člen
Příspěvky: 319
Registrován: 23.12.2016 21:52:09
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 2
... až do věku: 13
Děkoval: 2628 x
Oceněn: 648 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Lásky našeho Miminka

Příspěvekod Snilko » 7.3.2017 20:41:25

Miminko píše:Jsem zoofil. Rád bych jednou zkusil sex s fenkou nebo kravičkou a nebo klisničkou. Ale asi je to nerealizovatelná věc.


Ja by som to až tak bezvýchodiskovo nevidel. Fenku si môžeš kúpiť. Ak by si sa zamestnal ako strážnik na ZD, alebo teraz sa tomu už hovorí SBS, tak by si sa dostal aj ku kravičke alebo teliatku. S tou klisničkou to bude asi ťažšie, ale ak by si sa zamestnal niekde na ranči, mal by si prístup aj ku klisničke alebo k poníkom.
Uživatelský avatar
Medvídek
Uživatel
Příspěvky: 81
Registrován: 5.9.2016 20:06:53
Pohlaví: muž
Povolání: Zatím se učím
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 2
... až do věku: 11
Děkoval: 229 x
Oceněn: 221 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Lásky našeho Miminka

Příspěvekod Medvídek » 7.3.2017 22:27:13

Snilko píše:Ja by som to až tak bezvýchodiskovo nevidel. Fenku si môžeš kúpiť.

To je nemravné, navíc by to bylo týrání zvířat, né? Nechci zoofilii nijak zlehčovat, ale Miminko by se měl udržet a... koupit si fenku pro potěšení, ne pro sex. Asi jako klasický pedofil, také si může sehnat holčičku pro radost, ne pro sex.
Uživatelský avatar
Miminko
Uživatel
Příspěvky: 67
Registrován: 16.2.2016 19:36:12
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 0
... až do věku: 11
Děkoval: 124 x
Oceněn: 82 x
Kontaktovat uživatele:

Lásky našeho Miminka

Příspěvekod Miminko » 18.2.2018 20:23:51

Takže teď vám něco povím o své lásce. Je to úžasná žena, trošku starší než já. Chápe mě takového, jaký jsem - bere mě úplně v pohodě. Má mě ráda jako svoji holčičku a také jako miminko. Vůbec jí tyto věci nevadí. Je úžasná, jak mě dokáže obejmout. Něco takového jsem nikdy ještě nezažil.

To jsem tu teď dva dny nebyl. Byl jsem s ní a užili jsme si to spolu - mazlili jsme se a tak dále a tak dále. Nezlobte se, ale detaily vám tady psát nebudu. Jen ještě dodám, že má pro mě pochopení a taky já pro ni. Dodává mi spoustu energie a ona na oplátku.

Také si nedokážu bez ní představit život. Dýchal bych za ni, položil bych za ni život... prostě když to poznáte, tak pochopíte, co to je pravá láska - a toto je pravá nefalšovaná láska. Prostě kdybych o ni měl jakýmkoliv způsobem přijít, tak už radši do smrti budu sám, protože tak úžasnou ženu a také "maminku" si nemůžu ani přát - prostě nejúžasnější na světě.
Uživatelský avatar
Miminko
Uživatel
Příspěvky: 67
Registrován: 16.2.2016 19:36:12
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 0
... až do věku: 11
Děkoval: 124 x
Oceněn: 82 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Lásky našeho Miminka

Příspěvekod Miminko » 29.7.2018 22:54:03

ahoj chci se představit jsem holčička miminko janička už od mala sem byla holčička uvězněná v klučičím těle a nikdy sem to nikomu neřekla jak se cítým se jako miminko holčička a přála bysem si aby mě tu lidi brali takovou jaká jsem ale vým že to nemohu nikomu nutit aby stemě oslovovali jako holčičku janičku +plysacek+
Uživatelský avatar
Asce
Administrátor
Příspěvky: 871
Registrován: 16.12.2015 18:13:48
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2928 x
Oceněn: 3072 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Lásky našeho Miminka

Příspěvekod Asce » 30.7.2018 15:42:15

Ahojky, vlastně nevím, komu tedy...

Musíme rozlišit dvě věci - jednak tvoje biologické pohlaví a jednak to, jak se cítíš.

Na fórum ses zaregistroval jako muž. Tím pádem vím, že ti nikdy nebudu nadbíhat, abychom spolu šli na rande. Já zkrátka na pány nejsem. To, že se cítíš jako malá holka, je věc jiná - a to jsi měl uvést hned při svém prvním představení. Tedy jsi biologicky muž, který se ale cítí jinak - jak jsi popsal výše. Na druhou stranu potom nechápu, proč jsi ode mne lákal hambaté fotky mých dospělých přítelkyň - to mi na malou holku moc nesedí...

Měnit nick není dobrý nápad. Zásadně to odmítám. Ostatně lituji i výjimky, kterou jsem učinil pro Angela. Jenže ten mne natolik naštval, že s ním již nikdy nechci mít co do činění. Ale tebe mám rád a vždycky jsem ti držel palce, aby sis někoho našel. A nyní s tebou prožívám radost z tvojí známosti i z nádherné Darinky.

Oficiálně tedy zůstaneš muž a Miminko. Slovo "Miminko" je pro tebe dobrý nick, navíc to není slovo mužského rodu. Ale pokud budeš chtít, na chatu tě klidně můžu oslovovat "Janičko". Chtěl bych, abys věděl, že nadále tě považuji za kamaráda a chci ti dělat radost. Jen po mně ale nechtěj věci, které mi budou dělat na fóru "bordel".

Zpět na “ŽIVOTNÍ PŘÍBĚHY”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host