Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Matka nalíčila dceru podle panenky pro děti, výsledek byl děsivý

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Uživatelský avatar
Max
VIP člen
Příspěvky: 205
Registrován: 2.1.2016 17:09:35
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 3
... až do věku: 12
Děkoval: 2740 x
Oceněn: 561 x
Kontaktovat uživatele:

Matka nalíčila dceru podle panenky pro děti, výsledek byl děsivý

Příspěvekod Max » 26.7.2016 21:58:19

Matka nalíčila dceru podle panenky pro děti, výsledek byl děsivý (Novinky.cz)Také si občas říkáte, že jsou panenky pro malé dívky až podezřele moc namalované a příliš spoře oblečené? To samé napadlo i matku a výtvarnici v jedné osobě Amy Pearce Stoneovou, která se rozhodla ukázat, jak by její dcera vypadala, kdyby oblíbenou hračku líčením okopírovala.

Jde o ideály západního světa? Nebo jen o snahu firem udělat z hraček co nejatraktivnější kousek k prodeji? Těžko říci.

Na videu z minulého roku se na tuto otázku i na to, jestli je to vůbec vhodné, zaměřila maminka tehdy osmileté Emmy.

Příliš mnoho make-upu
Na začátku videa dívka rozbaluje panenku a říká, že je určena dívkám jejího věku, přesněji řečeno holčičkám od šesti let. Pozorně se na ni dívá a ptá se diváků, zda si dovedou představit, že by vypadala jako její hračka.

V tu chvíli přijde střih a na videu se objevuje osmiletá dívenka s velmi výrazným make-upem, umělými řasami, karmínovou rtěnkou a rozcuchanými vlasy – děsivý pohled.

Maminka dívky, umělkyně Amy Pearce Stoneová pak natáčí proces, kde panenku „odlíčí“ a promění její přirozené rysy, bez líčidel a sporého oblečení. Panence pro malé slečny zároveň zouvá boty s až komicky vysokými jehlovými podpatky.

Ve videu se také objevuje informace o tom, že až 85 % dívek o sobě neumí, nechce, nebo jim je nepříjemné říci, že jsou krásné. Tři ze čtyř dívek dokonce kvůli svému zevnějšku pociťují tlaky na to, aby byly pohlednější. Pak je však na místě otázka: Ale proč?


Video hovorí za všetko.

No toto je presný príklad. Kam to speje a aké sú k tomu dôvody?
O tom snáď popíše niečo Leonid. Týka sa to spoločnosti, kultúry a vývoja detí.

A tiež ma to dosť zarazilo, že ja som už aj zabudol, ako vyzerali bábiky pre dievčatká za môjho detstva. Keď som uvidel, akú peknú bábiku vystrojili, tak som mal hneď lepší pocit a bolo to aj krajšie, ako ten pôvodný hnus.

Potom sa ani nečudujme, keď tie deti chcú vyzerať sexy a prezentovať sa pred ostatnými, lebo sa cítia byť dospelejšie a vôbec si neuvedomujú nebezpečenstvá, ktoré z toho plynú.
Tak sa pýtam, kto je zodpovedný za to, že tie deti sa tak ľahko stávajú obeťami zneužitia.

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 2 hosti