Chat pro oprávněné uživatele běží denně od 18:00 do 21:00.

V období 23.5.2018 (středa) až 25.5.2018 (pátek) nebude z provozních důvodů chat spuštěn.

Diskutabilní fotografie

Do tohoto fóra patří vše, co se nehodí jinam. Představujte a sdílejte své koníčky, záliby, pište vtipy i filozofická zamyšlení netýkající se přímo problematiky dětí. Zakázané jsou spamy a jakákoliv vulgární vyjádření.
Mack
Moderátor
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 0
... až do věku: 7
Děkoval: 1218 x
Oceněn: 1070 x

Re: Diskutabilní foto č.25

Příspěvekod Mack » 26.3.2018 19:56:30

Podľa mňa je to jasná fotomontáž. Telo ženy je vyfotené cez akýsi filter, ale obrázok holčičky je pekne farebný. Namaľovaný mi príde až príliš detailne. Samotná fotka ženy pôsobí profesionálne a skôr prípomína nejakú modelku a pod. Prečo by si tam dávala malovať malú holčičku?
Tori
Uživatel
... ve věku od: 5
... až do věku: 15
Děkoval: 106 x
Oceněn: 42 x

Re: Diskutabilní foto č.25

Příspěvekod Tori » 26.3.2018 20:48:20

Dle mého názoru je tahle fotka podvrh. Je několik věcí, které tomu nasvědčují.

Zde je originální fotka ženy. Vypadá naprosto stejně, jen bez kresby.

Na obrázku jsou vidět některé detaily, které by nasvědčovaly tomu, že právě kresba dítěte je přidána.

a) Část kontury kresby je rozmazaná. Jako by došlo k nějaké úpravě. Zbytek kresby takto postižen není.

b) Kresba se zdá být méně deformovaná kompresí než obrázek ženy. Spojení dvou obrázků do jednoho, každý s jinou mírou komprese.

c) U knoflíku riflí v jednom místě obrázek přechází do oblečení. Při srovnání s originálem je vidět, že se jedná o značně světlou část, ale stále kus oblečení.

d) Na pravé straně oblečení dotýkající se s nohou jsou vidět "schody". Důsledek komprese. V rámci kresby žádné takové nejsou. Druhá věc. U nohy kresby jsou ony "schody" jakési rozmazané. Na originální fotce ne.

e) Spodní část je uřízlá zrovna kousek nad textem, který se nachází v originále.
Asce
Administrátor
Povolání: IT služby
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2806 x
Oceněn: 2662 x

Diskutabilní fotografie č. 26

Příspěvekod Asce » 22.5.2018 15:33:23

Z této fotky nelze určit věk dívky jednoznačně, ale odhaduji ji na starší pubošku. Nejspíš tak třinácti až čtrnáctiletou. I když to dle našince již není úplné dítě, přeci jen... Je vhodné, aby se na veřejnosti producírovala tak, že zavdává příčinu k zamyšlení, zda v soukromí není ruka onoho doprovodu ještě třeba o kousíček vedle? A možná, nejen ruka, že...

Obrázek
Zdroj: IMGSRC.ru uživatel sexxxy123, alba Mixed Girls

Zpět na “JINÁ TÉMATA A VOLNÁ DISKUSE”