Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Pohledy a názory dětí na lásku a sex

Témata nejrůznějšího zaměření věnující se dětem - DÍVKÁM I CHLAPCŮM - jejich zájmům, koníčkům, výchově a vzdělávání.
Plyšáček
Administrátor
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7554 x
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Plyšáček » 20.1.2018 7:53:07

ZÁBAVNÉ A POUČNÉ TÉMATICKÉ VLÁKNO CITUJÍCÍ NEJRŮZNĚJŠÍ DĚTSKÉ NÁZORY NA INTIMITU, LÁSKU A SEX A VĚNUJÍCÍ SE POPISŮM A ÚVAHÁM NAD JEJICH POHLEDY NA TUTO OBLAST

Sbírejme prověřené citace dětí a zapisujme je odlišnou barvou. Komentujme je a úvahami nad nimi se pokusme pronikat do nitra dětské duše.

Obrázek
Plyšáček
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Plyšáček » 20.1.2018 8:06:33

V krátkém článku na Femina.cz se věnují výrokům dětí na téma láska. Určitě vybírají z nepřeberného množství nejrůznějších citací. Přijde mi, že se zaměřují zejména na ty nejmoudřejší, nejkonkrétnější, ale i nejnaivnější.

Dětské názory na lásku (femina.cz)

Několik profesionálů se na tuto otázku zeptalo skupiny dětí ve věku mezi čtyřmi a osmi lety. Jejich odpovědi byly mnohem širší a hlubší, než si kdo dovedl představit.

Od té doby, co moje babička onemocněla artrózou, nemůže se už ohnout a namalovat si nehty na nohou. Tak to za ni teď pokaždé dělá můj dědeček, i když má artrózu v rukách. To je podle mě láska.
Rebecca, 8 let

Když vás má někdo rád, vyslovuje vaše jméno tak trochu jinak. A tak prostě víte, že vaše jméno je v jeho ústech v bezpečí.
Billy, 4 roky

Láska je, když jdete na jídlo do restaurace a dáte někomu většinu svých hranolků a nechcete na oplátku žádné z jeho porce.
Chrissy, 6 let

Láska je to, co vás nutí se smát, i když jste unaveni.
Terri, 4 roky

Láska je, když maminka udělá kávu pro tatínka a usrkne, aby se přesvědčila, že dobře chutná.
Danny, 7 let

Láska je, když se s někým stále pusinkujete. A až pusinkování přestane bavit, tak pořád chcete být spolu a víc spolu mluvit. Moje maminka s tatínkem jsou takoví.
Billy, 7 let

Láska je to, co je s tebou v pokoji na tvé narozeniny, když přestaneš otvírat dárky a zaposloucháš se.
Bobby, 7 let

Když se chcete naučit někoho lépe milovat, měli byste začít u kamaráda, kterého nenávidíte.
Nikka, 6 let

Láska je, když řeknete klukovi, že se vám líbí jeho tričko a on ho pak nosí každý den.
Noelle, 7 let

Láska je, jako když jsou malá stará paní a malý starý pán stále přátelé, i přes to, že se už tak dobře znají.
Tommy, 6 let

Když jsem hrála na koncertě na piáno, byla jsem na pódiu a hrozně jsem se bála. Podívala jsem se na všechny ty lidi, co mě pozorovali, a zahlédla jsem mého tatínka, jak na mě mává a usmívá se. Byl jediný, kdo to dělal. Pak už jsem se vůbec nebála.
Cindy, 8 let

Láska je, když maminka dá tatínkovi nejlepší kousek kuřete.
Elaine, 5 let

Láska je, když mamka vidí taťku celého smradlavého a upoceného, ale i tak o něm říká, že je fešák, jako Robert Redford.
Chris, 7 let

Láska je, když vám vaše štěně olíže celý obličej i přes to, že jste ho nechali doma samotné celý den.
Marry Ann, 4 roky

Když někoho milujete, tak se vaše řasy hýbou nahoru a dolu a odlétávají z nich malé hvězdičky.
Karen, 7 let

Obrázek
Plyšáčkův ilustrační obrázek odkaz a zdroj: www.mommyish.com
Plyšáček
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Plyšáček » 6.2.2018 18:41:30

Šílené názory dětí (Lui)

Učitelé ze všech mateřských, základních a někdy i vysokých škol zažívají při svém zaměstnání opravdu vtipné momenty. Někdy bohužel i takové, co jim seberou dech. Naši nejmenší si neberou servítky a chtějí znát všechno na světě. Odpověď typu na to jsi ještě malý, pro ně není odpověď. A tak jsme vybrali nejlepší zážitky učitelů a jejich studentů spojené se sexuální výchovou.

Jeden muž může mít pouze dvě děti, neboť má i stejný počet varlat.
Velmi zajímavý názor. Možná, že nám děti přinesly odpověď, proč se tak často daří počít třetího potomka.

Žluté bonbonky Skittles jsou to samé jako antikoncepční pilulky.
Co by asi řekly dívky, co "přes ně" otěhotněly?

Máma může být panna a táta panic.
Marně se paní učitelka snažila vysvětlit svému žákovi, že jeho rodiče mohou být jen těžko takto nedotčení. Stál si za svým.

Ženy čůrají stejným otvorem, kterým vchází dovnitř i penis.
Jedna z učitelek vypráví, že zná minimálně tři dívky přes dvacet let, které tomuto faktu věřily, a poté, co jim otevřela nové možnosti, si šly dívky ověřit, zda je to skutečně pravda.

Pokud nemám orgasmus, nemohu otěhotnět.
Některé ženy orgasmu nikdy nedosáhnou. Je tedy jedinou možností adopce?

Můžeš mít AIDS, protože jsi gay.
Ne kvůli nechráněnému styku, ale podle dětí stačí být homosexuál.

Děti přicházejí na svět stejnou cestou jako hovínko.
Takže když je miminko dostatečně velké, prostě ho "vytlačíme".

Dva kondomy jsou rozhodně lepší než jeden.
Chtěli bychom to vidět v praxi.

Z jednoho varlete holčička a z druhého chlapeček.
Jistě, jinak to nejde.

Obrázek
Plyšáčkův ilustrační obrázek odkaz a zdroj: atbreak.com
Plyšáček
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Plyšáček » 20.3.2018 10:46:49

Šestiletá Natálka v mateřské škole

Natálka - 6 let, výrazná šmudlidolka

Učitel: "Na té fotce, to je má žena!"
Natálka: "Ne ne! Ta je malá. Kdyby to byla vaše žena, tak se s ní líbáte..."
Učitel: "No vždyť taky že ano. To víš, že se se svou ženou líbám..."
Natálka: "Nevěřím vám. Kdyby to byla vaše žena, tak byste ji líbal i na pipinu!"

Přijde mi velice zajímavé, jak se šestiletá dívka dostala k problematice orálního sexu - cunnilingu.
Mohla o tom jen tak snít (informace jí "vyskočila" z podvědomí), mohla se setkat s nějakým videem, mohla být informována starším dítětem nebo nepřiměřenou výchovou, může být i zneužívána. Bůh ví. Osobně si myslím, že ji poučila matka nebo dívka z příbuzenstva.

Obrázek
odkaz a zdroj: lolifox.org

Zpět na “DĚTI”