Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Pohledy na autopedofilii

Témata s jasnou GL tématikou, která se nehodí do jiného subfóra.
Dada
Uživatel
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 2
... až do věku: 6
Děkoval: 20 x
Oceněn: 40 x
Kontaktovat uživatele:

Pohledy na autopedofilii

Příspěvekod Dada » 2.3.2018 23:51:18

Chtěl jsem sem dát něco chytřejšího (na lepší úrovni) už delší dobu a napadla mě právě tato věc s názvem Autopedofilie.

Autopedofilie je v podstatě sexuální potřeba jedince, který si přeje, aby s ním bylo zacházeno jak s malým dítětem.

Je to možná jen můj menší průzkum a i zkušenost, co se týká lidské sexuality, která (jen tedy dle mého názoru a průzkumu) spadá hodně k ženskému pohlaví. Myslím to tak, že hodně žen chce mít svého přítele silného, vysokého, staršího apod. Zkráceně toho, kdo ji může chránit, starat se o ni, mazlit se, utěšit, vyslechnout apod. - aneb přesně jako tatínek.

Setkal jsem se i sám a viděl u svých přátel a známých, že hodně často žena mluví jako dítě a občas se tak chová schválně a tím na sebe přitáhne více pozornosti od svého partnera. Nebo se nechá přikrýt s pusinkou na čelo a přáním sladkých snů.

Když jsem právě tohle viděl a i spoustu dalších věcí, jak se kolikrát děvčata chovají, tak mi začala v hlavě hlodat otázka, proč je to tak. A jednou jsem právě brouzdáním na internetu našel slovo Autopedofilie (která je i někdy trochu jinak a i špatně definována či popsána). Tím se mi to nějak vybavilo a tak se o tuto zajímavou myšlenku chci podělit i s vámi a klidně více prodiskutovat.

Je to vlastně (jen dle mého vlastního názoru) taková podprahová informace a pro ženu svým způsobem i vzrušující hláška, když jí řeknu, že je moje malá holčička! Přesně touto větou (jen tak pro info) jsem dostal svoji bývalou přítelkyni do takového zajímavého stavu mysli, kdy se na mě podívala svým opravdu holčičím pohledem... :)

Doufám, že mě, i přes některé mé vyjadřovací schopnosti, pochopíte. Děkuji :D
Snilko
VIP člen
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 2
... až do věku: 13
Děkoval: 2571 x
Oceněn: 629 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Pohledy na autopedofilii

Příspěvekod Snilko » 3.3.2018 21:02:07

Dada, výborná a zaujímavá téma. Už teraz sa teším na pokračovanie.
V jednom svojom príspevku to krásne opísala Maataa.

Z príspevku Dospělé ženy
Maata píše:Podle mne ale v každé ženě zůstává ta holčička, která chce být pro někoho princeznou. Stejně jako v mužích zůstává chlapec. Ze zkušenosti vím, že většina si i v dospělosti dobře pamatuje, čím chtěla být a o čem snila jako malá.
Miminko
Uživatel
... ve věku od: 0
... až do věku: 11
Děkoval: 114 x
Oceněn: 78 x
Kontaktovat uživatele:

Pohledy na autopedofilii

Příspěvekod Miminko » 4.3.2018 16:34:17

Tak přesně vím, o čem je řeč. Autopedofilie - to jsem já. Chovám se přesně jako malé miminko - nosím plenky, overálky, mám doma postýlku... a také plyšáky, dudlík, skleněnou lahvičku...

Prostě každý v sobě má buď malé dítě nebo skryté miminko. Málokdo si to dokáže připustit, že by se mu mohlo také líbit hrát si na malé dítě nebo miminko. Každý to hned odsuzuje, říká o nás, že jsme pedofilové a měli bychom se jít léčit. Jenomže tato diagnóza není nemoc a lidé by to měli už pochopit. Prostě u nás jsou někteří lidé stále dost zaostalí a nevědí nic o autopedofilii.

V cizině už je to celkem normální věc. Dokonce v některých zemích mají i pro takové lidi specializované webové stránky nebo rovnou kamenné obchody s věcmi pro dospělé děti a miminka. Jen u nás žádný takový specializovaný obchod není a asi nikdy ani nebude. V cizině mají i pro takové lidi pečovatelské služby, kde se může objednat a strávit tam jako malé dítě nebo miminko jeden nebo dva nebo celý víkend. Budou tam mít vše jako miminka a malé děti od postýlky, plenek, overal šatiček, bodyček, dudlíků a krmící židličky a lahvičky... A maminku nebo tatínka, který se o ně bude po dobu vaší návštěvy starat - to u nás nikdy nebude a je to velká škoda, protože myslím, že by se to u nás i uchytilo.

Tak to je můj takový názor na tuto tématiku. Já sám jsem miminko - takzvaný ADULT BABY neboli autopedofil.
Plyšáček
Administrátor
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7554 x
Kontaktovat uživatele:

Pohledy na autopedofilii

Příspěvekod Plyšáček » 5.3.2018 9:30:00

Milý Dado.
Děkuji ti za zajímavé téma pro naše fórum. Nechci kritizovat tvůj pohled a vnímání, jen se pozastavím nad pojmem jako takovým. Přijde mi totiž pochybný a zavádějící.

Ty definuješ pojem AUTOPEDOFILIE takto:
Dada píše:Autopedofilie je v podstatě sexuální potřeba jedince, který si přeje, aby s ním bylo zacházeno jak s malým dítětem.

Docela jasné, docela srozumitelné. I si to dokáži představit. Dosud jsem se díky našemu Miminku setkával s pojmem ADULT BABY. Ten mi přijde příhodnější.

Slovo autopedofilie se u nás poprvé vyskytlo v Neptunově tématu Etologie pohlavního života člověka - 28. studie, 1. část. Zde se dozvídáme toto:
Neptun píše:...pohlavní fantazie zahrnující jeho samotného. Muž, jehož vzrušuje myšlenka nebo fantazie, že je jednou z těch osob, které ho pohlavně přitahují, má Inverzi identity erotického cíle (erotic-target identity inversion = ETII). Osoba s ETII může být i nadále přitahována jinými osobami, ale také ji může její orientace motivovat ke změně vzhledu a chování tak, aby se více podobala svému cíli (což by mohlo zahrnovat osoby Adult Baby).

Dle mého je potřebné odpovědět si na tyto otázky:
  1. Není pojem autopedofilie matoucí?
  2. Jedná se o sexuální variaci (orientaci), nebo jen druh sexuálních fantazií, kdy onanuji a představuji si sebe jako dítě? A to dítě v představách se samo ukájí, sexuje s jinými dětmi nebo je zneužíváno... a kým případně...?
  3. Neměla by být za autopedofilii (ujetost na sebe sama v dětském věku) považována pouze ta varianta, kdy je člověk vzrušen výhradně jen svými vlastními fotografiemi nebo vzpomínkami z dětství?
  4. Dokážeme řádně odlišit infantilní chování (nemusí ani přímo souviset se sexualitou jedince), druhy masturbačních fantazií (tam se toho vměstná) a potřebu, jak s námi má být zacházeno (v tomto případě jako s miminkem nebo děckem), od skutečné sexuální orientace (tedy toho, ke komu jsme apriori sexuálně přitahováni a pro jaký typ sexuálního chování jsme předurčeni)?

Nechci znevažovat tuto sexuální variaci. Jen se ptám, zda je pojem vhodně zvolen a jak by měl být exaktně definován, aby si pod něj kde kdo nezařazoval kde co. Obávám se, že většina řadových lidí si pod tímto slovem představí pedofila, co unáší děti autem. Nebo možná i člověka, který sám sebe znásilňuje obřím vibrátorem do napudrované prdelky.

Budu rád za jakékoliv další rozvíjení diskuse.

Zpět na “OSTATNÍ”