Chat pro oprávněné uživatele běží denně od 18:00 do 21:00.

V období 23.5.2018 (středa) až 25.5.2018 (pátek) nebude z provozních důvodů chat spuštěn.

Diskuse k Asceho Střípkům

Osobní sdílení od členů, detailní popisy jejich životních osudů, vyprávění zajímavých příběhů, případně kazuistiky a příběhy z druhé ruky - příběhy zneužitých, životopisy slavných pedofilů ap.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7536 x

Diskuse k Asceho Střípkům

Příspěvekod Plyšáček » 25.3.2018 15:17:50

Prosba o rozvedení a doplnění příběhu o Evě z kapitoly Začátek třetího školního roku a Jiřina

Milý Asce.
Tvé Střípky se velice dobře čtou. Zvláště příběh o dvanáctileté milovnici psů mě fascinoval. Nicméně, domnívám se, že z tvého povídání o Evě by některému příliš nabuzenému čtenáři mohlo vyplynout, že každá dívka okolo jedenácti, dvanácti let věku se celá třese, až ji osloví s erotickým návrhem. Já jsem přesvědčen, že tak tomu není! Mohl bys příběh s Evou v tomto smyslu nějak dovysvětlit a zdůraznit výchovné poučení pro pedofily? Předem děkuji.

Krátká citace nejdivočejších pasáží pro připomenutí.
Asce v podkapitole Ach ta dvanáctka píše:...jsem měl psychiku nadranc z pomyšlení, že jsem prováhal to, abych s ní chodil, a samozřejmě i sexoval, již od oněch jedenácti let. Své masturbační sny jsem býval nemusel snít, ale mohl je reálně prožívat...

Eva byla velmi žádostivá sexu již od raně pubertálního věku, ... Velice toužila po milování, po klasické souloži... Proto se mnou koketovala, dorážela na mne a byla drzá – jen abych se jí musel dotýkat, což pak, podle ní, mělo přerůst až do sexuálních radovánek. A já, ač jsem jí měl plnou hlavu (ba i hlavičku), tak nic… No jo, no…
Uživatelský avatar
Asce
Administrátor
Příspěvky: 794
Registrován: 16.12.2015 18:13:48
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2807 x
Oceněn: 2665 x

Re: Diskuse k Asceho Střípkům

Příspěvekod Asce » 25.3.2018 16:50:53

Diskuze k příběhu o Evě z kapitoly Začátek třetího školního roku a Jiřina

Plyšáček píše:...domnívám se, že z tvého povídání o Evě by některému příliš nabuzenému čtenáři mohlo vyplynout, že každá dívka okolo jedenácti, dvanácti let věku se celá třese, až ji osloví s erotickým návrhem. Já jsem přesvědčen, že tak tomu není! Mohl bys příběh s Evou v tomto smyslu nějak dovysvětlit a zdůraznit výchovné poučení pro pedofily? Předem děkuji.

V prvé řadě bych chtěl říci, že Evě bude později věnována samostatná kapitola, ale to bude pochopitelně až v okamžiku, kdy dospějeme do příslušné části mého životopisu. Na tomto místě jsem chtěl naznačit, že někteří lidé se potkávají tak zvláštním způsobem, až se hlava vzpěčuje přijmout myšlenku, že vše se v našem světě děje zcela náhodně, bez hlubšího smyslu. S Evou jsme si „pasovali“ nejenom feromonově (vzájemně jsme si voněli), fyzicky (líbili jsme se jeden druhému), v sexu, ale i ohledně palety úchylek a perverzností, kterými byla obdařena naše dušička. Zkrátka, jako kdybychom se měli setkat…

Každý jsme jiný, tudíž čtenář by si měl poučení ukrytá v příběhu vyhodnotit tak, jak odpovídají jeho individualitě. Připomněl bych, že moje preference zahrnují dívky od čtyř let, s maximem okolo dvanácti. Nevyhýbám se ale ani ženám dospělým, jen těm mladším dávám (resp. bych dával, bylo-li by to možné) přednost.

S vědomím naznačeného bych přesto vypíchl:

  • Když jsem Evu poprvé uviděl, byl jsem zcela uspokojený jak sexuálně, tak z hlediska ega (díky úspěchům u mladičkých žen – čtrnácti a patnáctiletých učenek). Přesto mě ta dvanáctka naprosto vykolejila. Pravda, nebyla to jakákoliv dívka, ale přesně odpovídala mému typu a navíc byla aktivní („neseděla v koutku“). Poučením je, zjistit si svoji typologii a být na setkání s takovou dívkou psychicky připraven.
  • Sexualita, stejně jako jakákoliv jiná lidská vlastnost, je velice individuální. Pokud mohu soudit z otevřených rozhovorů s takto mladými dívkami, Eva byla ve svých aktivitách výraznou výjimkou. Dívky v tomto věku (11 a 12 let) sice sní o erotice, ale ta u nich představuje jemné pusinkování, hlazení, sáhnutí na prsíčka a maximálně ruku chlapce mezi sevřenýma nohama. Toto bývají takové jejich typické masturbační představy – po „vystřízlivění“ nejsou až tak sexuálními bytostmi, jak by si některý soukmenovec možná rád představoval.
  • I kdyby okolo vás chodila či dokonce na vás dorážela dívka, která by byla schopna přijmout roli vaší sexuální partnerky, uvědomte si, že to nepřipadá do úvahy. Jednak je to mimořádně přísně trestané, přičemž míra pravděpodobnosti, že se něco takového ututlá, se limitně blíží nule, a jednak nikdy nevíte, jak to psychika takto nezralé dívky nakonec zpracuje. Můžete tedy zničit život sobě i jí.

Zpět na “ŽIVOTNÍ PŘÍBĚHY”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host