Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Tisícům dívek v Německu hrozí obřízka

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7569 x
Kontaktovat uživatele:

Tisícům dívek v Německu hrozí obřízka

Příspěvekod Plyšáček » 28.3.2018 7:18:02

Tisícům dívek v Německu hrozí obřízka, varuje švýcarská organizace (novinky.cz)S migrační vlnou se v Evropě rozšířila také ženská obřízka pohlavních orgánů. Ačkoli je tato ženy mrzačící procedura zakázaná a hrozí přísné tresty, ženy ji podstupují i v evropských městech, upozorňuje švýcarská organizace Terre des Femmes. Jen v Německu podle ní hrozí obřízka, kterou vyžadují kulturní zvyklosti, nejméně třinácti tisícům dívek.

Organizace Terre des Femmes tvrdí, že v Německu žije 58 tisíc žen, které obřízku podstoupily ve své vlasti a nyní se snaží ji zařídit pro své dcery. „Čísla budou ale podstatně vyšší vzhledem k tomu, že do Německa dorazilo mnoho běženců z Eritreje, Somálska a Iráku, kde je tato procedura naprosto běžná,“ uvedla Charlotte Weilová z Terre des Femmes.

Dívky jsou většinou odeslány do Paříže nebo Amsterdamu, kde žije početná africká komunita a kde obřízku provedou, ačkoli hrozí tvrdé postihy. I když neexistují důkazy, obřízka se provádí i v Německu navzdory hrozbě patnáctiletého vězení. Tvrdé postihy hrozí nejen těm, kdo ji provedou, ale i rodičům.

Hrozby však podle organizace Terre des Femmes nepomohou. „Obřízka je záležitost všech sociálních vrstev. V Somálsku je obřezáno 98 procent žen, v Egyptě 87 procent, ačkoli je tam tento zákrok zákonem zakázaný. Rozdíl je nanejvýš v prostředí a úrovní provedení, zda se zákrok stane na klinice v hygienických podmínkách nebo se nechává na šamankách. Výsledek je ale vždy stejný - zmrzačení žen a dívek,“ uvedla Weilová.

Otázkou je, proč zmrzačené ženy nechávají podstupovat tento zákrok i své dcery a neuchrání je. „V jejich společnosti je obřízka norma. Ženy nechtějí riskovat, aby se jejich dcery dostaly na okraj společnosti nebo nenašly manžela. Většina mužů z těchto společenství nechce ženu, která by obřízku neměla. Pokud matky chtějí zajistit dcerám budoucnost, zákrok jim nechají udělat,“ uzavřela Weilová.


Dívčí obřízka je tou nejnechutnější věcí, jakou může člověk člověku udělat. Tou mírnější formou je odříznutí špičky (žaludu) klitorisu (tedy celé části klitorisu, která je dostupná "venku"), kapucky a malých stydkých pysků (lístečků). Každému, kdo toto provede, bych řezal nejen žalud. A těm chudinkám ženám, co to svým děvčátkům, často vysmáté, dělají, bych lil kyselinu do zbytku toho, co jim tam zbylo. Lidstvo zešílelo. Dělají to ve jménu boha, přitom tím jen uctívají satana. Více k tomu máme ve specializovaném vláknu Ženská obřízka - FGM.

Obrázek
odkaz a zdroj: enocasionesveoreos.blogspot.cz
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7569 x
Kontaktovat uživatele:

Tisícům dívek v Německu hrozí obřízka

Příspěvekod Plyšáček » 28.3.2018 7:23:29

Shlédnutí na vlastní riziko! +close+

phpBB [video]

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti