Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

The Tale 2018 (Film)

Ostatní materiál AV charakteru, který se nehodí do jiného subfóra. Zejména KNIHY (pokud nejsou detailně zpracovány v Odborné sekci) a FILMY (bezkonkurenční kartotéku všech filmů s dětmi a pedofilní tématikou naleznete na ČEPEKu).
Uživatelský avatar
Max
VIP člen
Příspěvky: 205
Registrován: 2.1.2016 17:09:35
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 3
... až do věku: 12
Děkoval: 2740 x
Oceněn: 561 x
Kontaktovat uživatele:

The Tale 2018 (Film)

Příspěvekod Max » 4.7.2018 4:11:59

The Tale

Z tohto filmu som mal veľmi silný emocionálny zážitok. A nedokážem sa rozhodnúť, či pozitívny alebo negatívny. To čo sa tam odohrávalo, je náročné to popísať s pohľadu pedofila.

Jedna sa totiž o to, že deti v začiatkoch puberty nemajú dosť životných skúsenosti v oblasti vzťahov, a to už vôbec s dospelou osobou. Nechajú zo sebou manipulovať v domnení, že su milovane danou osobou a neuvedomujú si, že ta osoba ich chce len zneužiť, nech to vyzerá akokoľvek. No ale žijeme v trochu inej dobe, než v akej sa odohrával dej toho filmu, takže je pochopiteľné, že v tej dobe boli dievčaťa v trochu inej situácii, než sú dnes a reagovali na podnety trochu inak ako dnes.

Filmy tohto typu sú výnimkou a keď už sa niekto do tejto problematiky pusti, stoji to za to sa na to pozrieť. Je to psychologická dráma perfektne vyrozprávaná dieťaťom o tom, ako prežívalo vzťah s dospelým mužom. Tento film sa zakladá na skutočných udalostiach a na konci filmu sú pôvodne fotografie a denník alebo dopisy medzi dieťaťom a dospelým mužom. Pre tých ktorý milujú filmy s touto tematikou, odporúčam, nakoľko je ich veľmi malo a objavujú sa asi 1 za 10 rokov.

Obrázek

Zpět na “OSTATNÍ”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů