Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Diskuze o tom, kdo na koho co (červenec 2018)

Husky
Uživatel
Příspěvky: 39
Registrován: 5.1.2016 4:55:48
Pohlaví: muž
Líbí se mi: více kategorií
... ve věku od: 99
... až do věku: 99
Děkoval: 46 x
Oceněn: 98 x
Kontaktovat uživatele:

Proč jsem přišel?

Příspěvekod Husky » 11.7.2018 1:09:13

Tak jsem zjistil že jsem vlastně do teď nenapsal proč jsem tu. Nebo možná proč jsem tu byl, ale k tomu se dostanu.

Můj původní záměr byl ve vkládání svých příspěvků. Filmy, herečky, modelky, videa, zprávy a třeba i trochu toho osobního popsání. Ale záhy mi došla chuť. To když Plyšáček začal zasahovat do mých příspěvků a nakonec spoustu z nich i smazal. Proto jsem z fóra zmizel. Neměl jsem chuť tu cokoli dělat. Občas jsem se přihlásil abych zkontroloval SZ a ejhle!, on je zapnutý chat. Tak jsem jen letmo pročetl co se píše a povětšinou po pár nechutných řádkách o tlačení na nočníčku (svého času se to tam skutečně objevovalo příliš často a ačkoli jsem tolerantní, nějak to prostě nemusím) jsem to celé zavřel. Už jen z fóra šlo velmi jednoduše poznat (a myslím že opravdu kdo není úplný truhlík anebo pokrytec co si to odmítal přiznat), co Plyšáček dělá. Takže informace o jeho uvěznění mě pochopitelně velmi potěšila, jelikož jsem ho neměl rád ani jako člověka (arogantní blb), natož jako pedofila. Pod návalem emocí jsem tehdy Maxovi a Gabrielovi napsal, že nevěřím že členové Clubu neví co a jak bylo, jelikož se znali i osobně a Plyšáček se velmi rád chlubil. A také jsem dodal že Plyšáčkovi nepřeji nic dobrého. Max ihned tyto informace odeslal Ascemu a doplnil je zdělením o tom, že „šmíruju“ na chatu a prý se tam dozvídám jakési informace. Popravdě nechápu jaké, jelikož skutečně z toho co tam proběhlo nebylo nikdy nic zajímavého, alespoň pro mě. Možná to bylo i tím, že jsem Plyšáčkovi proslovy na chatu mnohdy přeskakoval a vlastně většinou jen kontroloval nějaké odkazy. (Ještě bych měl napsat, že na chat jsem nepsal, jelikož mé nastavení toru mi nedovolí odeslat zprávu a povolovat zabezpečení nechci.)

A tak se dostávám k onomu tématu, proč jsem přišel? Inu, chtěl jsem si to znovu vyzkoušet. Nevkládám příspěvky kvůli aktivaci chatu, nedělám to pro vstup do Clubu a nedělám to ani pro zavrtání se některým mezi půlky. A v tom je ten velký problém. Měl jsem debatu i s jinými pedofily a bohužel jsem pochopil, že bez důkladného anál-lezectví tu nemá šanci člověk mít nějakou důvěru. Členové Clubu si chválí každou ptákovinu a srdnatě se falešně podporují. Chat tu nemá smysl, šance na nějakou debatu tu není dohromady žádná, jelikož ti kdo si chtějí psát se znají osobně a činí tak po jiných drahách než tu, na webu. A jak jsem se dozvěděl, Max mě velmi na webu pošpinil, takže fungovat tu nemohu tak, jak bych si přál.

Proto stojím před dilematem, zda se na vše vykašlat nebo pokračovat dál. A mě se nechce pokračovat dál, pokud na mě někteří koukají skrz prsty. A je úplně jedno, jestli kvůli Maxovu přičinění nebo proto, že velmi obdivovali Plyšáčka a proto nedokážou pochopit mou zášť vůči němu. A pokud se nemůžu jednoznačně rozhodnout, nemůžu tu ani dál fungovat.

Takže proč jsem přišel? Nevím, možná snad jen abych zase odešel…..
Uživatelský avatar
Asce
Administrátor
Příspěvky: 870
Registrován: 16.12.2015 18:13:48
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2926 x
Oceněn: 3064 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč jsem přišel?

Příspěvekod Asce » 11.7.2018 12:10:41

Milý Husky.

Pokud je tvým záměrem vkládat filmy, herečky, modelky, videa, zprávy a třeba i trochu toho osobního popsání, abych tě přesně citoval, klidně to dělej. Pokud to bude způsobem, který bude kultivovaný tak, jako tomu je v posledních dnech, kdy jsi po dlouhatánské odmlce opět začal na Pedonii působit, pak nevidím žádný problém. Na můj vkus bych v jednom z příspěvků uvítal nižší počet videí (místo tří podobných by podle mne stačily dvě plus odkaz). Ano, jsem proti videím trochu zaujatý, protože byť jsou prezentovány formou BBCode, musí se načíst úvodní obrázek a vykreslování příslušné stránky je pak pomalé. Ale v tomto ohledu jsou tu větší hříšníci, takže tato moje poznámka není nijak míněna proti tobě. Pokud tvé příspěvky někoho zaujmou, dostaneš poděkování jako každý jiný. S diskuzí je to poněkud horší - čtenářstvo je zkrátka tak trochu pohodlné, ale s tím musí každý přispěvatel tak nějak, byť nerad, počítat. Proč tedy publikovat? Inu proto, že chceš sobě podobným nabídnout nějaký obsah, který je nekonfliktní vůči společnosti, avšak přesto pro pedofily zajímavý a oni by se k němu museli propracovávat složitě, zatímco ty díky své šikovnosti jej máš již "zmáklý". Jde tedy o vyplnění volného času čtenářům něčím vhodným, čímž se snižuje pravděpodobnost, že jej vyplní něčím nevhodným. Takhle to předpokládám a proto tu je Pedonia.

Kromě fóra máme i chat. Ten já beru jako takovou "hospodu". V reálné hospodě chlapi sní a tlachají o mladičké servírce, vytahují se svými "zkušenostmi" a předhání se v řečech o tom, co by kdo s takovou dělal. Ale potichu, protože kdyby je čirou náhodou ta dívka chytila za slovo, nezmohli by se na nic. My jen nejsme v reálné hospodě a netlacháme o servírce - dorostence, ale o mladinkých dívenkách. A také o všem, co přináší běžný život. A někdo - k nepříliš velké libosti ostatních - i o tom tebou zmiňovaném kakání. Trvám na tom, že je to takové nezávazné tlachání, nic víc. Aspoň já to tak beru. A pokud se někdo vytahuje svými "zážitky", protože si z nějakého důvodu potřebuje "nahonit" ego, klidně ho při tom nechám. Stejně jako chlapi v té reálné hospodě ví, že ve skutečnosti tu krasotinku, co jim nosí pivo pod míru, ani neplácnou po zadečku, já vím, že analogicky to máme my na chatu. A jestli to přeci jen někdo má jinak? Ale já nemám křišťálovou kouli, ba ani z kávové sedliny neumím věštit. Jestli je někdo pitomec a koná skutky, jež by mohly být trestným činem, a pak to ještě dává na odiv, tak ho jistě dožene právě ten reálný život a ne nějaké spekulace na chatu, jak kdo co myslel. Kdybych já něco takového činil, věř, že bych o tom ani nepípl. Ale nečiním - to, co s mou psychikou v minulosti udělal soud, mi úplně stačilo.

Jsem pedofil. Mojí tužbou je chodit s nezletilou dívenkou. Chtěl bych s ní žít běžný život, učit se s ní, vychovávat ji, ale i se s ní něžně mazlit. To posledně jmenované je trestné. A tak to nedělám. Ale přesto bych si to přál. Pokud se dozvím, že někdo takový život žil, a pokud současně dojdu k závěru, že šlo o oboustranně chtěné aktivity, neodsuzuji to. Odsuzuji však něco jiného - to, že dotyčný muž svojí nezodpovědností vystavil onu dívku nesmírnému stresu z toho, co nutně následuje po vyzrazení. Měl se ovládnout a se sexem počkat. Přál bych si, aby se nic nevyzradilo, a oni dva spolu prožili celý život v láskyplném vztahu. Ale to je asi jen sen, protože ono se to nejspíš vyzradí vždy - ostatně jinak bych o tom ani nevěděl. Proto jsem proti sexu pod zákonnou věkovou hranicí. Ne kvůli nějakým chimérám neexistujících kvalifikovaných souhlasů, poškození psychiky dívenky vztahem k dospělému muži a jiným nesmyslům vymyšleným tak zvanými odborníky, co vůbec odborníky nejsou, ale kvůli tomu, že když se taková věc prozradí, dostaví se díky mašinerii naší civilizace dramatické následky.

Postoj, kdy jeden pedofil nenávidí jiného pedofila kvůli jeho vztahu k holčičce, nechápu. Ano, měl by na něj působit, aby se nedopouštěl případného nezákonného jednání. Ale nenávist? Ta přináleží spíše frustrovaným jedincům, kteří si pomocí ní vybíjí své vlastní komplexy.

A co se týká Plyšáčka, tak ano, měl některé negativní vlastnosti. Kdo je nemá? Ještě jsem takového nepotkal. Plyšáček byl hlavním motorem tohoto fóra, na kterém se ti nelíbí vůbec nic, ale které ti přesto umožňuje, abys zde prezentoval své příspěvky i názory.

Nevím, jestli se někdo na tebe kouká skrz prsty, ale vím, že k tobě panuje určitá nedůvěra. Rozhodně k tomu přispělo i to, jakým způsobem jsi navštěvoval donedávna fórum, potažmo chat. Připomínalo to situaci, kdy by každý den na růžku s lahvinkou pivka postávali a povídali si nějací známí, přičemž by občas k nim přišel někdo, koho sice znají, ale on by jen přišel, díval se na ně, poslouchal, a pak se otočil na podpatku a beze slova odešel. A takto by to dělal stále. Asi by jim to po čase také přišlo divné a začali by mít pochybnosti, proč to dotyčný dělá. Nastavení počítače, které ti něco umožňuje a něco ne, je jen a jen na tvé vůli. Čili jsi to ty sám, kdo se chová tak, jak se chová. Rozhodně k důvěře v tebe nepřispěly ani fanatické výroky na adresu Plyšáčka. A zde vůbec nejde o to, že je to Plyšáček. Jde o to, že žil sen, který my ostatní jen sníme. Celé to zbabral a pokazil. A za to je třeba ho odsoudit. Ale jistě ne k smrti. Smrt si zaslouží jen ten, kdo způsobil smrt jinému, a to ještě obzvlášť trýznivým způsobem, jako to činí příslušníci jistého státu, co státem není, či narkomafiáni někde v Latinské Americe.

Ale jak vidíš, nikdo se tu na tebe neškaredí a bez problému publikuješ docela slušné příspěvky. Jen chat, neboli tu partičku s lahvinkami pivka, jsem ti dočasně uzavřel. Věci se po čase urovnají, a pak se uvidí. Ber to jako moji nabídnutou ruku. Jsi soukmenovec a já o tvoji přítomnost na fóru stojím. Je na tobě, jestli tuto nabídnutou ruku stiskneš nebo ne. Pokud ano, čekal bych méně ublíženecký tón a méně agresivní výroky, ať už na adresu kohokoliv.
Husky
Uživatel
Příspěvky: 39
Registrován: 5.1.2016 4:55:48
Pohlaví: muž
Líbí se mi: více kategorií
... ve věku od: 99
... až do věku: 99
Děkoval: 46 x
Oceněn: 98 x
Kontaktovat uživatele:

Odpověď-Proč jsem přišel?

Příspěvekod Husky » 11.7.2018 17:13:19

Takže ano, přesně tak. Max vyzradil informace komunikované mezi námi čistě soukromě a soukromou cestou, já jsem ten kdo si to schytal. On vynášel informace z chatu a pak zpětně i komunikoval mou reakci na ně opět na Pedonii. Ale já jsem ten, co je tu považovaný za toho špatného. Ano, těžce jsem se provinil už jen tím, že jsem vůbec kdy jakkoli komunikoval se zrádcem, podrazákem a udavačem. To jen abych to objasnil oficiálně i sám sobě….. Víc k tomu nemám co dodat. A píšu to sem, jelikož na chat nemůžu, a tipuji že mi bude zakázáno i psát na fórum. Ať žije estébáctví místní party, dlouho a blaze. :D
Uživatelský avatar
Angex
Uživatel
Příspěvky: 258
Registrován: 2.1.2016 19:00:26
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 5
... až do věku: 20
Děkoval: 264 x
Oceněn: 365 x
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Příspěvekod Angex » 11.7.2018 18:02:45

Milí Husky,
po přečtení toho, proč si sem vlastně přišel, mi to nedalo a chci se k tomu vyjádřit. To, co píšeš o Plyšáčkovi, tedy to, jak nám tu mazal příspěvky, texty v příspěvcích a jak tu byl diktátorský a vše muselo být jen podle něho, s tím s tebou musím souhlasit. Tohle mi právě také hodně sebralo chuť sem dál přispívat. Byl jsem na něho tak naštvaný, za to jaký byl a jaký byl hlavně ke mě, že jsem ho nenáviděl. On mi dokonce vyčítal skoro cokoli, co jsem psal. A to i přesto, že k tomu nebyl vůbec žádný důvod. A protože jsem z těch, kteří nikomu nikam nelezou a řeknou, co si myslí i za cenu trestu, byl jsem mnohokrát banován. Dobře si pamatuji, když tenhle web existoval pár dní, jak někdo na chatu napsal, že měl den blbec a že se na to vysere. A za to slovo "vysere" byl dotyčný pokárán, že se tu takhle nikdo vyjadřovat nebude a nevím už, jestli dostal za to ban. Já jsem se k tomu tehdy vyjádřil s tím, že to není nic špatného napsat slovo "vysrat", kord, když ten člověk měl opravdu vztek a Plyšáček mě seřval, že tohle tu trpět nebude a měl jsem ban také. A to web teprve začínal. Nechci o nikom mluvit ošklivě, ale Plyšáček se zde na webu opravdu choval jako diktátor. Nikdo nesměl mít jiný názor, než jaký měl on, jinak bylo zle. A víš moc dobře, že já mívám často jiné názory, než vy. A tak se to mezi námi stupňovalo, nenávist mezi námi gradovala, až už to Plyšáček jednou totálně přehnal, já vybouchl a od té doby, až do jeho zatčení, jsem sem nechodil. A teď, když už sem chodím, nemám vůbec chuť tu být tak aktivní jako dřív. Plyšáček mě místo motivování dost demotivoval. Takže s tímhle s tebou souhlasím a jsem rád, že se našel někdo, kdo tu pravdu také vidí.
Ovšem co se týče tebe, tak ty si se ke mě také choval dost ošklivě. A už si to začal tak přehánět, že jsem v tobě viděl šikanátora. Za každou blbost si se snažil ze mě dělat debila. Neměl si důvod, ale dělal si to. A všichni se k tobě přidávali. No a když už to zašlo fakt daleko, tak jsem se s vámi (víš kde mám na mysli) přestal bavit. A řeknu ti, že to, co já musím zažívat každý den, ty zažíváš možná až teď a ještě ne v takové míře. I když to tu nikdo z vás nechcete slyšet (i když je to pravda), tak mě tady nikdo nemusí. Každému tu spíše vadím a většinu toho, co napíšu, každý odsuzuje. Jsem tu mezi vámi jen do počtu. A vidíš, pořád tu jsem. Tak tohle neřeš a normálně funguj. Já už vás také neřeším, protože tady mezi vámi už nikdy nenajdu někoho, kdo by mě chápal nebo toleroval. Vždy tu budu ta černá ovce. Ale já na to kašlu. Dokud to zase nepřekročí meze, neřeším to. Tak lidi okolo sebe také neřeš. Každý to může zvládat, jen musí chtít. A pokud se zde budeš chovat normálně, bude vše v pořádku. :)
Husky
Uživatel
Příspěvky: 39
Registrován: 5.1.2016 4:55:48
Pohlaví: muž
Líbí se mi: více kategorií
... ve věku od: 99
... až do věku: 99
Děkoval: 46 x
Oceněn: 98 x
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Příspěvekod Husky » 11.7.2018 18:18:45

Angelo, nebudeš mi to věřit, ale já tě mám celkem rád. Jak si psal, že jsem se k tobě choval nějak špatně… Víš, když probíhá debata asi hodinu a ty se zeptáš na základ té debaty, odpovím ti. Jenže když ty si tu odpověď zřejmě ani nepřečteš a po další hodině se ptáš znova a navíc zastáváš názory které jsou prokazatelně vyvratitelné, opravdu už nikdo nemá nervy ani chuť dál se s tebou bavit. Toto si pamatuju ze všech chatů kde jsem tě potkal. To neznamená že by ti chtěl někdo nějak ublížit. Ale prostě jen na světě asi není tolik piva, trávy, antidepresiv nebo účinných cviků jógy aby ten co s tebou komunikuje měl dostatek trpělivosti. :D

Co se týče Plyšáčka, ten problém co jsem nastínil není o něm. Ten problém je v tom, že pedofilové začali udávat jeden druhého. A když donašeč křičí „Támhleten je špatnej, bacha na něj“ nemůžu snad ani brát podobnou informaci vážně. Ale když si sedne ta správná parta podobných udavačů, asi je to OK, co já vím….. ;)
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
VIP člen
Příspěvky: 136
Registrován: 2.1.2016 18:41:28
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 12
Děkoval: 513 x
Oceněn: 351 x
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Příspěvekod Gabriel Svoboda » 11.7.2018 18:25:28

Husky, vynášení informací je problém č. 2. Problém č. 1 nastal tehdy, když jsi začal jiným pedofilům vyhrožovat smrtí. V tom okamžiku ses zcela zdiskreditoval a ztratil jsi právo na nevynášení informací ze soukromé konverzace, které bys jinak normálně měl.
Husky
Uživatel
Příspěvky: 39
Registrován: 5.1.2016 4:55:48
Pohlaví: muž
Líbí se mi: více kategorií
... ve věku od: 99
... až do věku: 99
Děkoval: 46 x
Oceněn: 98 x
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Příspěvekod Husky » 11.7.2018 18:29:00

Tak reakci Gabriela jsem čekal a nezklamal. :D Dokáže odůvodnit vždy a vše co se mu hodí. Gábi, zkus to prosím s uložištěm jaderného odpadu na hřišti mateřské školy, ty to dokážeš. :D
Uživatelský avatar
Angex
Uživatel
Příspěvky: 258
Registrován: 2.1.2016 19:00:26
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 5
... až do věku: 20
Děkoval: 264 x
Oceněn: 365 x
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Příspěvekod Angex » 11.7.2018 19:41:28

Husky píše:...Jenže když ty si tu odpověď zřejmě ani nepřečteš a po další hodině se ptáš znova a navíc zastáváš názory které jsou prokazatelně vyvratitelné, opravdu už nikdo nemá nervy ani chuť dál se s tebou bavit...


To není pravda. Kolikrát si mě ponižoval za obyčejné věci. Ale to ty nikdy nepřiznáš. A já jen lituji, že jsem si to nescreenoval, aby jste to všichni viděli. Nehledě na to, že jste o mně každý den (opravdu každý den tvrdili), že já nejsem já ale skupinka policistů, co vás sleduje. Chvilku jsem to bral jako legraci, ale číst to každý den a několikrát, to už není normální. Pokud s tímhle přestanete a ty mě nebudeš ponižovat pomalu za pozdrav, bude to ok.
Husky
Uživatel
Příspěvky: 39
Registrován: 5.1.2016 4:55:48
Pohlaví: muž
Líbí se mi: více kategorií
... ve věku od: 99
... až do věku: 99
Děkoval: 46 x
Oceněn: 98 x
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Příspěvekod Husky » 12.7.2018 22:16:51

Byl bych velmi rád, pro uzavření situace, kdyby se k tomu ještě vyjádřil Max. Ten o tom totiž nenapsal zatím ani řádku na forum, a jelikož je to již uzavřená záležitost, byl bych rád kdyby se za tím konečně i on ohlédl.

Nejde o žádné protahování sporu, ale chtěl bych ještě jeho vyjádření. Maxi díky za odpověd, měla by tu být. Už jen čistě pro formu.
Uživatelský avatar
Max
VIP člen
Příspěvky: 205
Registrován: 2.1.2016 17:09:35
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 3
... až do věku: 12
Děkoval: 2740 x
Oceněn: 561 x
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Příspěvekod Max » 12.7.2018 22:25:16

Čo odomna ešte chceš sam si ma stym vytočil ten den ako si začal o tom pisat a vyhrozovat. Nechcel som to nahlasit Ascemu ale ako si v tom pokračoval tej nenavisti a obvinovania nas že sme spoluvinnici mal som toho dost.

Ohladom vynašania s chatu viem že si mimo komunitu nič nevyzradil. No to čo sme tam psali si nam vyhazoval na oči nadavkama aky sme zly atd... Mal si sa zapojit tam do diskusie a ni nam nadavat do všetekho možneho...
Husky
Uživatel
Příspěvky: 39
Registrován: 5.1.2016 4:55:48
Pohlaví: muž
Líbí se mi: více kategorií
... ve věku od: 99
... až do věku: 99
Děkoval: 46 x
Oceněn: 98 x
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Příspěvekod Husky » 29.7.2018 23:48:45

Právě jsem se dozvěděl další informace které vedli k mému odstavení chatu. Údajně měl někdo na chat psát soukromé informace o Plyšáčkovi a jelikož já měl pod tlakem emocí na něj skutečně vztek a někomu jsem to čistě soukromě napsal, byl jsem napráskán a byl mi udělen ban na chat. Zatímco ten co beze studu psal o Plyšáčkovi soukromé informace na vpodtatě ve velké míře veřejný chat, si mohl dál jet to svoje. Hezký přístup.

Tuhle informaci jsem neměl a dozvěděl jsem se ji až teď, čistě náhodou a považoval jsem za nutné ji tu doplnit. Gabriel mi psal že se k tomu vyjádří později. Nevím k čemu se chce ještě vyjadřovat, jeho postoj asi znám a určitě i jiní. Faktem je, že on považuje můj vztek na Plyšáčka za nebezpečný, aby ho ochránil pak spolu s Maxem napsali informace Ascemu a ten mi uzavřel chat. Tam totiž prý jak píšu výše, psal někdo něco o Plyšáčkovi a jeho nějaké asi data, jako jméno a další informace. Upozorňuji že toto jsem nečetl, ale beru argument že to Asce&Co. nevěděli. Za největší paradox ovšem považuju právě to, kdy jsem já čistě soukromou cestou napsal něco několika lidem, ke kterým jsem měl tehdy důvěru a ti mě zradili. Dobrá, opět stokrát omleté Gabrielovo tvrzení o mé domnělé nebezpečnosti, ale když uvážím že prý snad jeden ze správců webu Pedonia psal prý právě nějaké citlivé informace na veřejný chat, je mi zle. Je to blbost toho kdo toto udělal a také těch kteří toto byly a jsou ochotni tolerovat. Co bude příště, objeví se moje adresa na chatu? Nebo snad někoho jiného a já za to dostanu ban? Opravdu mě tahle informace, kterou jsem se dnes čerstvě dozvěděl, dosti zranila a především znechutila. Pak se může někdo divit že mám takto negativní pohled na Pedonii, ale ono to jde mít jiný pohled po takovéto zkušenosti?

Děkuji za pozornost. Očekávám že v rámci despotické moci vlády Pedonia, nyní Ascem (Plyšáčkův nástupce), mi bude udělen ban i na forum, protože jakýkoli odpor či vlastní názor, který se neshoduje s vedením webu, se tu trestá smrtí.

Odpusťte si prosím další reakce, nechtěl jsem vzbudit dlouhou nikamnevedoucí debatu, jen jsem se potřeboval vypsat a nemám možnost na chatu.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
VIP člen
Příspěvky: 136
Registrován: 2.1.2016 18:41:28
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 12
Děkoval: 513 x
Oceněn: 351 x
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Příspěvekod Gabriel Svoboda » 30.7.2018 6:14:32

Husky píše:Zatímco ten co beze studu psal o Plyšáčkovi soukromé informace na vpodtatě ve velké míře veřejný chat, si mohl dál jet to svoje.


Ten, kdo napsal na chat Plyšáčkovo jméno, to udělal bez zlého úmyslu - nevěděl, že by to mohl být problém, a domníval se, že chat je soukromý. Nevidím důvod ho za to trestat. Ty jsi byl potrestán za svoje zlomyslné výhrůžky.
Husky
Uživatel
Příspěvky: 39
Registrován: 5.1.2016 4:55:48
Pohlaví: muž
Líbí se mi: více kategorií
... ve věku od: 99
... až do věku: 99
Děkoval: 46 x
Oceněn: 98 x
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Příspěvekod Husky » 30.7.2018 10:49:32

Já už jsem nechtěl reagovat, ale budu muset. Jestli je chat soukromý nebo veřejný, přece není podstatné. Podstatné je snad to, že pokud hodláš ty nebo kdokoli jiný přejít takový omyl mávnutím ruky, stává se taková komunita velmi nebezpečnou. Co na tom že se ve velké většině členové Clubu znají, když na chat má přístup kdekdo. Ikdyby dotyčný člen Clubu a jeden z lidí kteří vlastně pracují pro tento web (to je právě na tom asi nejvíc pobuřující), si neuvědomil co činí, nic to nemění na tom co spáchal. Na chatu se totiž vyskytují i lidé kteří neznají jiné osobně.

Ale už jsem si tak nějak zvykl, že kdykoli něco soukromě napíšu prostřednictvím SZ, objeví se na chatu „Dostal jsem SZ od Huskyho“ a pak „A co ti píše?“, následuje stručný popis mé SZ a pak probíhá porada na chatu co odepsat. Uvedl jsem sice příklad s mým jménem ale byl jsem v historii svědkem takového chování prakticky u všech, kteří nezapadali do kategorie „kámoši z Clubu“ a i ti na sebe běžně takto reagují.

Podstata toho co jsem chtěl napsat je ale v tom, že se teprve teď dozvídám některé věci které vedli k onomu přístupu ke mně a o nichž jsem nevěděl. Také mi to dodnes nebyl schopný nikdo podrobně vysvětlit a nikdo se se mnou o tom nechtěl bavit. No možná jste to ale srdnatě probírali už na chatu, kam přístup nemám. Kdoví, možná někdo omylem poslal velikost mých bot a rodné číslo omylem na chat. Ono by mě to zas tolik nepřekvapilo, těch omylů tu totiž už bylo…..

Bohužel jelikož má takový přístup i správce stránek a jeho administrátoři, což tu dokonce ještě jen tak letmo dokonce Gabriel přechází mávnutím ruky, stává se Pedonia značně nebezpečnou pro setkávání pedofilů. Jelikož nikdo si nemůže být nikdy jistý co se o něm ví a kdy to zas třeba omylem někdo pošle na chat. A tam se zrovna přihlásí někdo, kdo tu dva roky nebyl, přístup do chatu má a bude velmi překvapen. Možná tam bude číst soukromou konverzaci o sobě…..

(Tak Gábi, a teď zkus obhájit tu skládku jaderného odpadu na hřišti školky, jak jsem psal už dříve. Tobě to vymýšlení argumentů tak jde, já ti věřím že to dokážeš! :D )
Uživatelský avatar
Asce
Administrátor
Příspěvky: 870
Registrován: 16.12.2015 18:13:48
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2926 x
Oceněn: 3064 x
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Příspěvekod Asce » 30.7.2018 11:53:58

Milý Husky.

Souhlasím s tím, co napsal Gabriel, a navíc si myslím, že celou událost dost překrucuješ.

Je zcela zásadní rozdíl, jestli je něco (chat nevyjímaje) soukromé nebo veřejné. A zase jiná věc je, jestli je něco polosoukromé, ale někdo se omylem domnívá, že soukromé. Je pravda, že pokud se někdo dopustí omylu, je to chyba, ale na druhé straně je třeba si uvědomit, že chat není veřejný právě proto, že od těch, co na něj mohou, se přeci jen předpokládá jistá míra soudržnosti, či chceš-li, tak kamarádství. Ano, není to jistota, neznáme se ani zdaleka všichni osobně, ale přeci jen. Tím nechci omlouvat to, že někdo si na chatu pustí ústa na špacír více, než je zdrávo - je to v každém případě špatně. Ale když už se tak stane, tak předpokládám, že ostatní jej upozorní, případně mu i vynadají, ale tím to skončí. Samozřejmě, dotyčný si musí uvědomit, co udělal a takovou chybu již neopakovat. Od tebe, kterého jsem si otipl jako člověka s jistou úrovní, bych tedy býval očekával, že dotyčnému či dotyčným vyčiníš, ale rozhodně ne to, že budeš celou situaci ještě zhoršovat. Když někdo z nás udělá chybu, ostatní by mu měli pomoci, třeba i tím vynadáním, a ne ho ještě přidusit a celou věc rozvířit.

Pedonia nepodléhá ochraně osobních údajů ve smyslu nařízení GDPR, neboť se předpokládá, že registrační údaje jsou neúplné či jen přibližné, někdy dokonce chybné. To je zcela opačný přístup, než vyžaduje GDPR, a je to logické, protože my jsme anonymní fórum. Nick slouží jen k odlišení různých přispěvatelů od sebe a ostatní údaje k tomu, abych věděl, zda hovořím s mladíkem či důchodcem, mužem či ženou, protože od každé takové obecné kategorie mám jistá komunikační očekávání. V žádném případě na základě našich obecných a navíc nepřesných údajů nelze prostředky, kterými disponuje vedení fóra, identifikovat jednotlivou osobu, pakliže ta si to sama výslovně nepřeje a nesdělí třeba e-mail, který má spárován s FB. Takže nechápu, proč tady hovoříš o nějakém rodném čísle. Pokud by někdo tvoje rodné číslo znal, a byl to natolik podlý člověk, že by ho zveřejnil, pak nejde o chybu Pedonie, neboť toto by mohl učinit kdekoliv, ale o selhání toho jednotlivce. Garantuji, že pokud by se něco podobného stalo u nás, vyvodil bych vůči danému jedinci to nejpřísnější, co mohu - okamžitý trvalý ban.

Co se týká našich porad. Konkrétně já jsem zvyklý v případech, kdy si nejsem jistý, nechat si poradit. Třeba o některých věcech týkajících se tvého chování, jsem se také radil. Ovšem opět jsou to věci, které tě nijak neidentifikují a nijak nesnižují tvoji vážnost. Prostě něco z toho, co mi říkáš, beru, ale s něčím nesouhlasdím. Ale rozhodnutí nemůžu udělat dvě, nýbrž jedno a nemám v úmyslu nikoho poškodit či očernit. V takovém případě si vyžádám radu od zkušených - a nevidím v tom naprosto nic špatného. Myslím, že "střelby od pasu" na základě antipatií už bylo dost, a já chci Pedonii vést jinak. Ještě za sebe - ve skutečnosti nevím, na koho přesně narážíš - pokud jsi mi výslovně napsal, že chceš, abych si něco nechal pro sebe, učinil jsem tak.
Husky
Uživatel
Příspěvky: 39
Registrován: 5.1.2016 4:55:48
Pohlaví: muž
Líbí se mi: více kategorií
... ve věku od: 99
... až do věku: 99
Děkoval: 46 x
Oceněn: 98 x
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Příspěvekod Husky » 30.7.2018 13:04:22

Tak přece jen dodatek...

Už jen tím, že vůbec jste ochotni/schopni probírat to, co se děje na pozadí fóra na chatu ukazuje na absolutní nedisciplinovanost a absolutní ignoraci úcty ke komukoli. Nikdo ti nezakazuje poradit se s ostatními, ale musí to být VŽDY na chatu mezi lidmi kteří se o tom dozvídají právě díky tomu a jinak by o dění na pozadí neměli ani páru?

A asi jen k úplnosti: Narážel jsem na Neptuna, který měl prý napsat celé jméno Plyšáčka na chat, předtím také Plyšáček mnohokrát psal o sobě osobní informace a vy jste je dále probírali, v poslední době probíhala porada na chatu ohledně Angela, jistě i ohledně mně, Leonid také tahal spoustu svých soukromých záležitostí na chat, řešilo se spoustu témat komunikovaných přes SZ a to mnohdy i bez člověka, kterého se to týkalo…...a další a další a další……..

Trochu při tom zapomínáte že chat není neviditelný a vy jste ti, kteří se pak ze strachu brání, když se k vám dostanou jakési pochybné informace. A to ani nemluvím o těch, kteří se nijak neprojevují a jen potají zneužívají vše co o sobě napíšete… A o nějakém kamarádství to opravdu není, zde nejsou pionýři..... (Toto jsem ti chtěl napsat v SZ ale ušetřil jsem ti alespoň práci s přepisováním na chat. ;) )
Uživatelský avatar
Asce
Administrátor
Příspěvky: 870
Registrován: 16.12.2015 18:13:48
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2926 x
Oceněn: 3064 x
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Příspěvekod Asce » 30.7.2018 13:30:28

Ale Husky, no tak...

Pokud o někom hovoříme, alespoň v mé přítomnosti to tak je, pak vždy je to něco, co bychom dotyčnému (či před ním) řekli také. A pokud bys mi předchozí text poslal jako soukromou zprávu, jistě bych ji nikam nekopíroval, ale rozhodně bych na chatu řekl, že Huskymu se zdá, že zde probíráme příliš osobní věci, a že s takovým chováním nesouhlasí a zdá se mu to nedisciplinované a neuctivé vůči dotyčnému (je-li to bez něj), respektive riskantní (je-li to s ním). Je to výrok významného člena a někoho, kdo umí myšlenky formulovat, a tak asi stojí za to se nad tím zamyslet - bez ohledu na to, k jakému závěru nakonec dojdu já či ostatní. A přestože bys u toho nebyl, nepovažoval bych to za nic, co by tě mělo jakkoliv dehonestovat, či jakkoliv ohrozit, ale právě jako námět k zamyšlení.

Co se týká tvé narážky na Neptuna, tak o tom nic nevím, ale rozhodně se jej zeptám.
Husky
Uživatel
Příspěvky: 39
Registrován: 5.1.2016 4:55:48
Pohlaví: muž
Líbí se mi: více kategorií
... ve věku od: 99
... až do věku: 99
Děkoval: 46 x
Oceněn: 98 x
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Příspěvekod Husky » 30.7.2018 13:47:38

Prý významného člena. :D :D :D To mi zavání opět tím análolezectvím o kterém jsem už v minulosti psal. ;) Významní členové mají přístup do chatu, clubu, do sekce pro adminitrátory apod., což já nejsem a přístup nemám ani k jednomu. Že bych byl právě tím tak významný? :D :D :D

Ne, já prostě nejsem a nechci být "soudruh kamarád pionýr" a součást masy a jít s davem. A k tomu abych byl členem -natož významným- mi schází rozumní lidé kolem, kteří nebudou za mými zády donášet a předemnou lhát.

A k Neptunovi, to prý měl být hlavní důvod proč jsem dostal ban na chat, abych nemohl nějak zneužít takové informace. Já se ovšem o tom, že toto prý napsal dozvěděl teprve včera. Takže pokud teď píšeš že o tom nevíš, vypadá to přinejmenším komicky. Pokud totiž je to pravda, pak mi není znám důvod proč jsi mi vypl chat. Snad jako trest za neaktivitu? A probůh, o čem jsem si s vámi měl psát, o tlačení lejna, o politické situaci která je mi ukradená nebo o nesmyslných žvástech jak kamsi zasunuješ párky, pokud si mlhavě vzpomínám?

Takže přece jen šlo o trest nevinného..........?
Uživatelský avatar
Asce
Administrátor
Příspěvky: 870
Registrován: 16.12.2015 18:13:48
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2926 x
Oceněn: 3064 x
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Příspěvekod Asce » 30.7.2018 15:09:07

Milý Husky.

No, mám sice i jinou práci, než se s tebou hádat o ničem, ale přeci jen bych byl rád, aby sis některé věci uvědomil či připomněl.

Významným členem nazývám takového, který je na fóru dlouhodobě, přičemž současně publikuje smysluplné věci, za které dostává ocenění i od jiných členů, než je vedení Pedonie. Toto splňuješ. Stejně tak, jako to splňoval Angelo, a čímž jsem jej mimochodem v dřívějších dobách hájíval před bývalým kolegou administrátorem. To, co ty popisuješ, je vedení fóra, neboli v řeči autorů phpBB "Tým". Nevím, ale zdá se mi, že se přeceňuješ. Budu rád, když budeš psát dobré věci pro Pedonii - a ten potenciál máš, ale důvod, proč bych ti měl někam lézt, mě naprosto nenapadá. Mně, na rozdíl od předchozího "nejvyššího" velitele, nezáleží na kvantitě ani členů, ani příspěvků. A když na to přijde, klidně celé fórum vypnu a pro ty dvě tisícovky měsíčně, co do toho vrážím (máme dost komplikované zázemí), si snadno najdu jiné využití. Možná jsi ale zvyklý, že ti každý jen nadává, a tak je ti moje chování divné. Nevím, ale některé tvoje výroky, které lehce zavání urážením, mi nejsou jasné.

Kam chodíš na své teorie, by mne zajímalo. Proč jsem ti odebral přístup do chatu, jsem ti přeci již před časem napsal v soukromé zprávě. A jen pro tvou informaci, Neptun, s kterým se znám osobně a voláme si, nebyl pro to, abych tak učinil. Že by Neptun uvedl tebou zmíněnou informaci na chatu, opravdu nevím a ani nevím, jak by to souviselo s tvým přístupem do chatu, když jej denně kompletně mažu.
Uživatelský avatar
Dejan
VIP člen
Příspěvky: 92
Registrován: 23.8.2016 23:48:59
Pohlaví: muž
Povolání: školstvo
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 9
... až do věku: 13
Děkoval: 336 x
Oceněn: 234 x
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Příspěvekod Dejan » 30.7.2018 17:07:28

Gabriel Svoboda píše:Ten, kdo napsal na chat Plyšáčkovo jméno, to udělal bez zlého úmyslu - nevěděl, že by to mohl být problém, a domníval se, že chat je soukromý.


Ten magor, ktorému sa položenou otázkou pravdepodobne “podarilo” nechtiac odkryť Plyšáčkovu identitu, som bol ja, a veľmi rýchlo som si to aj vyžral. Pravdupovediac, kebyže som vtedy dostal okamžitý ban, vôbec by som sa nečudoval, hoci som bol vtedy naozaj presvedčený, že keď sa to pýtam na čete, tak k tomu má prístup len “dôverný kruh”. Lenže v realite je žiaľ jedno, čo si kto myslí, dôležité je, čo robí.
Uživatelský avatar
Max
VIP člen
Příspěvky: 205
Registrován: 2.1.2016 17:09:35
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 3
... až do věku: 12
Děkoval: 2740 x
Oceněn: 561 x
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Příspěvekod Max » 30.7.2018 22:13:57

Husky sa vyhrážal že chce zlikvidovať Plyšačka písal to takmer cely večer. Premýšľal som ako sa k tomu postaviť a rozhodol som sa informovať o tom Asceho ktorý ako jediný mal možnosť kontaktovať Plyšačka a predať mu upozornenie. Ak by sa mu niečo stalo a ja by som o tom vedel a nič neurobil mal by som výčitky s toho.
Problém ale nastal keď jeden člen s clubu tuto informáciu o Huskym prezradil na chate s čim som bol totálne znechutený. Od tej doby som obviňovaní za zradcu a mam očakávať pomstu. Nebyť toho že to niekto vykecal na chat o ňom všetko by bolo pohode Plyšaček by dostal upozornenie a každý kto poznal Plyšačka by dostal varovanie nech na chat nepíšu jeho osobne údaje s bezpečnostných dôvodov.

Zpět na “Kafilérie”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů